poster

Krycí jméno U.N.C.L.E.

 • USA

  Man from U.N.C.L.E., The

 • Slovensko

  Krycie meno U.N.C.L.E.

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2015, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Jako stvořené pro výlet do polozapomenutého obecního kina, kde italská architektura, staromódní forma i nostalgický soundtrack diváka nejrychleji nasáknou. Právě Pembertonova hudba mě přenesla do šedesátek hned při prvních tónech, protože tahle citace božského Ennia není vykrádačkou, ale naštěstí upřímnou a zcela trefnou poctou. Ritchie trochu překvapivě zůstává na sherlockovské vlně, ale protože to v praxi znamená hlavně smrtící dialogové výměny hlavní dvojice, nemám s tím sebemenší problém. Jen těch diváků by to chtělo víc. S nečekaně mizernou návštěvností se z kombinace elegána Cavilla, zarputilého Hammera a půvabné Alicie série nestane.(20.8.2015)

 • akisha
  ****

  Pohoda film na sobotní odpoledne. Ústřední herecký trio hraje jak z partesu (Armie Hammer palec hore a Alicia Vikander je k sežrání), na to je skutečně radost pohledět a soundtrack je - jak je u Richieho zvykem - parádní. Obzvlášť se mi líbilo finále v buginách a na motorce. Má to švih, má to vtip, výbornou chemii mezi herci, zestárlýho Hugha Granta a pořád se tam něco děje. Sice podobných (a lepších) filmů už Richie natočil dost a to retro už taky není nic novýho, to ale neznamená, že tohle stojí za prd. Na odreagování plně doporučuju.(27.2.2016)

 • MikeCool
  ***

  Vtipná špionská komedie, která bohužel nedokáže udržet humor, akci a příběh v jedné rovině, což místy malinko bilo do očí. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(4.9.2015)

 • Gilmour93
  ***

  Ritchieho kariéru bych rozparceloval na období před a po Trosečnících (není bez zajímavosti, že předěl mezi těmito érami se nápadně shoduje s okamžikem, kdy mu Madonna poprvé šáhla na Guye Juniora). Zatímco v tom prvním svou hravou a exhibiční formu používal jen jako doplňující element k vymazlené story plné kultovních postav, v tom druhém se jejím prostřednictvím snaží zakrýt, že o vymazlenou story a kultovní postavy už léta ani nezavadil. Postrádám u něj to nadšené srdce z Lock, Stock and Two Smoking Barrels i rozvernou duši Snatch. Vlastně někdy od Sherlocka mi připadá, že točí jen proto, že Má potřebuje nový karavan..(15.2.2016)

 • sheen
  ****

  Bylo super vrátit se do roku 2000, kdy frčela PC hra No One Lives Forever. Ritchie udeřil hřebík na hlavičku, teda alespoň u mého hřebíku, perfektní stylizace jak kostýmy, dialogy, prostředí a soundtrack. Bohužel mě chyběl pořádný záporák a ten konec, čekal bych vyhecovanější konec. Ritchie už není to co býval. Jedná se ovšem o velmi slušnou zábavu!(20.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace