Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

benda02

Zpočátku se to jeví jako solidní slaďárna, která bude asi i bavit, ovšem jak děj plyne... tak se z toho stal opravdu hodně průměrný snímek, kterých bylo natočeno už tolik, že si příště nechám zajít chuť a sáhnu po něčem osvědčeném. Navíc Anna Faris už dávno není to co bývala, takže bych i řekl, že z mužského hlediska nebylo ani na co koukat. ()

BarkaS

Příšerný začátek, hloupá zápletka, ještě pitomější vtipy. Už jsem to chtěla vypnout, když jsem najednou zjistila, že mě to vlastně baví. Tak nevím, buď jsem si na ten stupidní humor zvykla, nebo výměnili v půlce filmu režiséra. ()

Venceslao90

Průměrná romantická komedie, která neurazí ani nenadchne. Některé forky jsou vážně vtipné. Škoda natahovaného závěru, který byl stejně předvídatelný. Faris svou roli zvládla na výbornou ;) ()

escaf odpad!

Úplná starta času. Netvrdím že sa nepobavíte, ale jedine tak na Anne Faris a jej neschopnosti hrať niečo iné než Cindy Campbell zo scary movie. Po tomto prepadáku si dúfam tak skoro neškrtne (vo filme). Vinu za tento slaboduchý americký odpad nenesie pravdaže iba ona, ale jednoznačne tomu velmi pomohla. Aby som nezabudol. Kathleen Chopin (casting), táto osoba by sa mala nad sebou hlboko zamyslieť. ()

Ondrew

Sam tomu nemozem celkom uverit, ale tento filmik rozhodne stal za zhliadnutie. Prijemna atmosfera, sem-tam celkom fajn momentky a vtipky, nuz a Anna Faris vie este stale hadzat svoje viac ci menej roztomile "xichtiky" ;). Pohodovka, ktora cloveku zlepsi naladu. 75%. ()

kikin01

U závěrečných titulků jsem se přistihl s úsměvem na tváři. Určitě to neurazí, a u některých pasáží jsem se dobře pobavil. Anna Faris má správně přitroublý kukuč, což se mi na ní líbilo. Když se to vezme kolem a kolem, bylo to hezký. Lepší tři. ()

Dacsus

No, ak niekoho dokazu dostat do vytrzenia tak banalne scenky ako ta s horiacou ofinou a ta u gynekologa, zacina mi byt trosku jasnejsia existencia takychto shitty filmov... Mam rad Annu Faris, mam rad romanticke komedie, ibaze toto bola STRASNA nuda. ()

david666

Nudné, vůbec ne vtipné a ještě k tomu obsazení na nic, že se ani nedalo na moc co dívat. Ani ta Anna Faris to nevytrhla:-( Přitom námět není zas tak špatný, uchopení však bylo zlé. ()

jjjerry

Celkem fajn námět. Provedení má několik chyb a trapných momentů, snaží se být občas moc komediální i tam, kde se to fakt nehodí. Stačilo by nechat tu romantickou linku a komediálně to jen zlehčit=) Prostě pohodová romantická komedie, možná trošku na zamyšlení, aspon já se neubránil v hlavě sppočítat a představit si jak bývalé asi žijí =) (Jara.Cimrman.jr dobrej koment: ano i jako puberťákoj by mně došlo po 15 minutách filmu jak to skončí tak nevím proč to všichni troubí do světa, když neumíte nic inteligentního napsat, tak nekomentujte, PS:SW Epizoda 3 taky všichni věděli jak to dopadne=) ) ()

Tinusa14

Aj keď záver tejto komédie sa dal určiť už takmer hneď na začiatku, ale niekedy sa treba znížiť a nechať sa pobaviť takýmto priemerným filmom hlavne ak tam sú sympatické hlavné postavy ako tu. ()

denyny

Na herectví Anny Faris moc nejsem, ale abych ji nekřivdila, není její vina, že jsem si Ally nedokázala oblíbit. Byla tak pitomě napsaná, že s tím Anna nemohla nic moc dělat. Chrise mám ráda, ale ani on mě tu neoslnil. Předvídatelnost tomuto dílku nezazlívám, vždyť předvídatelných, ale dobrých romantických komedií je spousty. Když jsem četla, o čem film je, přišel mi námět jako dobrý nápad, jeho potenciál ovšem nebyl ani zpola využit, škoda. Kdybych si nechala What's your number ujít, o nic extra bych nepřišla. Film jsem viděla zhruba před 14 dny a nejsem schopná si vybavit nic, čím by mě film zaujal a za další měsíc nejspíš ani nebudu vědět, že jsem takový film viděla. A rozhodně mě to nemrzí. ()

rytir1

Klasická pohodová americká romantická komedie. Téma supr, hledat své bývalé tu zas tak ještě tolik nebylo. Vylepšit obsazení více známějšími tvářemi a mohlo to mít třeba i jednu hvězdu navíc. ()

maluti

Příjemná, zábávná komedie, u které nemusíte ani moc přemýšlet. Zápletka nic moc, předem ale víte, jak to celé dopadne. ()

axel01

Našla jsem v řádce všech nablblých romantických komedií konečně téma, které stojí za hlubší zamyšlení. Nemyslím si, že by film byl stupidní, jak tady mnozí opakují. Záleží na úhlu pohledu, jakým na něj pohlížíte. Jistě, pokud se budeme na hlavní hrdinku dívat jako na potrefenou kravku, která se úzkostlivě snaží nevyspat se s více jak dvaceti muži za život, asi si řekneme, že to je blbost. Ale otázky pod povrchem jsou mnohem zajímavější. Například: Kdo určuje, s kolika muži má žena za život spát? Proč na ni okolí pohlíží tak divně? Proč ona sama na sebe pohlíží pohledem ostatních a snaží se vecpat do pomyslné krabičky společností definovaných hodnot? To už je mnohem zajímavější. A tohle jsou právě otázky, které mne přiměly dát jinak průměrně zpracovanému filmu jednu hvězdu navíc. Hlavní hrdinka není zase tak blbá, jak se o ní píše, byť její stopování ex partnerů je komické (ovšem, má to být přece komedie). Na cestě za nalezením vlastního hodnotového žebříčku se klišoidně zamilovává do kamaráda, kterému patrně na počtu partnerů nezáleží – je fajn obsadit vzor takového muže do filmu! :oD Měla jsem zato, že napíšu „na dnešní dobu otřepaná romantická komedie“ – pro mě samotnou nic moc nového nesděluje, ale přesto považuji za dobré, že tohle téma někdo zfilmoval, jakkoli katastrofální metodu údajně zvolil. Je dobré bourat předsudky, které jsou společností zakořeněné hlouběji, než se odváží přiznat. To je pro mne natolik velkou výzvou, že tomu nedokážu odolat. Jen ta forma byla v tomto případě lehce průměrná. ()

PepusGi11._

2 hvězdy dávám pouze Anně Faris,zbytek za nulu....Žádnej pořádnej humor....Každej máme radi něco jinyho,ja u toho zíval... ()

allegria

U filmu, jakkoli snad ne-dokonalém, se chci hlavně pobavit, zvláště když má podtitul "romantická komedie". Nepotřebuju u toho bůhvíjakou hloubku myšlenek a děje, a navíc, na rozdíl od některých komentujících, mi nepřišel vulgární. Bavila jsem se dobře od začátku do konce, proto dávám čtyři hvězdičky. ()