poster

Zejtra napořád

 • slovenský

  Zejtra napořád

 • anglický

  All My Tomorrows

  (festivalový název)

Komedie / Romantický / Road movie

Česko / Slovensko, 2014, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pankreminek
  ****

  Vzhledem k tomu, co z českých filmů jsem v poslední době viděl a jaký neskutečný kokotiny to byly, tak jsem chtěl bejt co nejmíň kritickej, zvlášť když to byla ta světová premiéra. Námět docela dobrej, příjemná kamera, dobrý obsazení a výborný herci. Ani to filozofování mi nevadilo, vlastně se mi to i docela líbilo. Samozřejmě by se toho dalo dost vyčíst, jako třeba pitomý dialogy (i když oproti Příběhu Kmotra je to uplnej Woody), ale já si zapomatoval hlavně pozitiva. Některý scény byli fakt perly, jako třeba kleptoman Přeučil nebo omračování Rudy z Ostravy. Jsem rád, že tam hrála Vica Kerekes, protože v českých filmech s ní se je aspoň na co koukat, když už to je o hovně (Zejtra napořád náhodou není tento případ) a navíc je skvělá herečka.(13.7.2014)

 • VenDulin85
  ****

  Jako debut... proč ne, od jisté scény jsem byla připravená se pořád smát, i když to pak už moc k smíchu nebylo. Má to své mouchy, ale po dlouhé době to je jednou český film, který mě pobavil a zároveň i trochu zafilozofovat přiměl, takže jednoznačná pozitiva a sociální jistoty. Na hlavní postavě se mi nejvíc líbili její dva kamarádi do deště, Tereza a Pavel. Někdy stačí mít takové přátele a člověk přežije všechno i přesto, že je takový splašený trotlík. Pouť po českých městech se mi líbila, Ostrava na závěr- co víc si přát? Možná po čase uberu na hodnocení, teď sázím 4* a jdu přemýšlet, co se stane zejtra... zejtra možná... napořád ;-)(15.3.2015)

 • Fr
  ***

  ,,EXISTUJE JEN VELMI TENKÁ HRANICE, ZA KTEROU KONČÍ VEŠKERÁ SRANDA. A TUHLE HRANICI JSEM PRÁVĚ PŘEKROČIL…" /// Ten Batěk má fakt dobrej hlas. I díky němu se mi zdál trailer zajímavej. Nemůžu nezmínit soundtrack… Vyprávění vo chlápkovi, kterej má výraznej předpoklad, že nenajde svoje štěstí, je celkem fajn. Aspoň do doby, než to začne bejt (trochu) blbý (buď v klidu, taky to poznáš…). Upřít se tomu nedá způsob, kterým si to buduje svůj vlastní Happy end. A vocenit můžu i tu divnou romantiku. Navíc takovýho kámoše… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Dlouho jsem neviděl českej film. 2.) bloguju. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(20.11.2014)

 • D.Moore
  ***

  Více takových českých filmů, prosím, ovšem s lepším scénářem. Zejtra napořád je totiž zručně natočené i zahrané vzduchoprázdno, které těží z několika "osvědčených" klišé (hlavně tedy ta hlavní romantická zápletka je hrůzná) a neokoukané věci a postavy, jež by si zasloužily více pozornosti, naopak odbývá (především tedy mafiána Jiřího Lábuse). Rudolf Havlík má ale talent.(4.2.2016)

 • paascha
  **

  Jednorázová blbost, u které mi dá nejvíc práce si pamatovat, že jsem to už viděl a že je to kravina(20.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace