Zejtra napořád

All My Tomorrows

(festivalový název)

Komedie / Romantický / Road movie

Česko / Slovensko, 2014, 98 min

Začátek fakt snovej, ale postupně mně začínala vadit nedohranost některých scén (omračení ), takže to působilo klipovitě což je docela škoda, protože film v sobě tu jiskru má a na divaká umí v pravý chvíli laškovně zamrkat. Epizoda s Honzou Přeučilem je výborná, rovněž prase si vychrochtalo sympatie. Pavel, Filip i Jirka Lábus působí sympaticky a pohodově. Vica je samozřejmě roztomilá kočička jako vždycky, navíc jsem měl dojem že do svýho grimasového herectví přidala jednu specialitku, tzv. koňské herectví, když se nám totiž Vicoušek zlobil, tak roztomile hýbala nosánkem, jak koníci nozdrama. Je to někde k lepším třem hvězdám, ale protože Rudolf je na začátku kariéry, přimhouřím nad tím scénářem oči, plácnu se přes kapsu a dám čtyři.(23.2.2015)

Docela nudný film. Chvílema jsem se nemohla zbavit pocitu, že se tvůrci snažili z tohoto filmu udělat něco jako romantiku na americký způsob. Tenhle pokus se jim ale bohužel nepovedl. Bylo tam hrozně moc nudných a hluchých míst. Ale musim uznat, že Vica Kerekes opravdu hrát umí a to jí zase tak v lásce nemám. Škoda taky toho konce ... Chtělo ho víc dotáhnout. 50%.(26.10.2015)

CITÁT - Všechny opravdu důležité věci jsou v našich snech......... Hlavní hrdina Petr (Pavel Batěk) je veselý "smolař". Má stále nějaké problémy a divák se do jeho role rychle vcítí. Svůj příběh si sám komentuje, má dobrý smysl pro černý humor a vtipné kecy. Vica Kerekes je, jako vždy, nádherná. Hudební doprovod je výborný. CITÁT - Po zelený jsem dost divokej......... Scéna s omračováním, mě rozesmála. Jsou to komedianti. CITÁT - No, a je to.......... A svatební scéna se mi z počátku zdála zbytečná, ale ve svém jádru, je vlastně velmi důležitá. MONOLOG: PETR - Všichni se pak vožerou, poperou a pohádaj...jsem zvědav, co čeká mě.......... Snová sekvence je celkem ponurá, jen škoda, že není využit její potenciál a krátkost ji velmi poškodila. Akční scény ještě moc neumíme a tak jediná akční scéna ve filmu, je točena, asi raději, ve tmě. CITÁT - Jsem chyba v systému, která se chce opravit, ale nejde jí to.......... Konec byl dobrý, ale je jen na divákovi, aby poznal, kde začíná začátek a kde končí konec. CITÁT - Konec.......... Ten divočák z jedné scény se jmenuje Bohouš.(3.12.2014)

Na debut režiséra zcela bez filmového vzdělání opravdu velmi dobré. 3* jsou vyslovený úspěch. Samozřejmě, že by příběh šel dopilovat a pár minut by se dalo pro zrychlení tempa ještě vystříhat. Pochvalu a možná i nominaci na Českého lva za zvuk by si zasloužil zvukový mistr za mix do 5.1, který je prvotřídní na úrovni hollywoodského akčního blockbusteru.(14.7.2014)

Po technický stránce tomu nic nechybí. Obraz a zvuk jsou velice nadprůměrný, nenapadá mě moc českejch filmů, který by se s tím daly srovnávat. Výběr herců se povedl, Batěk i jeho filozofování fungujou bez problému, stejně tak Blažek, kterej mi jinde často dost vadí. Vica trošku přehrává, ale pořád se na ní dobře kouká a Klára Issová tu nemá chybu. Tak proč je děj roztříštěnej, epizodickej (to je častej problém road movie, ale většina ty epizodky umí mnohem líp poslepovat) a plytkej? Je tu několik zábavnejch scének (naproti tomu týpek s motorovkou mi přišel úplně zbytečej), ale absence silnější dramatický linky filmu dost ubližuje (a románek s Vicou jí nenahradí). Zejtra napořád by si prostě zasloužilo mnohem lepší, propracovanější a drsnější scénář. Trochu ubrat komedie a víc přidat dramatu.(23.10.2015)

• - Režisér Rudolf Havlík v závěrečných titulcích poděkoval všem skvělým dívkám a ženám, které mu poskytly své fotografie pro použití do grafických konverzací ve filmu. (Terva)

• - Na hudbě by se měli podílet i členové kapely Portless, pánové z původní sestavy Support Lesbiens. (Eruzione)

• - Film se natáčel v Brně, Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Berouně či na zámku Zbiroh. a v Hongkongu. (Zdroj: wikipedia.cz) (VášaVF)