Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hennes
  ***

  Dobrý námět a jako televizní film to nebylo zas až tak špatně zpracované. Kriminálka z Třince je nám určitě bližší než ta z New Yorku a jelikož byla i dobře herecky obsazená, vznikl z toho celkem příjemný snímek.(11.12.2011)

 • Tosim
  ***

  Robert Sedláček se s tím nesere. Nejvíc mě dostala ta bezvýchodnost. Nebýt nekonzistentního tempa, dám i čtyři. 70%.(11.11.2011)

 • Traffic
  *****

  Dokonalá zaplivaná poetika rázovitého severu, kde i ten překolorovaný televizní vizuál vypadá jako záměrné tvůrčí rozhodnutí. Vzpomněl jsem si na Refnovy Pushery, ale tohle je neodolatelně české. Subjektivně nejlepší Sedláček.(11.11.2011)

 • Slarque
  ****

  Člověk neví, jestli se má smát nebo vztekle nadávat. Takovéhle domácí filmy se u nás nevidí ani v kinech, natož v televizi. Výborná práce s herci, příběh perfektně zasazený do zvoleného prostředí, značně jedovatý humor a závěrečná přestřelka v rytmu letitého šlágru Michala Davida. Žádná kladná figura, takže závěr lze těžko brát jako happyend. Bravo!(6.11.2011)

 • 6thSun
  **

  Četl jsem tady několikrát, že se Bartoška na tu roli nehodil. Je to samozřejmě nesmysl, zahrál to naprosto skvěle. Dobře hráli i ostatní, taky lokalita odporně zasmogovaného Třince byla vybrána mistrně, bohužel zbytek nějak nevyšel a pro mě tenhle film znamenal velké zklamání. 45%(7.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace