V testu jsem si vedla docela dobře. I když to není top art a bylo to místy trapné, úplný odpad to nebyl.(11.3.2011)

• bestlama

Hmmm, co jsme ještě neměli v televizi? Paralympiáda tam je, vaření z hoven taky ... jooooo, strčíme tam autoškolu! Budeme úspěšní! .... To tak, volové!(12.8.2012)

• kulyk

Z výsledků této losovačky vyplývá, že nejlepšími ovladači posunovadel jsou blonďaté samičky, rozené na Moravě či v okolí Příbrami, popř. Mělníka. Skutečnost nám však ukazuje, že jedinci dopodrobna znalí předpisů pak kupí v reálném provozu chyby natolik živočišné, že by z nich otevřel kufr a vyhodil opilecký blink-r i protřelý Huml. I přesto za přínos této taškařice považuji možnost podsunout Mým národům, jak relativně hravou formou sjet autoškolní opáčko. K negativům - na světě je bezesporu extrémě málo nenávisti, nacionalismu a regionálního zaprděnectví. Proto je dobré vrazit nějakým strécům další variantu keců, kterými si mohou v hospodě dokazovat oblastní nadřazenost. My řidime jak bozi, cype. Bo to je tim, že tak pěknů a lahodnů slivovičku robíme (míchanice místních výazů je čistě záměrná). Hm. A pak jim sebevědomí stoupne natolik, že se osmělí vyrazit žigulem za kulturou do teho Práglu a já pak s údivem sleduji, jak se důchod v beranici hrabe v rychlejším pruhu uprostřed jižní spojky z vozidla, aby se okolojedoucích přeptal na správnou cestu. Abych byl však přísný i na sebe, musím uznat, že když jsem loni v Rožnově pod Radhoštěm přibrzdil u rozšafné domorodky s dotazem, kde je prosím pěkně, milostivá paní, v tomto okouzlujícím městě pošta, její vyčerpávající odpověď - jeďte jako spíš doleva a jak bydlí Mařka Ostrčilová, tak za tím pak v pravo - mě poněkud zmátla. Prokázal jsem se jako typický pražský imbecil a složenky zaplatil až doma s týdenním zpožděním.(17.6.2012)

Za nápad, originalitu, celkem příjemné lidi. Nic hrozného. 65%(29.12.2010)

Ten nalitý moderátor to v závěru solidně zvedal. Jinak otázky byly poměrně pod úroveň, ale tak za snahu.(28.8.2010)