• MikeCool

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) |(19.10.2013)

• bestlama

Hmmm, co jsme ještě neměli v televizi? Paralympiáda tam je, vaření z hoven taky ... jooooo, strčíme tam autoškolu! Budeme úspěšní! .... To tak, volové!(12.8.2012)

Ten nalitý moderátor to v závěru solidně zvedal. Jinak otázky byly poměrně pod úroveň, ale tak za snahu.(28.8.2010)

• KajusaK

Pro zasmání skvělé,polovina národa by nejspíš neuspěla :))(11.4.2013)

• UncleG

Nebudu rozebírat, že Jarda Bosák (ačkoli jde o vtipnou osobnost a semotamo se mu povede i nějaká ta hláška) nezní zrovna extra bavič a už vůbec ne moderátor. Nebudu ani rozebírat, že show je špatně časově rozvržená, takže se v "komponovaném večeru" objevují pravidelná hluchá místa a po půl hodině začne celý pořad svou repetitivností nudit. Nebudu rozebírat ani "pestré" vsuvky, v nichž jsou pozvané celebrity nuceny odpovídat na otázky typu "Jste dobrý řidič? A čím to je, že vaše skupina řidičů odpovídala tak špatně?". Ne, ani neřeknu nic k přehrávajícímu "pseudoopilci" Hynkovi - jehož pokus řídit auto pod vlivem předvedl už před dlouhými lety Roman Kresta. Nezastavím se ani nad protivnými světelnými tabulemi, na nichž ve studiu běží reklamy! Ale nemůžu se nezastavit nad nepovedenou hlavní náplní - a to špatnými simulacemi konktrétních situací. Jak má asi člověk v počítačové grafice poznat, že mu na palubní desce neznámého autmobilu nesvítí kontrolka od mlhovky? Over All, jedním slovem: Nebavilo.(28.8.2010)