• 6thSun

Četl jsem tady několikrát, že se Bartoška na tu roli nehodil. Je to samozřejmě nesmysl, zahrál to naprosto skvěle. Dobře hráli i ostatní, taky lokalita odporně zasmogovaného Třince byla vybrána mistrně, bohužel zbytek nějak nevyšel a pro mě tenhle film znamenal velké zklamání. 45%(7.11.2011)

Na dnešní tvorbu docela dobrý snímeček..(6.11.2011)

Docela dobře natočený česká krimi film kde žádný herecký výkon není špatný a i příběh ujde.Poctivých 75% a čtyři hvězdy.(14.7.2015)

• Mylouch

Scénáristicky nevypracovaný příběh, který ve zpracování od scény ke scéně s televizním produkčním nadhledem a ambicemi dokáže spolehlivě zaniknout, můj oblíbený Třinec kulisou s vyzněním chcíplého skanzenu. Zvuková stránka jak z četby na pokračování Rádia na polštář, jinak chvályhodná snaha o výtvarnou a kameramanskou pestrost mě svou technologickou samoúčelností donutila na hodnocení dokonce ještě ubrat.(29.9.2013)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 3/10 Prostředí 8/10/// +Jaroslav Plesl, zaujalo mě prostředí kde se film odehrával, docela neokoukaný casting hlavně z řad polských a slovenských herců, zápletky taky mají něco do sebe, stejně tak i finále -hodně nevýrazná hudba a tedy i málo napětí, mohlo ho klidně být víc, stejně tak i akce a některé postavy mohli být čitelnější/// Že by snaha o českou gangsterku? Chvilku mi trvalo, než jsem to rozluštil, hlavně kvůli špatně odhadnutelným postavám. Nakonec to tedy není takový sub žánr jak jsem čekal, ale špatné to nebylo. Nevíc zaujal Jaroslav Plesl, který byl opravdu přesvědčivý./// Celkem 63%///(9.1.2012)

• - Natáčení probíhalo v Třinci a Ostravě. (Giuseppe)

• - Aby film bylo možné v televizi vysílat před desátou hodinou večerní, režisér vystřihl dlouhou scénu se šňupáním kokainu. (Cucina_Rc)

• - Filmový štáb, který natáčel záběry v pokojích hotelu Steel, byl v hotelu po dobu natáčení také skutečně ubytován. (Roman.Ticka)