Tom Popper je rozvedený čtyřicátník, který pracuje jako velmi úspěšný realitní makléř. Zisk je na prvním místě, ale jeho děti už s ním nechtějí trávit víkendy a jeho bývalá manželka Amanda, do které je stále zamilovaný, začíná randit s novým mužem. Do toho umírá v Antarktidě jeho otec – dobrodruh, kterého si Tom jako malý chlapec příliš neužil. Otec mu jako dědictví mu poslal živého tučňáka a Tomovi nastaly problémy. Tučňák devastuje jeho luxusní byt a Tom ho chce poslat zpátky. Ovšem kvůli nedorozumění mu pošlou dalších pět tučňáků. Tomovi začínají krušné chvíle a to by se měl soustředit na získání restaurace V zeleni. Jeho nadřízení o ni mají eminentní zájem a na tom, zda ji Tom pro ně získá, závisí i jeho budoucnost. Rád by se stal spolumajitelem firmy, ale partnerství dostane jedině tehdy, když se mu podaří přemluvit majitelku k prodeji. Ta stále odmítá, protože nechce, aby její zaměstnanci, které považuje za součást rodiny, dostali výpověď a také nechce, aby nový majitel restauraci zboural a na jejím místě postavil další mrakodrap. Tom dělá, co může, ale situaci mu komplikují všudypřítomní tučňáci. Pozitivní na této situaci je, že jeho děti k němu díky tučňákům zase nacházejí cestu a tráví s ním více času než by si kdy dovedl představit. Dokonce i Amandě se zdá, že Toma z této lepší stránky vlastně neznala. Tom se s ní snaží zase sblížit a pozve ji na večeři do restaurace V zeleni. Poví jí, že tam chodívali jíst s otcem, když se na krátko vracíval z cest. Tom, ač se tučňáků chtěl původně zbavit, si je natolik oblíbí, že jim ve svém bytě zajistí téměř ideální podmínky k životu a tučňákům se dokonce podaří vyvést dva mladé. Má to však i negativní stránku a to tu, že jedno vejce se nechce vyklubat a Tom se doslova stane posedlým a vejce hlídá ve dne v noci. Jeho nadřízení ho propustí protože nechápou co se to s ním děje, už jim k ničemu není. Restauraci pro ně koupit nechce. O tučňáky má velký zájem také místní zoologická zahrada. Tom jim je nechce dát, ale když se dozví, že z vejce, na které čekal, se žádný tučňák nevyklube, je velmi zklamaný a tučňáky dá do ZOO a vrací se do práce. Dokonce to vypadá, že restauraci V zeleni pro své nadřízené získá. Ovšem tím, že se zbavil opeřených kamarádů, strašlivě zklamal svou rodinu, a když navíc najde zapadlý dopis od otce, ve kterém mu píše, že nejdůležitější jsou v životě děti a že on na to přišel příliš pozdě, uvědomí si Tom, jaké jsou doopravdy jeho priority. Namísto na tiskovou konferenci vyrazí s celou rodinou do ZOO, aby získal tučňáky zpět... (TV Prima)

El Patron

Jeden z nejslabších filmů Jima v poslední době. Několikrát opakovaný humor, jediné nové jsou tučňáci, kteří to trochu zachraňují. Snaha o akci trochu je, ale skřípe. Rodina se u toho určitě zasměje, já jsem se ale nesmál. A pár zajímavích scén to opravdu nezachrání. Na odpočinek dobrý. A to myslím napsolutně. ()

liberita

Predvídateľný a mravoučný film postavený na počítačovo vytvorených tučniakoch. Jim Carrey ešte stále dokáže pobaviť, ale namiesto výbuchov smiechu už dokáže navodiť maximálne pousmiatia, aj preto je podľa mňa Pán Popper jeden z jeho najslabších filmov. Sympatickejšie mi padli jeho večne pripravená asistentka Pipper používajúca predovšetkým slová začínajúce na P a Angela Lansbury, známa z To je vražda, napísala. ()

