Autorovi kontroverzných KIDS, newyorskému fotografovi Larrymu Clarkovi, zachutila sláva a tak sa ju snaží zopakovať s ešte väčšou dávkou sexuálnej otvorenosti. Zatiaľ čo v KIDS bol sex medzi deckami niečím, čo im ničilo životy, v Ken Parkovi už decká žiadne životy nemajú a sex je pre ne tým posledným, čo ich drží nad vodou. Ústrednými postavami sú mladý kalifornský skateboardista a jeho kamaráti, a veľkú rolu tu hrajú tiež rodičia a starí rodičia, ktorých vzťah k deťom (a naopak) je stredobodom sociálnej kritiky filmu. Vo filme sa prelínajú štyri individuálne príbehy, pričom zvraty v deji prichádzajú vo chvíľach, kedy by sme ich očakávali najmenej. Kameraman a spolurežisér filmu Ed Lachman zhŕňa jeho posolstvo do krátkej repliky: "Aj dospelí aj mladí, všetci sú obeťami." (POMO)

darwin

Rozhodně zajímavé. Larry Clark takové filmy prostě umí, to je jeho. Námět je slibný, ale provedení typicky "clarkovské". Příběh pohodových mladých lidí (až na Tate'a), žijících ve stereotypu na typickém předměstí, konfrontovaných s pár úchylnými jedinci (zvláště rodiči). Sexuální scény jsou dobré, lepší než porno :), jen by mě zajímalo odkud bere Larry Clark ty mladé herce. Závěr je hodně podařený, i ten grupík i výmluvná tvář Kena Parka. - 50% ()

velkyvezir

Kids byl ve své době velmi zajímavý pohled na život mládeže mimo dohled rodičů. Ken Park je odvarem tohoto filmu, který je pikantní jen tím, že necenzurovaná verze ukazuje sex bez obalu. Nic víc, nic míň, spíš jde o soft porno než o film... ()

brooklyn73

Uz jsem si myslel ze jsem videl vsechno, ale ne ja vsechno jeste zdaleka nevidel.Vsichni co jsme zdravi, bez problemu ,jeste jednou by jsme meli podekovat a ocenit to co mame a to ceho se nam dostava. ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé...puritáni... celkem realistický film o dnešní době bez zábran... Odpad? Nikoliv. Film o vztahu dnešních rodičů a jejich dětí... O pocitech ztracenosti a neukotvenosti lidí, kterým ještě nebylo 20 a kteří se teprve hledají. A zároveň film o jejich rodičích a prarodičích, kteří jsou ve věku, ve kterém by měli být ukotvení, sebejistí, nezmatení, šťastní a nalezení... Leč není tomu tak... Ovšem tak to bohužel vypadá všude kolem nás...stačí se jen pořádně dívat... ()

BlackTom

Niečo ako Generace X a predsa úplne iné. No, povedzme si narovinu, určite zábavnejšie. Režisér je dosť veľký magor nato, aby sa dotkol citlivých tém a to sa mi páči. Takže o zaujímavé scény nie je núdza. Mňa osobne pobavil rozhovor s trojnohým psom a zo sedačky zdvihol Tateov príbeh. Wade Williams výborný, vlastne nikto to nedal vyložene zle. Ja som sa celkom bavil. Tak trochu o ničom, tak trochu o všetkom. Ako reálny život. ()

GeorgeHans

Jedna veta z istej zahraničnej recenzie to presne vystihuje - ''The film is fascinating, but sort of like watching a road accident.'' ()

Eraserhead

Kids byl šokující film a celkem realistisky natočený. Tohle už je jen takový odvar, snažící se za každou cenu šokovat pomocí porno scén. Při scéně škrtícího se onanisty mi bylo fakt blbě. ()

cab

Pohled na nevychovane a nechutne americke teenagery, ktere nezajima nic nez sex a jak zneprijemnit dospelakum zivot. 40% ()

wosho

Hodně to s člověkem zamává, ať prakticky hebefilní forno s třema puberťákama, onanie s škrcením sebe sama a ejakulace jako vyvrcholení atd. Tvůrci se snaží zaznamenat autenticky a bez cenzůry životy několika lidí a vychází jim jen chaos, nuda, zmatenost. Postě někdy méně, znamená více. Ale musím ocenit odvahu těch mladých v něčem takovém si zahrát. ()

MareT.

Film, který byl stvořen pro ty, co mají rádi na fimu extrémy, co mají rádi postavy, které jsou úplně jinde, než kdokoliv jiný! Takže pro mě! Ale snaha tvůrců šokovat, znechutit je tak silná, že to až škodí! Vždyť tam není ani jedna normální postava (i pes má tři nohy, chudák)! ()

Tydlidáš

7/10 - "Je tady příšerná nuda, ale někdy když se sejdem tak je celkem sranda..." Larry Clark si točí po svym a z nějákýho důvodu neustále musí dokazovat, že se snim nemůže nikdo srovnávat. Po jeho předešlejch filmech tohle ještě drsněji poukazuje na prázdný životy americkejch dětí, ale i jejich rodičů a prarodičů. Larry Clark rád šokuje a v tomhle filmu předčil ty předchozí sexuálníma scénama. To neznamená, že je film jen ohavný ukazování nahejch mladistvejch hledající samy sebe. Je to zároveň dechberoucí mrazivý drama ukazující lidi bez jakýkoli cesty či možnosti změny... Vyprávění příběhu absolutně sedí se způsobem natáčení a i ty eklhaft scény tam maj svý místo, akorát je asi na každym znás jak moc silnej žaludek má... ()

beba789 odpad!

Režisér si asi řek že po úspěchu filmu Kids se pokusí vytasit s něčím PODOBNÝM (brát s velkou rezervou) ale o něco více perverzním.Bohužel ten film je takovým způsoben posraný že je už lepší čumět do splachujícího hajzlu.1%. ()

Ashar

Jestli toto je Amerika, tak to mne podrž. Mám z toho pocit, že lidé v Americe upadají stále víc a my bychom měli být obezřetní. ()

pjotr76

Myšlenka dobrá...ale katastrofálně nedotažená, spousta dobrých situací a vztahů, ale režisér/scénář totálně selhal v jejich detailnějším vykreslení, které by diváka, nebo alespoň mě, zajímalo a hlavně pak ve filmu zaujalo. V reakci na komentáře označující tento film za porno, nebo soft porno, nebo co. Ten, kdo označí tento film za porno, velmi pravděpodobně žádné porno neviděl. Pro všechny pravověrné fandy kvalitního porna, je li toto porno, pak to zcela jistě to nejnudnější a nejcudnější, které jste kdy viděli;)). ()

abysser

Ač jsem se zpčátku domníval, že se jedná o naturalistickou podobu opravdové AMERICKÉ KRÁSY, již v prvních 30 minutách mi bylo jasné, že před sebou mám vysoce explicitní surový sex... Opravdu nechápu, proč se musím dívat každou chvíli na přirození nějakého ubohého adolescenta - pointu bych pochopil i bez těchto specialit.... Dvě hvězdičky dávám za šok, který jsem shlédnutím tohoto snímku utrpěl... Pointou budiž nejspíš filmařuv pocit, že je lidstvo v pěkné prdeli... ()

Radim

Nesouhlasím s tím, že se jedná o porno - ať už soft nebo hard. Režisér by si totiž při tomto záměru nemohl vybrat tak pro američany netypicky "nehezké" herce. Souhlasím ale s tím, že film šokuje. Šokuje svou bezobsažností, absencí dynamiky, zápletky nebo vývoje. Nakonec dávám jednu hvězdičku, protože některé motivy byly zajímavé. ()