Tochal

Klíště kliší se mne snad pustilo, odpustím si proto nabízející se rovnici o rozdílném výsledku dvou paralelně konajících subjektů. Čekal jsem něco jako Hlavně nezávazně, dostalo se mi velmi milého překvapení. Škoda, že po zajímavě natočené a ještě zajímavěji napsané první polovině tvůrci najeli do kolejí žánru a neodpustili se omšelý happyend (i když ne zcela tuctový, nutno uznat). Po Social Network další film, kterým princ Justin dokázal, že je herec. ()

Florfila

Taková lepší oddechová událost. Pamatuji si trochu těch vtipných scén, které mi na tváři vykouzlily úsměv. Považováno za zázrak, protože romantická komedie z Ameriky mi už dávno vtipná nepřijde... Většinou jen tupě zírám a ptám se sama sebe, jestli "tohle" je ten okamžik, kdy bych se měla začít smát... Takže Friends with Benefits rozhodně neurazí. Až zase budu chtít jednou vypnout, tomuhle snímku se bránit nebudu... Z Justina Timberlaka je docela pohledný herec, sympaťák, ale díru do stříbrného plátna asi neudělá... Uvidíme, jak se bude tvářit ve vážnějších rolích, zatím jsem pro jeho hereckou kariéru dosti skeptická... A vůbec nechápu proč nezůstane tam, kde mu to jde nejlíp. Dobrej zpěvák, výbornej tanečník.... a k tomu všemu by se měl přidat průměrnej, nebo a co hůř, podprůměrnej herec?! To se mi asi nelíbí... Ale celkově hodnotím tuhle amerikánštinu poměrně pozitivně... A jinak to ani nejde, protože ten, komu se podaří skřivit mi obličej úsměvem, má u mě malé bezvýznamné plus. :o) ()

Illy

Stokrát omletý scénář v příjemném provedení. Film strčí do kapsy všechny poslední Heigelové, Parkerové a Annistonsové slátaniny. ()

Stanley619

Hezká, nostalgická a hlavně vtipná komedie. Justin a Mila jsou hodně dobrá volba, k tomu ještě vynikající Woody Harrelson. No prostě jsem byl hodně překvapený, jak se mi to líbilo. Podle mě určitě lepší, než poněkud ''umělé'' Hlavně nezávazně. 80% ()

Mortemiss

Tento film jsem viděla nedávno a s upřímným srdcem mohu říct, že je to blbost! Postavy byly totálně uhozený a nadržený, jako by je 100 let drželi někde v kopce, dávám dvě * za obsazení, jinak děj stál za prd. ()

ursinko

Vynikajúce dialógy, žiadna trápnosť, ale prirodzene vtipné. A medzi ústrednou dvojicou to nefalšovane iskrilo. Veľká spokojnosť. Mila je ozaj KUniS a Justin ma prekvapuje stále viac. ()

B_EyE

Po delší době zase jedna romantická komedie, která není úplně hloupoučká a bezzubá. Není to žádný zásadní snímek, ale na zpříjemnění večera ... proč ne ... ()

M1k9

Mila Kunis je opravdu kundis. Justin tady ještě neumí pořádně hrát. Scénář a kulisy jsou klišé na druhou. 3/10 ()

arcticsky

Příklad, jak jeden hláškující herec (Woody Harrelson) a skvělá panoramata NY a LA dokáží zachránit film, který má jinak všechny znaky hlouposti.... ()

Greg25

Podobně rozpolcený dojem z romantické komedie jsem měla naposledy u Zkažené úči s Cameron Diaz. Tam taky byly šikovně nabourávany žánrové stereotypy a na druhé straně nabídnutá žánrová klišé v té nejčistší formě. U tohodle snímku to zamrzí ještě více, protože ten si z nich ještě utahuje, aby v závěru popřel vše na čem do té doby stál. Tak sakra vím, nebo nevím co chci říct? Tyhle polovičaté věci jsou k vzteku. Obzvláště když to většinu času mělo nadhled i svěžest a svižnost. 60% ()

Flopik

Presne to čo od romantickej komédie čakám.Skvelo som sa zasmial, sympatický herci , svižný príbeh a krásny koniec. Mila je strašná kočka, Justin sa na túto rolu hodil no a Woody potešil. Hodinka a trištvrte ubehlo ako voda za mňa 5* a beriem všetkými desiatimi. ()

Jaroslaf

Znáte se s nějakou ženou. Ta vám tvrdí, že má "spoustu přátel" ale s žádným nikdy nic nebylo. Pak Vám tvrdí, že jeden je trochu významnější. Že u něj často spí. Že párkrát byl i u jejich rodičů.... filmově not bad, morálně odpad. ()

barteca

Mělo to našlápnuto na 4, ale scénář sklouzává k lacinému melodramatu. Bezvadný Timberlake, Harrelson opět boduje. ()

Kjuk

Jako sorry, ale mít kamarádku taky rádku jako je Milča Kunis, tak už mi v životě nechybí vůbec nic!! Nechápu to, ale tenhle kousek mi prostě sednul, asi jsem potřeboval vidět zrovna tohle. Mě tam dokonce nesral ani ten impotent Džastin Camprdlejk. Sakra mě se dokonce líbilo i to jeho zpívání! Až si najdu kamarádku jako je ta Milča, tak slibuju, že ji při tom budu klidně zpívat Bílou orchidej od Evi a Šaška! Fakt! No plně se ztotožňuji s velice obsáhlým a informacemi nabytým komentářem uživatele Devera. "Takto by mal vyzerať život." ()

R4d3oN

No..určitě skvělý nápad. Justin si to dobře vymyslel :) Oba to zahráli skvěle, ale bylo to docela o ničem. Celý dojem mi trošku zkazila ta strašně přehnaná scéna na konci. Hodnocení zachránila Mila svojí krásou :) ()