Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

gipper odpad!

No pane jo! Za prvé nechápu, kde vzala tahle hrůza tolik procent na čsfd a za druhé nechápu, jak jí může někdo doporučovat jako výbornej film na svojí fejsáčový zdi. Hledala jsem jedno jediný světlý místo, za který by bylo možný dát aspoň jednu hvězdičku, ale nenašla jsem... ()

metztlimoon

Za posledný polrok najlepšia komédia, čo som videla. Síce príliš cukrové a mierne afektované, ale páčilo sa mi to..... ááááá, králom a královnou maturitného plesu sa stáááááva.... Rhodes a Megan!! :D --- Dala by som štyri, ale tou poslednou "sexi" scénou Megan s agentom jednu hviezdu strhávam. ()

AndysekAndys

Nevím proč, ale téměř polovinu filmu mi to lezlo na nervy. Trapasy až moc trapasovité, nezábavné, hlavní hrdinka má stálou smůlu, jediný strážník to tam pro mě celou dobu táhnul. ()

Nicole32

Čakala som od tohto filmu niečo oveľa viac ako som dostala. Vraj je to ženský hangover ale mne to tak vôbec nepripadalo. Je to nudné, nevtipné a miestami veľmi trápne. Hlavnú hrdinku som neznášala po 20-tich minútach a Melissa McCarthy tu hrá rolu, ktorá je absolútne príšerná a tak trápna, že mi z nej bolo smutno. A nesmiem zabudnúť na spolubývajúcich Annie s tých mi bolo zle doslova fyzicky. Dve hviezdy za asi dva vtipy na ktorých som sa zasmiala. Jediná sympatická postava bol policajt! Ako za toto mohla Melissa dostať nomináciu na Oscara??? ()

BEJB odpad!

No tak takto. Neviem čo tu ostatní hodnotia 4* ale tento film to byť nemôže. To sa ani nedá slovami opísať tento piece of shit. 125 min. môjho života spolu s úplne vypatlanou a nesympatickou hlavnou hrdinkou skončilo v tom umývadle kde sa tá seňorita vyondila!!!! Nabudúce radšej slučku okolo krku poprosím ako toto týranie s protivnými opicami v hlavnej úlohe s debilnou pointou ku ktorej sa nie a nie dopracovať. ()

rigby

Sex ve městě pro chudé? Aspoň tak mi tenhle pokus o ženskou komedii připadal. Téměř celou dobu jsem nevěřícně zíral na nudné skeče, které nebyly k smíchu. Druhým extrémem zase byly naprosté ulítlosti, kterým se nešlo smát, protože se mi z nich zvedal žaludek. Tenhle styl mi opravdu nesedí, ale věřím, že něžnějším polovičkám se to může líbit. ()

tchempi

Nevím, jestli mi jako zástupci mužského pokolení vůbec přísluší tenhle film hodnotit. Toto rozhodně není film pro chlapy. A nejen kvůli jeho ději. Nevzpomínám si, že bych někdy viděl biják, ve kterém vystupuje tolik ošklivých lidí / herců (bez ohledu na pohlaví). Při pohledu na zástup postav se mužskému divákovi nezvedne žaludek snad jen při pohledu na hlavní hrdinku, jejíž představitelka ovšem vypadá asi o deset let starší než kolik jí ve skutečnosti je, a na jednu z družiček, která ale pro změnu hraje takovou mrchu, že to její sexapeal dokonale zabije. Tolik casting, děj komentovat nebudu. Je to ryze estrogenová záležitost, jen s tím rozdílem, že ve filmu všichni mluví hrozně sprostě. ()

hanazu

Docela nevyrovnaná komedie. Jakoby pospojované (většinou) hodně vtipné skeče, tématicky schopné si najít každý svoje publikum. Takže tu máme populární fekální scénku, což není moje hobby, ale zase se mi líbila argumentace Annie, která chtěla zůstat v letadle v 1. třídě nebo když se snažila zaujmout policajta sedícího v autě. Scénky založené na podivném chování osob, kde si každá mele svou bez vztahu k okolí si nepamatuju, a těch je zde většina. ()

gezper

Afektována na pilu tlačící komedie, tenktokráte plně v ženském gardu. Má to svá světlá místa, ale ty jsou často střídána s průměrným či vysloveně trapným, a nevídaně na female zábavu i fekálním, humorem. Potěšíl výskyt Chrisse O'Downa (Roy z IT Crowd), i když měl hodně otupěné lokty a určitě má potenciál do toho řezat více, měl by-li od scénaristů příležitost. Dvě letošní nominace na oskara beru jako velký úlet od 'odborné komise'. Suma sumárum lehoulinký nadprůměr, ženská část publika to asi docení více .. [60%] ()

david666

Opravdu skvělá komedie. Vždycky mě přišlo vtipnější když se na svatbu a s tím spojené starosti a radosti nahlíží z pohledu žen. A tady si holky fakt servítky neberou. Reálné, vtipné a k tomu sympatická herečka v hlavní roli. ()

kverula

Kristen Wiig mě dostala. Její scéna v letadle á la Hitler a nejspíš Shirley McLaine je nezapomenutelná. Jedná se o ryze ženské story, koneckonců, jak by se mi to nemohlo nelíbit. Nejlepší kamarádky, jedna z nich se vdává, druhá je na ocet a zdá se, že i dlouho bude. Vedle vtipných seků je tam obsaženo i kus moudra a finální píseň od Wilson Phillips mě, jako pamětníka, zahřála u srdce. ()

MiniRecenze

Ženy sobě jsou hodně slabým snímkem s malým humorem.Prozradím,že se má jednat o "ženskou"komedii.A jak slibuje "poster"že to bude mít koule...není tomu tak.Tento film i když pustíte opačnému pohlaví,tak Vám usne. ()

PenelopaW

No nevím... tak trochu veliké zklamání, čekala jsem trochu víc. Film má spoustu prvků, které zůstaly nevyužity (s výjimkou družičky "Sookie" ostatní nedostaly prostor, pak prdlí spolubydlící hlavní hrdinky, postava její matky, dortová kariéra, o které se sice ve filmu mluví, ale pointy se nedočkáme, ...), a naopak kupu scén, které mohly být vystřiženy (proč každá z hloubejších komedií musí obsahovat scénu, kde se blinká, kaká nebo obojí??). Celkové vyznění filmu mi nějak uniklo. Samotný bonus před závěrečnými titulky mi pak na dlouho vykastroval libido. Dvě hvězdy jsou až moc. ()

Nerdvana

Mírně netradiční romantický film, povinný pro příznivce Chrise O'Dowda. Nijak růžově slizovitý, naopak odlehčený a mírně praštěný. ()

kolodej1

řeší se sice hlavně ženská témata a tak jsem trochu váhal, jestli do tohoto filmu jít, ale nakonec jsem udělal dobře, že jsem se podíval. Sice může člověk kroutit hlavou nad tím, co všechno jsou Američani ochotni udělat a kolik peněz utratit kolem svatby a její přípravy. Dá se říct, že roupama neví, co by. Samotný film ale dost fungoval, především byl až překvapivě velmi vtipný a častokrát jsem se s chutí zasmál. Takže můžu rozhodně doporučit ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni