WillyMarks

Určitě jedna z těch lepších amerických komedií.. a že jich bylo hroznejch. Toto opravdu ale stojí za shlédnutí..pěkná postavička Jamie a pořádné tělo Dylana určitě aspoň trošku utkvělo každé osobě :-) pěkný plynulý děj, krásné sladké rozuzlení, tak jak jsme zvyklí :-) váhal jsem mezi 3* a 4* ale nakonec lepší tři 68% ()

Evander

Příjemná a velmi svěží komedie. Mila Kunis se své role zhostila s grácií a přidává snímku i trochu přitažlivosti pro pánskou část publika. Škoda poslabšího závěru, nicméně i tak stojí za vidění. ()

helloween93

Netradiční romantická komedie, která se snaží bourat všechna pravidla v tomhle žánru, ale v jádru a hlavně v závěru je pořád stejná (což je rozdíl oproti 500 Days of Summer). Ale i přesto se mi to líbilo, a o tom to je. ()

owwidius

Ale hej, funguje to. Aj ked je to fakt dost sablonovite, herci su dost fajn. Celkovo taka oddychova romanticka komedia, i ked predsa len viac romanticka, ako komedia. Nebyt zopar sceniek s prasacinkami, tak tam az tak moc vtipov nebolo. Tak isto skvely Woody Harrelson. 7/10 ale 4. brmbolec za lahkost. [#3/2013] ()

Fawkes

Odpočinková a relaxační komedie při které se po celé dvě hodiny dobře pobavíte. Postavy v podání M. Kunis a J. Timberlaka ztvárněné parádně. Tohle dílko se zařadí do horních příček mých oblíbených komedií. :) (80%) ()

michellerih

Konečně další film, který mě bavil každou minutu. Věřila jsem jim to se vším všudy. Justin a Mila jsou ideální pár pro takový typ filmu. Je to reálné a příjemně plynulé a funguje tam jakási chemie. Prostě věc, co vás nezklame. ()

merigieren

začíná slibně, holka s velkýma očima je krásná, ale pak začne otravovat přeslazená hudba, kluk se začne chovat jako blb, holka se naštve a všechno vyřeší nějaký hromadný taneček, tohle už nikdy víc... ()

Rockerman

No konečně romantická komedie, za kterou se člověk nemusí stydět! Dlouho jsem okolo toho chodil, jako kolem horké kaše, protože mě odrazoval ten český název. Myslel jsem, že to bude zas jedna z těch trapných a nevtipných rádoby komedií. Naštěstí jsem mrknul na toto fórum ČSFD a dal na názory některých mých oblíbenců. Všechno je tu nalajnováno od začátku až do konce, žádné velké překvapení se nekoná a tak nad průměr tuto komedii jednoznačně pozvedávají dialogy, které jsou vesměs vtipné, nenásilné a uvěřitelné. Divák se tedy nenáročně baví, směje se a ví, že i to malinké nedorozumění mezi kamarády (milenci) bude vysvětleno a vše dospěje k očekávanému, tedy šťastnému konci. Ideální film na pozdní večer, s nějakou milou osobou vedle sebe. ()

hEROic

pekna a vtipna komedie... oba z parecku jsou sympataci a neustale lita nejaka hlaska, takze fajn... co filmu ubira je uplne zbytecna linka s nemocnym otcem, vubec se to sem nehodi... kazdopadne jsem se bavil... 75% ()

strikeman

Při vyslovení zaklínadla "romantická komedie" mi většinou naskočí husí kůže a snažím se urychleně dostat do bezpečné vzdálenosti, abych nedostal třeba ještě nějaký tik. Romantiku raději prožívám "na vlastní kůži", než u televizní obrazovky. Nicméně u komedie "Kamarád taky rád" jsem se vcelku pobavil i já. Snímek je od začátku napěchován vtipnými hláškami a povedenými dialogy, škoda ale, že mu v druhé půli dojde dech a z "především vtipné komedie" se promění v "především klišoidní romantickou telenovelu". 60% ()

MickeyStuma

Romantický snímek za použití velmi známé klasické šablony o dvou mladých lidech, kteří se vzájemně tváří pouze jako přátelé nemající pocity komplikovaného a citového vztahu. Vše funguje jak má a když je chuť, mají spolu i sex a to bez patřičných emocí či komplikací. Je to vůbec příběh dnešní mládeže? Justin Timberlake a Mila Kunis v hlavních rolích vytvořili mezi svými postavami tak zajímavou chemii, až se jeden diví, že spolu závazně nechodí. Opravdu mezi nimi ten plamínek nevzplane? Příběh je spořádaný, funguje, je veselý a hlavně je uvěřitelný. Zanechá příjemný pocit uvolnění a odpočinku. A tak to má být. A jen tak pro zajímavost, námětem tento film v kinech konkuroval snímku uvedeného ve stejném roce ´Hlavně nezávazně´ (2011) ()

Rathalos

Mila Kunis a Justin Timberlake v romantickej komedii,ktora ma fakt smrnc,svieza,vtipna,mila a pohodova zalezitost s mega-sympatickou dvojicou v hlavnej ulohe,uzival som si to naplno a samozrejme davam 5 hviezdiciek...:-) ()

Harts

Děj jede od počátku hustě dopředu, stejně jako rychlý život a spěch v New Yorku, pěkná romantická komedie s nejvtipnějším hereckým výkonem spoťáka :-) ()

Josit

otrepaný príbeh, chaotický strih, slabá réžia, proste špatne, ešte že Mila Kunis je sweet, keby len nemala také afektované repliky... ()

PanMaur

Musím souhlasit s komentářem Nathalie min. ve dvou věcech: Timberlake v tomto filmu vůbec nepřekáží, zápletka s otcem je tam poněkud navíc. Nicméně jinak mě tento film velmi příjemně překvapil a Mila Kunis opět potěšila. Splňuje to mantinely daného žánru: Je to svižné, vtipné, romantické a naivní. Tzn. opravdu odpočinková pohodovka, která je určitě nadprůměr v této filmové kategorii. ()

HermyJane

Průměrná komedie, která neurazí a občas pobaví něčím nečekaným... Ale film mi přišel neuvěřitelně chaotický s nepřirozeně rychlými dialogy mezi postavami. I Mila Kunis mě svým výkonem trochu zklamala. Film hodnotím stejně jako snímek Hlavně nezávazně, který má stejné hlavní téma. ()

karinakari

Mila Kunis má nejenom neskutečně sexy a vtipnej hlas, ale taky neznám člověka, který by jí neměl rád. Je to tak roztomilý tvor, že pomůže jakémukoliv filmu vyždímat z něho maximum. Na druhou stranu Justin Timberlike filmu jednoznačně škodí. Možná by měl zapřemýšlet k návratu ke své pěvecké kariéře a už se na to herectví prostě a jednoduše vykašlat. Na druhou stranu rozhodně vidím zlepšení oproti Bad Teacher, takže třeba jednou mojí kritiku přehodnotím. Nabízí se srovnání s Hlavně nezávazně. Jelikož naprosto miluju Natalie Portman, jednoznačně vítězí Hlavně nezávazně. Nejlepší možností by bylo vyhodit hlavní mužské představitele obou snímků a spojit znovu síly Mily a Natalie, ale nevím, co by lidi říkali na lesbické friends with benefits. Mužská část publika by to určitě ocenila:D ()