• Zeck

Když jsem dělal autoškolu a celých pět měsíců na to kašlal, pak se učil den před zkouškama, byl to větší záhul, než tato "autoškola národa". Otázky byly celkem primitivní, nebo zákeřné. To je otřesná kombinace, která má prvoplánově z někoho udělat skvělého, z druhého kokota. Špatná animace, v které mnohdy ani nebylo poznat a vidět co je ten zádrhel. Bosáka mám rád když komentuje fotbal, tohle mu vůbec nešlo a bylo na něm vidět, že ukousl víc, než dokáže sníst. Celkem nudný pořad, který ale hravě porazil IQ testy národa trvající tři a půl hodiny. 44% 28.08. 2010(28.8.2010)

• bestlama

Hmmm, co jsme ještě neměli v televizi? Paralympiáda tam je, vaření z hoven taky ... jooooo, strčíme tam autoškolu! Budeme úspěšní! .... To tak, volové!(12.8.2012)

• UncleG

Nebudu rozebírat, že Jarda Bosák (ačkoli jde o vtipnou osobnost a semotamo se mu povede i nějaká ta hláška) nezní zrovna extra bavič a už vůbec ne moderátor. Nebudu ani rozebírat, že show je špatně časově rozvržená, takže se v "komponovaném večeru" objevují pravidelná hluchá místa a po půl hodině začne celý pořad svou repetitivností nudit. Nebudu rozebírat ani "pestré" vsuvky, v nichž jsou pozvané celebrity nuceny odpovídat na otázky typu "Jste dobrý řidič? A čím to je, že vaše skupina řidičů odpovídala tak špatně?". Ne, ani neřeknu nic k přehrávajícímu "pseudoopilci" Hynkovi - jehož pokus řídit auto pod vlivem předvedl už před dlouhými lety Roman Kresta. Nezastavím se ani nad protivnými světelnými tabulemi, na nichž ve studiu běží reklamy! Ale nemůžu se nezastavit nad nepovedenou hlavní náplní - a to špatnými simulacemi konktrétních situací. Jak má asi člověk v počítačové grafice poznat, že mu na palubní desce neznámého autmobilu nesvítí kontrolka od mlhovky? Over All, jedním slovem: Nebavilo.(28.8.2010)

• KajusaK

Pro zasmání skvělé,polovina národa by nejspíš neuspěla :))(11.4.2013)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) |(19.10.2013)