Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

kaposlav

Obyčajný film, ktorý keď neuvidíte, tak o nič neprídete. Sem tam náznak humoru, ale na pozretie bez rozmýšlania a na vypustenie večer pred spaním to stačí. ()

Martin741

Rezisera Myloda nepoznam a nejsem oboznameny s jeho reziserkym ponatim. Komedia je to vsak len priemerna, hlavne krasna sexica Anna Faris a sympatak Evans to pekne tahaju. Ovsem, stale len priemer. 50 % ()

bourec

Tak pokud někdo hledá neotřelost, originalitu, tak tenhle film určitě ne. I když na obranu autorů tohodle filmu. Jen debil může hledat v romantický komedii něco víc. Jasně, ty dějový náčrty jsou skoro vždycky stejný, ale jde o to, jak herci hrajou, jaká atmosféra sálá z toho filmu. Tady myslim parádní obsazení. Anna Faris i Chris Ewans jsou sympaťáci. Takže co se týká první hoďky filmu, dobrý. Bohužel po jedný, v těchhle filmech docela běžný scéně už šla kvalita dolů. Škoda. Hodnocení mohlo bejt ještě lepší. 60%. ()

cariada

Romantický bláboly nemusím, ale tohle jsem náhodou viděl, když na koukala přítelkyně a docela se to nechalo. Hlavně díky skvělé pohledné Anně. Na můj vkus to bylo až moc dlouhé. ale občas jsem se i zasmál. Ale přesto se nemůžu ubránit patosu, že všechny tyhle filmy jsou stejné. Nejdřív se seznámí či už se znají, postupně se do sebe zabouchnou, aby se v zápětí pohádali a rozešli a pak si uvědomí že patří k sobě a je tu happy end. Pokaždý je to úplně to samý! Co takhle trochu změny? ()

BarryLyndon

Překvapivě ne tak špatné, ak bych čekal. Jasně, scénář kapku dementní, ale vedlejší role hodně povedené. Fariska překvapivě cute a Evans už evidentně nabíral na Capa a tohle asi vzal, aby měl na lepší protein nebo nevim. 7/10 ()

Streeper

A kde je ten humor? Za celý film jsem se zasmála jednou. Toť vše. Anna Faris si zřejmě libuje v takovýchto rolích, ale myslím si, že by měla zkusit jít i do něčeho jiného. Chris Evans je neuvěřitelně sexy. Jinak mě film moc nezaujal, nudila jsem se. ()

Elyssea

Komedie s tak strašně debilní premisou, že musíte vypnout velkou část kritické části mozku, abyste si to byli schopni aspoň trochu užít. On totiž už jen ten nápad, že existuje něco jako maximální číslo sexuálních partnerů u žen je naprosto absurdní a zastaralý. Ally se pak dostane do smyčky přesvědčení, že je a) děvka (alespoň podle jejích kamarádek a ex-přítele), b) už měla potkat "toho pravého". Její cesta pak zahrnuje následující poznání (spoilery): lifestylové časopisy jsou zlo, kamarádky nemají vždycky pravdu (a tyhle jsou obzvlášť hrozné odsuzující slepice), ex-přítelové mají zůstat v minulosti a že nemá smysl se měnit pro druhé. Situace, za nichž k tomu dospěje jsou někdy více či méně trapné, ale nic přehnaně otřesného. Co tuhle romantiku ale tahá z bahna těžkého (pod)průměru je Anna Faris a Chris Evans. Neříkám, že rozvíjející se přátelství Ally a Colina není sbírka klišé, ale ti dva to zkrátka zvládnou uhrát takovým způsobem, že jsou sympatičtí. Za což mají můj respekt a tři hvězdičky s příslibem opětovného zhlédnutí. ()

Pajky3

Na tenhle film jsem byl docela zvědavej. Trailer se mi líbil. Nuda to rozhodně nebyla, ústřední dvojice byla sympatická. Docela to funguvalo a i vtipné momenty se nacházely. Naopak trapné momenty se filmu docela vyhybaly a přesto, že to zrovna dvakrát originální nebylo, tak to dokázalo zabavit a rychle to uteklo. ()

Sammya

Chris Evans dobrej, o tom žádná, Annu jsem nemohla vystát, ta ženská má děsně vychlastanej hlas, rvalo mi to uši. Přehlídka skvělých herců jako jejích ex-přítelů pobavila. Pustila jsem si to kvůli tomu, že je tam i Zachary Quinto (haha) a jo, celkem jsem se pobavila, nejvíc asi u scény s jejím falešným anglickým přízvukem. Ale taky jsem párkrát měla chuť to vypnout, jak to bylo trapný. Asi si to už znova nepustím. Btw. český překlad názvu je úplně mimo. ()

