Dobrý námět a jako televizní film to nebylo zas až tak špatně zpracované. Kriminálka z Třince je nám určitě bližší než ta z New Yorku a jelikož byla i dobře herecky obsazená, vznikl z toho celkem příjemný snímek.(11.12.2011)

Robert Sedláček se s tím nesere. Nejvíc mě dostala ta bezvýchodnost. Nebýt nekonzistentního tempa, dám i čtyři. 70%.(11.11.2011)

Dokonalá zaplivaná poetika rázovitého severu, kde i ten překolorovaný televizní vizuál vypadá jako záměrné tvůrčí rozhodnutí. Vzpomněl jsem si na Refnovy Pushery, ale tohle je neodolatelně české. Subjektivně nejlepší Sedláček.(11.11.2011)

Člověk neví, jestli se má smát nebo vztekle nadávat. Takovéhle domácí filmy se u nás nevidí ani v kinech, natož v televizi. Výborná práce s herci, příběh perfektně zasazený do zvoleného prostředí, značně jedovatý humor a závěrečná přestřelka v rytmu letitého šlágru Michala Davida. Žádná kladná figura, takže závěr lze těžko brát jako happyend. Bravo!(6.11.2011)

• 6thSun

Četl jsem tady několikrát, že se Bartoška na tu roli nehodil. Je to samozřejmě nesmysl, zahrál to naprosto skvěle. Dobře hráli i ostatní, taky lokalita odporně zasmogovaného Třince byla vybrána mistrně, bohužel zbytek nějak nevyšel a pro mě tenhle film znamenal velké zklamání. 45%(7.11.2011)