Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

RoyBatty444

Nenudil som sa úplne ale nič svetoborné to nie je. Klišoidné, patetické a na efekt. Chémia medzi hercami nefunguje. Annu Faris moc nemusím. ()

JB001

Pohodová oddechovka, kterou jsem si pustil ze zvědavosti kvůli hereckému obsazení. Anna i Captain America nezklamali ()

madline24

Neskutečně vtipná komedie? Tak to ani omylem. Xkrát omletý scénář, který nepřináší nic nového. Asi od poloviny jsem přeskakovala dopředu, protože už jsem se nemohla dočkat konce. Snesitelné tak jako zvuková kulisa nebo k otevřené lahvi vína a večeru ve dvou (když se člověk moc nesoustředí na obrazovku:). Jinak uspávačka. ()

corradi

Klasická romantická komedie se šťastným koncem. Dal bych 4 hvězdy, kdyby Faris ukázala prsa, takhle jen průměr, i když ve spodním prádle vypadala taky moc dobře:-) ()

Pavliable

no tak, přidejte! čtyři ďubky si to přece zaslouží. nebyla to nuda, bylo to až překvapivě upřímné, vtipné a "necukrované". Ano, některé pasáže byly trochu naivní, ale to u pořádné romantiky být musí. Podle mě - v žánru romantická komedie - na stopéro plní účel a není to ztráta času. ()

MiroSmith

Lehce přisprostlý humor a trapné situace s toho dělají docela zábavnou podívanou. Ally je vždy sama sebou (pokud se ovšem zrovna nepřetvařuje před některým ze svích "ex" ) a řeší spoustu (ne)důležitých problémů. Film je možná až příliš dlouhý na to, že se jedná o tuctovou romantickou komedii. Zřejmě je to proto, že dvě hlavní postavy měli tolik práce s tím jak hledali sami sebe :) ()

JerryPilsen

Velmi průměrná komedir,která však neurazí.Pointa jasná po 5 minutách,vyvrcholení typické a děj?no ten je veskrze americký.Ale žádná nuda. ()

Pierre95

Tenhle film mě docela pobavil, i když ze začátku jsem se u toho nudil (prvních 15 minut). Anna Faris tomuhle filmu dala jakousi duši, která lítá celým filmem až po závěrečné titulky. Povedená komedie. Někteří lidi tady na ČSFD si filmy neumějí užít a nevnímat je, potom ty jejich komentáře stojí za..... Já si každý film snažím užívat plnými doušky a u tohohle mě to šlo extrémně dobře ;) ()

vom2

Sympatické obsazení, které u mě boduje. Po chvilce už pomalu předvídáme a tušíme jak to bude pokračovat a jaký bude konec. I přesto průměrná romantická komedie, která trochu pobaví. 3* ()

nihiliste

Nestydím se dát 4 hvězdy, protože ač je to již celkem okoukané téma, bylo neuvěřitelně vtipně natočené. Sexy Faris a charismatický Evans mě tady prostě dostali a narozdíl od většiny romantických komedií z produkce USA mě to bavilo! ()

Melodrama

Vtipná komedie s sympatickou představitelkou Anna Faris a krasavcem Chris Evans o hledání toho pravého. Trochu mi to tou urputností hledání Anna F připomněla v "Sexu ve městě" - Charlotte York. Ta taky hledala, až našla právníka, kterého vůbec nechtěla. ()

hajner

Príliš dlhé na to že po desiatich minútach som presne vedel ako to dopadne.Nech som sa akokoľvek snažil odosobniť od tohto či iných faktov prišlo mi to mdlé,zdĺhavé a nevtipné. Neviem asi som nemal náladu, ale bola to len jedna veľká prehliadka klišé. ()

vanadada

Tuctová romanťárna, u které se dá i slušně pobavit. I když by byla lepší černovlasá "stíhačka" bejvalejch než blondýna... To už je moc okoukaný... ()

NellieLovett

U které romantické komedie není jasné jak to dopadne?? Já jsem se bavila a musím říct, že poprvé jsem se zamyslela nad tím jaké je moje číslo. Takže svoji myšlenku mi to předalo. ()

Appendix

Pokud doufáte v plno slz, dojetí a nečekaný zvrat končící happy endem. Tak to je film právě pro vás. Film nenabídne nic originálního, ty "vtipné" scény jsou už tak ohraný, že člověk se zasměje jenom ze cviku. Tenhle film bych zařadil do škatule, na který bych se podíval jenom s přítelkyní a případně u toho usnul. ()

rhodos

Neuvěřitelně nevtipná a neromantická americká romantická komedie. Pouze potěšil charismatický Chris Evans. ()