Dr. Dolittle 3 (video film)

Dr. Dolittle 3

• SK název

Dr. Dolittle 3

Komedie / Rodinný

USA, 2006, 90 min

// Production Companies: 20th Century Fox Home Entertainment //(8.6.2011)

• TheDarKnig

pitoma zpatlanina, ktera si mysli, ze se muze povazovat za dalsiho Dollitlea i pres absenci vseho hlavniho a zabavneho, co bylo v predchozich castech... Uznavam, detem se nejspise ty krkolmone pady, mluvici zviratka a omladina libit bude, ale co my ostatni.. Asi nic(20.4.2010)

• Payushka

OMG!! Vcera jsem si dala Norbita a dneska zase Dolittla 3 (s ceskym dabingem, samozrejme)... Clovek se pak pta, proc se diva na takovehle silenosti - abych si potom vazila opravdu kvalitnich filmu..?(15.9.2007)

Vtipnější i zajímavější než předchozí díly s Eddie Murphym. Tak to cítím a za tím si budu stát. 60%(29.12.2011)

• balba

Je pravda , že tento třetí díl je nejslabší , ale pro děti je to pěkná pohádka o zvířátkách na farmě.(12.10.2006)

• Marek1991

Zas niekto vyrobil otrasný film plný klišé a plných neznesiteľných amerických trápností. Dokonca aj zvieratá k tomu zneužili, len aby vycucali niečo z detského diváka. Ak je toto komédia, tak Forrest Gump nie je dobrý film.(2.6.2013)

• TO

sedmnáctiletá holka tancuje, zpívá a mluví se zvířaty. Je to primitivní zábava, ale lepší jak ty n-tá pokračování Beethovena nebo ty béčkové rodinné komedie dvojčat Olsenový.(28.7.2006)

• PetrPan2

Původně jsem chtěl dát jen jednu hvězdičku, ale uvědomím-li si, že tato rodinná komedie je cílená především pro malé děti... tak to zas tak špatné není... být osmiletý špunt, asi by se mi to líbilo... Kyla Pratt je sladká.(16.8.2008)

• lennyd

Když umí váš otec mluvit se zvířaty je to špatné, ale horší je, pokud se zvířaty umíte mluvit vy. Zvlášť, pokud jste dospívající dívka, kterou pro její vlastnost její okolí nemá dvakrát rádo. To je přesně případ Máji Dolittlové (Kyla Pratt). Její matka jí chce alespoň trochu rozptýlit, a tak jí pošle na pionýrský tábor (v americkém pohledu samozřejmě). Ten se sestává ze 4 podobných "spratků" na pravé kovbojské farmě, kde se učí samé užitečné činnosti, jako chytání telat do lasa a tak. Jakmile se ale farma dostane do finančních potíží, Maya a její kamarádi se pokusí farmu zachránít vítězstvím v kovbojské soutěži ... Dalšího Dollittla by Eddiemu Murphymu asi nikdo nesežral, tak tu máme třetí pokračování s "jeho dcerou". To si zachovává sestupnou tendenci minulých dílů a chvilkama působí vyloženě směšně (jeden příklad za všechny - Maya začne tancovat na párty, udělá dva-tři pohyby a všichni účastnící party jsou odvaření, jak skvěle tancuje). Jinak se ale dočkáme přesně toho, co od Dolittla čekáme - spoustu užvaněné zvěře (nafoukanej kůň, hloupé slepice a nešťastnej kohout, a další). O hercích bych radši moc nemluvil (nepsal), páč jsem si žádného, kdo by si to zasloužil, ani nevšiml ...(5.4.2009)

Oproti předchozímu dílu tady vše působí tak pohodově až skoro přirozeně, že jsem se až divil. Téměř se to rovná prvnímu dílu, ale s tím, že to není tolik jako komedie, to ani moc ne, ale hodně jako rodinný film a takový teenage přátelství, které mladší diváky patrně docela osloví, pokud to nejsou vymazané mozky. Hodnotou ten film samozřejmě není nic extra, ale jako rodinná zábava super. Možná časem ještě zvednu hodnocení i za to, že už si jde svou cestou bez Eddieho Murphyho.(18.7.2011)

Doktor Dolittle je pracovně vytížen a tak na scénu nastupuje jeho starší dcera, která získala dar slyšet šum zvířecí řeči, už na konci předchozího dílu. Jelikož je ale rozmazlená městská holka, tak jí matka pošle na táborový ranč ke svému známému. Jenže ani tam se problémům nevyhne. "Poučení pro příště. Nekraď bonbóny tlustým dětem." 50%(31.12.2012)

Priemerny rodinny film pre celu rodinu. Nevidim na tomto filme nic take hrozne ako vacsina uzivatelov. Mozno je to preto, ze som doteraz nevidel ziadneho Dr. Dolitlla, a nemozem porovnavat. Ako rodinna komedia na jedno pouzitie mi to vsak vobec neprislo zle a celkom slusne som sa pri tomto filmiku pobavil. Mozno aj preto, ze mi naladu nepokazil Eddie Murphy, ktoremu to v poslednej dobe moc nejde. Kazdopadne si u mna tento film vysluzil ciste tri hviezdicky.(31.5.2010)

• Paity

Samozřejmě, že je to absolutní filmový hnůj ... ale co se divím, když jde o třetí pokračování filmové "ságy", kterou započal Eddie Murphy.(11.12.2012)

• Mischka

Hvězdičku za toho překrásnýho psa! Víc nic.(15.2.2009)

• Martin741

Patlanina, ktora sa asi detom paci, mne teda urcite nie ..... 0 %(21.4.2013)

• Gardenboy

bez eddieho ... žiaden dôvod sa na to dívať...obyčajné lacné dolvoanie peňazí z naších peňaženiek.(5.5.2008)

Komedie, jakých jsou desítky, nicméně tahle nikterak neurazí a místy dokáže i pobavit. Nečekejte nic světoborného a nebudete zklamáni.(24.5.2009)

• Tom44zKA

The worst I've ever seen...(27.12.2011)

• IsaacNewton

Hrůza, ani o Vánocích se na to nedá dívat! Jasné, toto už je 3. díl, který jistě už postrádá na originalitě, ale myslím, že ani 1. díl nemohl být nijak úžasný, od odpadu dělí tento paskvil jen roztomilá zvířátka, protože z těch dialogů se mi dělá i teď špatně.(22.1.2012)

• Psycho.R

Nevím, jak tohle mohl jakýkoli producent dopustit, druhá světová, zabíjení v barmě Dr.Dolittle 3-to všechno se nemělo stát(14.12.2009)

<< předchozí 1 2