Scraffy

Priemerná hovadinka, ktorá pobaví a je milá. No bohužiaľ nič nové neprináša a po skončení filmu si už nič z toho nebudete pamätať. Nebyť Jima Carreyho, tak to je omnoho horšie. ()

papadoce

Klasická príjemná rodinná komédia typická pre Jima Carreyho. Ak máte radi jeho humor, je ho tu dostatok. Asi ma aj prekvapilo koľko parádnych verbálnych vtipov tu bolo. Samozrejme potešil výber partnerky, ktorou bola Carla Gugino. Ju mám veľmi rád. Príbeh je streštený, ale to nijako neprekáža. Sympaticky nereálne. Jediná vec čo ma štvala je, že ešte aj podrbané tučniaky sa vrátia vždy k sebe. Môže to byť, že tučniak má viac citu ako ľudia? A to žijú v mraze 🐧. 3,5⭐️ a 70%. ()

uodevr

Příšerně čajldiš, hrozně předvídatelné, nepřesvědčivé z hlediska scénáře, a ve finále ani ne moc vtipné. Pokud ale považujete tučňáky za jedny z nejroztomilejších stvoření, like, ever, pak tomu leccos odpustíte. Dokonce i tu skutečnost, že Jim už evidentně dře z posledního. ()

KateW

Čekala jsem víc,mnohem víc.... Přišlo mi,že Jim Carrey nedostal moc prostoru k jeho humoru(buď ho nenávidíte nebo milujete, já osobně patřím ke druhé skupině). Animace byly dost strojené a film neuvěřitelně předvídavý. Tanec s tučňáky byla nejlepší a možná taky jediná dobrá scéna ve filmu a bohužel k tomu, abyste viděli to nejlepší vám postačí trailer... ()

jafuska

Rodinná komedie, kdy tento film skvěle zafunguje u dětí, ale nejen u nich, je to i pro dospělé, prostě taková normální oddechovka a ani herec Jim Carrey není v tomto filmu špatný, ale svoje dobré role si už bohužel vybral, ale ani toto není k zahození, a tučnáci, to je katagorie sama pro sebe, byli prostě super, fakt jsem se u tohoto filmu sem tam pobavila, a mělo to svoje kouzlo, a i délka filmu byla tak akorát, takže pro mě film určitě není žádné zklamání. ()

angel.CZ

Být mi 6let, tak tenhle film žeru. Mít děti tak se snimi rád kouknu. Jenže jsem se na to díval sám a film byl asi zaměřen na mladší kategorii. Některé vtipy nebyly vtipné, někdy až trapné. Tučňáci přehnaně počítačově ,,naladěni´´ No nevím, prostě jsem čekal něco více. Hodnocení zvednu možná časem jak kouknu s dětmi, jinak slabší průměr 45% ()

miki68cz

Nedoporučuji, co víc dodat, snad jen, rádoby rodinný blábol navíc schovaný pod dekou zvanou "USA je světozákon a rodinu vymysleli v New Yorku". Slabota, bez vtipu s velice špatnými hereckými výkony, bohužel včetně pana Carreyho. ()

GordonCZ

V období okolo Vánoc je to docela koukatelná komedie, příjemné je po čase opět vidět Jessicu Fletcherovou (vlastně Angelu Lansburyovou), ale balanc na hranici snesitelnosti přeci jen filmu pokazí jeho konec, který jakoby chtěl snímek posunout více do žánru pohádky. S ohledem na celý průběh filmu se mu to ale nemůže podařit, takže pokud se na toto chcete dívat, rozhodně doporučuji předtím "vypnout". ()

milanhanic

Těžko tento film pro mě hodnotit. Je to něco mezi 3 a 4. Ale jelikož jsem tím filmem byl dost rozesmán a tučňáci se mi prostě líbili, dám za 4. Zrovna jsem měl takový ten blbý den, kdy zjistíte jednu blbost za druhou, ale ten film mě rozveselil, což oceňuju. Tučňáci byli bomba, sice ve filmu bohužel až tolik blbin neprovedli, což mě mrzí a někteřé scény stáli fakt ,,za prd". Ale celkový dojem je dost dobrý a i po zhlednutí toho filmu na něj myslím a usmívám se s myšlenkami na něj. Rozhodně to je film, který si rád někdy zopakuji. ()

habertek

Jim Carrey je sice skvělý komik, ale když je námět slabí tak ani on tomu ty koule nedá...tučňáci byli sice roztomilí, ale jinak slabota. A co mi film zkazilo úplně tak Angela Lansbury!!! Tu ženskou odmala nesnáším... ()

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)