Zejtra napořád

All My Tomorrows

(festivalový název)

Komedie / Romantický / Road movie

Česko / Slovensko, 2014, 98 min

Premiere Cinemas - "Proč nezajít za jedno vstupné na 2 filmy"?... řekl jsem si po skončení nového dílu Planety opic a už jsem seděl opět v sále Premiere Cinemas. Aktuálně 53% má na kontě tenhle český snímek, který dle mého byl celkově povedený. Komedie příjemně odsejpala, Pavel Batěk mě se svými pohledy na život bavil a na herecké obsazení si také nemohu stěžovat. 70%(22.7.2014)

Nejlepší film poslední doby. Sice sem tam slabší místa trochu bez děje. Ale jako celek schopné. Navíc moje oblíbená herečka.(28.12.2015)

V podstatě je to hrozná blbost složená ze scén, které nejsou pro hlavní děj vůbec důležité. Naštěstí má Zejtra napořád na české poměry dobrou kameru i hudbu, sympatické herce a minimum trapných vtipů. Ubrat přechytralé voiceovery, přidat lepší děj a bylo by to lepší. Ale i tak celkem oukej na tři hvězdy.(16.7.2014)

Když se v letních měsících objevil kosmopolitně laděný plakát, jediná otázka nejistoty vedla k tomu, jestli proklamované tváře ustojí v českých podmínkách takový projekt. A překvapivě jak Vica Kerekes, tak Pavel Batěk na to mají. Vica může hrát osobitou a sexy dívku i bez laciné vulgarizace a Batěk je zajímavou alternací k hlavním hrdinům dneška, ačkoli je stejným vizuálním typem jako Matěj Hádek. Třetí hlavní postava je hraná Filipem Blažkem, který po letech divadelní i televizní dřiny taky umí najít vhodnou polohu, která ničemu neuškodí a celku je maximálně nápomocná. Na jistotu si tu role vedlejší rozebrala Issová s Přeučilem a jediný, kdo opět ničeho celistvého nedbal a vytvořil si originální hereckou etudku na téma byl Lábus, ale právě proto ho máme všichni tak rádi. Takže suma sumárum, může česko-slovenský film cestovat z Prahy do Brna, Ostravy a Pekingu a přitom zůstat zajímavý, napínavý a uvěřitelný? A dokonce se vypořádat s uskalím gradace, které si nezadá ani s těmi nejlepšími světovými melodramaty? Ano, může. A díky za něj. Kosmopolitismu zdar, letos bych ráda viděla Zejtra napořád jako favorita Lvů. Ačkoli necelá tisícovka hodnocení i po vydání filmu na DVD dává tušit, že i takový projekt spíš zase jen prošumí.(18.1.2015)

• VášaVF

Ani nevím, za co jsem se tak trestal, že jsem se donutil tento film dokoukat až do konce. Nedovedu si představit, že by si někdo snímek Zejtra napořád záměrně koupil na DVD a že se tento film stane prodejním hitem. Jenže nějak se investované peníze vrátit musí. Naštěstí je tady Pavel (Filip Blažek), který by mohl tento film prodat např. tak, že by rozšířil produktové portfolio na darujhovno.cz.(22.11.2014)