Riley

Klasická americká kravina na kterou se dobře kouká. Hlavní hrdinka mi trochu lezla krkem, za to z hlavního hrdiny bych udělala číslo 21 bez mrknutí oka! :)) 50% ()

tom88

Priemerná komédia, na ktorú som v podstate ani nemal veľkú chuť, ale o to viac ma potešila. Teda nie, že by ma milo prekvapila, ale musím priznať, že zopár krát som sa zasmial a navyše ma bavila aj napriek dlhšej stopáži. Je to nenáročný film na jedno pozretie, po druhý krát už by asi nudil. 65% ()

otík

Trochu potrhlá, ale nijak nechutná romantická komedie, kde hlavní hrdinka hledá ve svých 20 expřítelech toho pravého, aby nakonec toho pravého našla hned vedle sebe. Jak už to tak v romcomech bývá. Totální průměr. Hudba: Aaron Zigman ()

Copacabana

Niekedy sa stáva že človek od filmu nič neočakáva, ide iba o zahnanie nudy a ostane príjemne prekvapený. A to bol práve tento prípad. Od začiatku až dokonca som sa dobre bavila. Briskný humor v dialógoch bol presne podľa môjho gusta, no podarilo sa aj pekne vystihnúť podstatu zamilovanosti. Páčil sa mi aj nápad vyzliekacieho basketbalu, ktorý musím niekedy zrealizovať. ()

Mrkvič

Nebýt Anny Faris, byla by to protrpěná doba. Ale ona je prostě kouzelná. V pár dalších rolích ještě několik slušných herců (hlavně Martin Freeman potěšil), takže se to dá přetrpět. Z oficiálního textu "neskutečně vtipná komedie" zbyde ale jen pár odfrknutí při několika celkem neotřelých vtípkách. ()

LiborGondek

Zajímavé jak člověk může lpět na konkrétním čísle. Podle mě je přeci úplně jedno, jestli je to 20, 21, 22, atd., hlavní je, že se nakonec najde ta pravá. Nicméně na Annu Faris se hezky dívalo a i když nebyl scénář bůhví jaký, je to celkem slušný film. 65% ()

Mr.Bulanek

Film byl pro mě podobný jako Collateral, který jsem si pustil jen proto abych si doplnil filmografii od Jasona Stathama. Tento snímek jsem si pustil jen proto abych si doplnil filmografii od Zachary Quinto. A stejně jako J.S. v Collateral i on zde byl jen v úvodu. Náhoda tomu chtěl, že jsem na tento film díval den potom co jsem byl na svatbě. Hledal jsem film na nedělní odpoledne a tady ten se mi na disku válel už nějakou tu dobu, tak jsem si ho bez váhání pustil, aniž bych tušil, že se jedná o romantickou komedii. Nebyl jsem zklamán. Prostě pohodová romantická komedie, s občas úchylnými, ale ne trapnými, vtipy a prostým dějem. ()

Bobik9

Taková lepší americká komediálně-romantická klasika. Anna Faris je docela vtipná (stejně jako ve Scary Movie) a Chris Evans se do podobných rolí zkrátka hodí (podobný charakter měl ve Fantastické čtyřce). Příběh není nijak převratný, ale všechny postavy padly přesně do svých rolí, což tento film trošku odděluje od jemu podobných. ()

uiu

Tak na filmy jako je tento vážně nemám žaludek. Přiznám se, že jsem vydržela sledovat jen hodinu a tu další hodinu jsem už proklikala do konce, abych aspoň věděla, jak to všechno skončí. Ally je "běhna" a její soused Collin je "děvkař". Jelikož si Ally přečetla v jednom časopise, že normální žena má během života 10 milenců a ona jich má již 20, tak se rozhodne s příležitostným sexem přestat a hledat toho pravého mezi těmi bývalými. V hledání jí pomáhá věčně nadržený Collin, který by ji chtěl dostat do postele no a zkuste hádat, jak to všechno skončí? No samozřejmě, že ten pravý je pořád pod jejím nosem v podobě Collina. Něco tak ubohého, vulgárního a hloupého jsem už dlouho neviděla. Anna Faris mi nikdy nijak extra nevadila, ve Scary Movie byla skvělá, ale zde v delší stopáži a výrazně větší roli pokulhává, její postava je spíš nepříjemná a její podivně chraplavě upištěný hlas začne rychle lézt na mozek (pokud se samozřejmě nedíváte na dabovanou verzi). Chrisi Evansovi se to dá odpustit, neboť už hrál v pár trapných komediích (Bulšit) a tyhle přešlapy vždy vyváží dobrým filmem. Dále mě udivuje účast na filmu Zacharyho Quinta nebo Martina Freemana!!!, kteří sice hrají asi minutové štěky, ale i tak mě vždy děsí účast takových kalibrů v trapných komediích. ()