Mike a Molly

Ukázka z filmu 97
USA, (2010–2016), 40 h 54 min (Minutáž: 18–21 min)

Tvůrci:

Chuck Lorre

Kamera:

Gary Baum

Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon, Swoosie Kurtz, Louis Mustillo, Cleo King, William Sanderson, Holly Robinson Peete, David Mazouz (více)

Série(6) / Epizody(127)

Policajt Mike a učitelka Molly se seznámí na setkání anonymních jedlíků. Jenže Molly má problémovou sestru a matku, která je přesvědčená, že Molly má jen těžké kosti. Mike má zase parťáka s množstvím návrhů, jak by si měl najít nějakou dívku. Najde Mike dost odvahy, aby pozval Molly na rande? (TV Nova)

AndrewNewman

Mike a Molly pôsobia tak umelo, že to vidí snáď každý. Tomuto páru nebudete fandiť aj keď by ste podľa tvorcov mali. Lorre sa pokúsil o jemne ladený sympatický sitcom ale vôbec mu to nevyšlo. Nie žeby mi tento seriál nejako vadil, ale určite nepríde deň, kedy by som si ho zamiloval. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. Průběh seriálu i jeho celkové vyvrcholení je předvídatelné, humor tohoto sitcomu je někdy až moc přes čáru. Nejlepší je z celého seriálu první série. Všechny další mají sestupnou tendenci v kvalitě. ()

Peenugirl

Konečne tu nehrajú nechutne vyumelkované cicušky a chlapci čo vyzerajú ako zajace stiahnuté z kože, baví má to neskutočne baví. Melissu McCarthy som žrala už aj v Gilmore girls. Bola charakter. Aj teraz sa mi páči poňatie Molly v jej podaní.85% ()

KapitanKuraz

Serial je super, cudne je ze najlepsie su vedlajsie postavy a hlavne svokra. No nic to nemeni na tom ze sa mi Mike a Molly proste pacia. Za mna 90%. ()

Zix.

Špatnej seriál to neni, za mě průměr. Občas se pobavím, jindy ale nuda a opakující se vtipy. Moudrý Mike se až nápadně sblíží s moudrou Molly a až moc často řeší problémy svých podivných rodinek nebo kamarádů. Spíš mě ale na tomhle seriálu zaujímá to, že vtipnější scény jsou hlavně s "vedlejšíma" postavama. Třeba Carl a jeho babička, Vince nebo Mikeovo matka mi přijdou mnohem lepší a zábavnější než hlavní představitelé - Mike a Molly. ()

Brambory odpad!

Iba ďalšia bezduchá trápna zlátanina - tentokrát obsadená obéznymi jedincami, aby sa priblížili priemernému americkému divákovi - kde v takmer pravidelných pársekundových intervaloch púšťajú nahrávky smiechu, aby sme vedeli, kedy sa máme smiať, aj keď tam nič vtipné nie je. ()

JoeHalenbeck

Musím souhlasit s Tomem Riddlem a první tři sezóny se dají sledovat jako příjemná oddychovka, nebo zvuková clona. Bohužel díky čtvrté sérii musím srazit jednu hvězdu, zaťat pěst a pokusit se to sledovat dál doufajíce ve zvrat k lepšímu. ()

MiselB

Ze začátku to už vypadalo nadějně na v celku vtipný komediální seriál. Později se z toho vyklubal průměrný seroš, který už mě nebaví. ()

d-nao odpad!

Oslavovať obžerstvo v takejto chorej forme dokáže len amerika a tých, čo vydržia sledovať viac než jednu epizódu treba odporučiť na lobotómiu. Teda ak nie sú už po nej, pretože si neviem predstaviť pozerať sa dobrovoľne na tento odpad! o dvojici prežratých prasiat. ()