Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mylouch
  **

  Scénáristicky nevypracovaný příběh, který ve zpracování od scény ke scéně s televizním produkčním nadhledem a ambicemi dokáže spolehlivě zaniknout, můj oblíbený Třinec kulisou s vyzněním chcíplého skanzenu. Zvuková stránka jak z četby na pokračování Rádia na polštář, jinak chvályhodná snaha o výtvarnou a kameramanskou pestrost mě svou technologickou samoúčelností donutila na hodnocení dokonce ještě ubrat.(29.9.2013)

 • Rosalinda
  ***

  Po skvělých "Pravdivých lžích" jsem tedy čekala větší nářez. Asi jsem si nestačila uvědomit, že mezi tím do cesty přišli "Muži v říji" a udělali na Sedláčkových polích trochu nepořádek. Krásná byla chvilka, kdy vpředu vystupoval "Bartoškův a sousedovic" dům v živých a ještě živějších barvách, a za nimi bylo vidět jen totálně šedivě splývající pozadí. Jedna skvělá výpovědní půlminutka. Jinak hudba... dejme tomu... Překvapila mě Mrs. Erbová, která byla přirozeně sympaticky civilní, i když bych ji v civilu nejradši poslala... , ale tady mi zkrátka sedla. Pan Bartoška měl určitě zajímavější role a J. Plesl mně osobně zkrátka nesedl.Takže zkrátka takový televizní průměr. Zkrátka na... si z toho nesednu :-). "I takové dny jsou, kdy rána za ranou..."(6.11.2011)

 • Radek99
  ***

  Televizní film režiséra Roberta Sedláčka je velmi dobrou sondou do reality současného Česka, má kvalitní scénář i atmosféru, sráží ho však dvě věci - míru autenticity nahlodává kontroverzní (a já bych možná použil i adjektivum špatný) casting (Opravdu může někdo Jiřímu Bartoškovi uvěřit roli drsňáka? To samé platí ale i o Emilu Horváthovi ml. či Jaroslavu Pleslovi...) a především zvolený formát - televiznost výsledného filmu spolehlivě znevěrohodní jakoukoliv vážně míněnou snahu natočit thriller. Kdyby se Sedláčkův film mohl natáčet coby celovečerní projekt na filmový materiál a hereckou šanci dostaly neokoukané tváře především typově odrážející dané role a charaktery, mohl vzniknout jeden z nejlepších (a nejautentičtějších) krimi thrillerů naší kinematografie poslední dekády. Robert Sedláček na to koule má...(6.11.2011)

 • TaxiDriver
  odpad!

  Nahota na prodej pro 21.století. Bad Boys Jiří Bartoška v Crocsech a Jaroslav Plesl ve skejtových botách, Dulava jako cyp Zidane, Vlaďka Erbová!, šňupající Švarcová, "drsný" Čtvrtníček a lame vtip, bayovské oblety na střeše Hotelu Steel, vrtulníček na ovládání, Michal David a jedna velká reklama na Třinecké železárny. ____ Pořád to ve mně silně rezonuje, více než jakýkoliv jiný Sedláčkův film. Za deset let to bude kultovka a já pak dám 5*.(25.9.2011)

 • iamek
  ***

  No doufám, že se Robert Sedláček bude věnovat klasickým filmům a ne TV tvorbě. Sráči nejsou sice špatný film, ale Bartoška jako záporák ? Vidět o lítat s bouchačkou byl fajn zážitek. Zbytek castingu už tak špatný není a například Čtvrtníček byl úžasný. Na TV film to špatné nebylo, ale kdyby to mělo jít normálně do distribuce tak bude hodnocení horší.(9.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace