30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

xxmartinxx

Pokud patříte mezi diváky, kteří na filmech hledají spíš to dobré, nebudete mít problém užít si i 30 minut nebo méně. Jestli máte naopak škodolibou radost z každé chyby, kterou lze vytknout, nejspíš i na vás čekají vyložené žně. 65%, které zaokrouhlím na 70%, které zaokrouhlím na silně nezasloužené 4 hvězdy. ()

Guzo

I když si tyhle dva filmy nejsou moc podobné, nevyhnu se lehkému srovnání s 21 Jump Street (respektive s jejich propagací). Zatímco trailery k oběma filmům navozují dojem, že půjde o haldu hlášek poskládaných za sebe, jen jednomu se to opravdu povedlo. 30 Minutes or Less se snaží být vtipnou komedií, bohužel naprostá většina dobrých scén je obsažena v upoutávkách - film je jen jejich slepením, kde vyplněné části tu jsou proto, aby to mělo trochu hlavu a patu. I tak se ale jedná alespoň o průměr, jen se na první pohled film snaží být něčím, co u mě ani zdaleka není. 5/10 ()

campix

Průměrná komediální klasika. Tak jak se nějak čekalo. Vyloženě špatný není ani námět, ten má pár zajímavých momentů a jako celek je dobře vykonstruovaný. Docela jsem se i hodně nasmál a to i navzdory tomu že většinu komediální party opravdu moc nemusím. Snad jen Jesse Eisenberg je mi sympatický. Taková průměrná klasika. Pobaví a z hlavy zmizí po pár dnech. ()

Icefist

Na základě traileru jsem očekával víc a zrovna v tomhle případě platí, že ukázka nabídne vlastně všechno to zajímavé. Zbytek už je jenom vata. Musím ale ocenit velkou míru originality co se námětu týče a taky kvituji chování postav, které je logické a ne debilní, jak už to bohužel v podobných filmech dost často bývá. Když se ale obloukem vrátím k úvodu komentáře, tak já to celkově čekal ještě lepší, a proto jen 50 %. Oblíbená část- vyčinění ohledně příchodu do školy ()

Chrustyn

Tak nevím jestli to byl akční thriller s prvky komedie nebo komedie s prvky akčního thriller, každopádně vím, že to nefungovalo ani v jedné rovině. Jesse E. dokazuje, že je dobrý herec jen v případě, že ho vede dobrý režisér (Social Network) a Fleischer dokazuje, že má dobré oko na vizuální nápady ale nedokáže pro ně vymyslet zajímavý příběh nebo postavy. Nudné, nevitpné a nudné. ()

• Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)