fraktal

To vše tu již 1000x bylo. Čekal jsem trošku hlubší přístup - a dočkal se naprostého Hollywoodského klišé. Zejm. tedy závěrečná třetina filmu byla naprosto prvoplánovitá a neinvenční. Co však nadělám - přesto (a nebo právě proto) je to stále velice efektní a funkční model a díky řemeslně zvládnuté výrobě JE na co koukat. Tedy, ač se film naprosto nepotkal s mým očekáváním, přesto jsem se nenudil => **** ()

Mukunda

Inu, docela slušná podívaná. Člověk se zasměje, je to takové sympatické. Pochopitelně se jedná jen o další z hory filmů, o jejichž kritiku se to mimo jiné pokusilo, a stává se to tak jakýmsi stvrzením toho, že holywoodská láska nejenže existuje a je reálná, ale je všude kolem nás a nelze se jí vyhnout. Film je tak předvídatelný, nicméně trochu prostoru pro vymýšlení alternativních konců tam je, a tak se divák nenudí. Osobně jsem doufal, že zjistí, že jsou sourozenci a snímek tak získá nový, incestní zábavou poznamenaný konec. Postava otce, resp. jak zde byl vylíčen, mi připadala zbytečná. ()

salamandrr

Prosím více komedie méně romantiky! to bylo sladký jak cukr káva limonáda, ten čaj rum a bum zůstali někde ve střižně nebo co? ()

PEZ

Precitajte si plot (ani nemusite pozerat trailer) a skuste si tipnut, ako to skonci. Nie vazne, co myslite, ako to skonci? Mate odpoved? Ok, tak to je jediny minus Friends with Benefits. Inak je to presne o tom, o com vravi nazov a je to vtipne, nema to klise (ok, az na zaver :)) a Justin a Mila su proste "k sezrani". Funny and witty. ()

aR3Zz

Parádní současná komedie, která má originální příběh, rychlý spád a hlavně - jde s dobou! Navíc překvapil profesionální výkon nejen od Mily Kunis, ale i Justina Timberlake (jeho charisma je obrovské). Nechybí ani klasická romantická zápletka, zlom a finální usmíření. Film je zcela bezprostřední a můžu jen doporučit každému páru bez ohledu na věkovou kategorii. 80% ()

Kingjiri

Úvodní scénka dvou rozchodů byla skvělá a pár hlášek do doby, než spolu začala ústřední dvojice nezávazně spát, taky. Jenomže od druhý poloviny, kdy oba aktéři zjistili, že je potřeba se sexem přestat, už to hodně ztrácelo tempo. Když se k tomu ještě přidaly různý žánrový klišé, přál jsem si co nejdřív konec. Situaci občas zachránil teplej Harrelson s nějakou tou hláškou o "kunďácích", ale měl hodně málo prostoru na to, aby výrazně ovlivnil moje hodnocení. Timberlake je sympaťák a docela to svým výkonem táhnul. Za to Mila Kunis mě moc nenadchla (ano, částečně i proto, že se neukázala polonahá). Velká škoda nevyužitýho potenciálu, slabší podprůměr za tři slabší hvězdy. Pořád ale lepší, než No Strings Attached. ()

Torgal

Tematicky zhodný film ako No Strings Attached, ale kvalitatívne niekde úplne inde. Hlavný rozdiel je v postavách, ktoré sú tu neuveriteľne živé a zábavné, na rozdiel od kŕčovitých kreácii Natalie Portman a Ashtona Kutchera. Hlavne Justin Timberlake opäť potvrdzuje, že je lepší herec ako spevák. 7+/10 ()

Petyas

Velice příjemný film. Netradiční, vtipný, dobrý scénář, solidní Justin a skvělá Mila. Nenudil, bavil jsem se. Skvělá relaxovka. ()

maciii

Slušná komedie těžící hlavně ze šťavnatých a vtipných dialogů a ústřední dvojice, které to podle mě spolu náramně slušelo a každý moment, kdy se zároveň objevili na scéně, mě ohromně bavil. Navíc je evidentní, že se tvůrci mermomocí (bohužel ne vždy úspěšně) snažili vyhnout většině sentimentálního bahna, které je u žánru hollywoodká romantická komedie téměř povinností, protože někdo ten film prostě zaplatit musí. ()

pepa3rd

Překvapivě příjemná romantická komedie, která sice nezpůsobí uragán v tomhle lehce ohraném žánru, ale na druhou stranu, svěží vánek je v jinak stojatých vodách také vítaná změna. No a nad tím děsným českým názvem je třeba přimhouřit oko, protože my podobné rčení nemáme. Konečně ale chápu, jak to v BBT mysleli s tím "Přátelé s výhodami" :o). 65 % ()

Yojimbo

Dvě holky z Černé labutě hrají v jednom roce ve dvou filmech na jedno téma. Mila vyhrála o prsa, ale ve skutečnosti obě prohrály, protože ani v jednom případě nejde o film, který by se vyjímal v jejich filmografii. Justin v jednom roce hrál jednu postavu ve dvou filmech, protože podobně jako učitel ve Zkažené úče, i zde působí jako vykleštěný chudák bez špetky kouzla. Inu, historie se opakuje, někdy dokonce v tom samém roce... ()

denisavary

Takových 57%...velice příjemná komedie, kde "kamarádi na sex" tvoří už ze začátku výborný pár, jen jim tak nějak nedocházelo...I když Justina opravdu nemám ráda jako herce, tak s Milou Kunis sehráli sympatický pár a naprosto si sedli... ()

chrispe

Pro mě nuda a to pořádná. Navíc vím, že si ten film už nikdy nepustím. Bylo to takové okopírované "Hlavně nezávazně" (u kterého bych krátila stopáž a krátila), které jsem kupodivu dokázala víc ocenit až po tom, co jsem viděla tento film. Protože jsem se přesvědčila, že to téma může být zpracované ještě hůř, resp. nudněji. ()

VerenaLord

Vztah naruby? No proč ne. Jako zábava parádní, docela vtipné, i když místy spíš nevhodně. Ale celkový dojem velice dobrý, velmi oceňuji pěkný výkon Timberlaka. ()

bararich8

Nečekal jsem, že z toho bude tak povedená komedie. Hlavně první polovina se skvěle vydařila a na vás se neustále řítí hlášky a dobře sedící dialogy, konec je pak opět jakás takás slaďárna, což nebylo nic objevného, ale ani neurazilo. Největší zklamání pro mě byla pouze maličká role, kterou měla Emma Stone :). Každopádně ústřední herecká dvojice byla výborná a herci si opravdu sedli. Taktéž vedlejší postavy byly povedené a příjemně rozvíjely film. 4* ()

Cheeker

Původně jsem vůbec neměl zájem se na tenhle film podívat. Myslel jsem, že tu bude další nudná, úchylná slaďárna. Navíc jsem nikdy nemusel Justina Timberlakea, ale poslední dobou se mi jeho filmy začínají líbit. A tak po půl roce, co si ségra koupila DVD jsem se teda odhodlal si to pustit a kupodivu to byl úplný opak toho, co jsem čekal. Film mě příjemně překvapil a možná ještě víc. ()