Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Kingjiri

Co naplat, že je sympatický obsazení hlavních rolí, sem tam zajímavá scénka (hlavně správně úchylný cameo Andyho Samberga) a jedna protagonistka dokonce ukázala dudy (bohužel, Anna Faris to nebyla). Scénář byl totiž průhlednej skrz na skrz. Dobře, od tohohle žánru se nic moc jinýho čekat nedá, to beru, ale konec přece šel natočit mnohem míň pateticky a hlavně uvěřitelně (SPOILER: Fakt nemohla hlavní hrdinka říct svýmu vyvolenýmu svoje pocity v klidu originálnim způsobem doma, když byl její soused? To by jako do druhýho dne fakt zapomněla, co mu chtěla říct? WTF? KONEC SPOILERU). Nakonec sice stravitelný pokoukání, ale zbytečnym teátrem na konci snímek spadnul ze slušnýho průměru do podprůměru, dvě silnější hvězdy. ()

chrispe

Pravda je ta, že kdyby hlavní hrdinku hrál někdo jinej, tak i moje hodnocení bude nejspíš trochu jiný. Anna Faris pro mě nejspíš navždy zůstane tou "blbou" holkou z pitomých filmů a navíc mám velmi často pocit, že ji chytá křeč (podle toho, jak se tváří). Místy je to hodně vtipné, místy se mi moc líbilo to, co právě hlavní dvojice prožívá, ale ve finále mě to jako celek moc neoslovilo. ()

tranquill

Stokrát stejné téma... ale zde opět funguje. Sympatické postavy, poněkud bláznivé, ale humorné. A vůbec, dobře jsem se bavil. ()

Torgal

Ako to celé dopadne je každému jasné od prvej minúty, takže pozitívne body film mohol zbierať len za humor a postavy. S tým prvým je na tom celkom obstojne, i keď veľmi často skĺzaval vtip do zbytočnej (a hlavne nevtipnej) vulgárnosti. A čo sa obsadenia týka, okrem pohoďáka Evansa je tu Anna Faris hrajúca trafenú pipinu ako vždy. Romantickú chémiu som ale vôbec necítil a napríklad taká scéna s vyzliekacím basketbalom bol totálny kŕč. Plusové body za obrovské množstvo cameí. 5-/10 ()

andrew88

Romantická komedie What's Your Number se dá zařadit mezi tu většinu, kde už na začátku víte, jak to dopadne. Tato komedie však předčí ostatní v tom, že v ní hraje skvělá Anna Faris, která má humor v krvi. Uvidíte spoustu šílených scén, které vás rozesmějí k slzám. Skvělá Anna zvedla svým talentem průměrný koncept na 4*. ()

waska

Nebýt Chrise Evanse, asi by se na to nedalo dívat. Anna Faris není hezká ani sympatická a od začátku filmu je naprosto jasné, jak se vše bude vyvíjet a jak to dopadne. Musí tam být pár zápletek, jako nový úžasný, bohatý přítel, ale to je jen naoko, protože stejně všem dojde, že ten pravý je ON, nenapravitelný proutník, který se při pohledu na NÍ, během vteřiny změní.. ()

quip

Chris Evans v nemirkodušínovské roli +1. Chris Evans na konec přeci jen v mirkodušínovské roli -1. Anna Faris -1. Ari Graynor & Heather Burns +1. Martin Freeman +1. = * ()

E lan

Neskutečně debilní scénář, nesnesitelná Faris v hlavní roli a oči uši rvoucí konec filmu. Možná s dabingem se to trochu smaže, ale to nic nemění na tom, že se jedná o velmi špatný film. Snad jen Evans není tak hrozný v tomhle filmu. Brrr... ()

Euchrid

Sice jinak vyladěná a sympatická komedie, která je ale tak odporně neoriginálně ohraná, že by mohla bavit jenom někoho kdo nejmíň dvacet let neviděl ani jeden hollywoodský fim... ()

johhny007

Přímočará "romantická komedie" , která se nedá dát víc , než 3 hvězdy a může se jí jenom ubírat . Faris sem si oblíbyl v Scary movie 1,2,3,4 , ale v tomhle mi moc neseděla a Chris Evans toho mám taky rád , ale myslím , že v tomhle filmu měl mít víc prostoru , ale co... další laciný film za malý rozpočet bohužěl sklamání čekal sem víc .... /Rozpočet/:$20 million /Výdělky/:$30,426,096 ()

Lilien

Na to že ma Anna Faris vyštudovanú anglicku literatúru vyzerá strašne hlupo, a pride mi v poslednom čase taka velmi umela. K filmu: je to priemerná komedia ktorá neurazi ani nenadchne, a vlasne tie komedie sú všetky o tom istom,malo ktorá je originálna a prišlo mi že som to už videl...ale večer to človeku určite nepokazí ()

DadysGirl

No, klasická romantická komedie, u které od začátku do konce víte jak to bude probíhat a jak to dopadne... Není to žádný zázrak, ale na druhou stranu to není nejhorší... Takže pro mě průměr 3*... Jen by si tvůrci mohli uvědomit, že Anna Faris už není žádný diblík... ano, vypadá celkem dobře, ale vedle mladšího Evanse (i když jim to spolu jde) je to prostě poznat, že už je paní a ne slečna... V House bunny jí to sedlo víc... U Evanse jen nechápu ten účes... Proč?! ()