Krycí jméno U.N.C.L.E.

Man from U.N.C.L.E., The

Krycie meno U.N.C.L.E.

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2015, 116 min

Guy Ritchie nestráca nič zo svojho štýlu (hudba, strih, kamera) a po Sherlockovi pumpuje do diváka ďalšiu skvelú (šesťdesiatkovú) dávku fajn dvojky. Henry Cavill a Armie Hammer sa fajn doplnali, bavilo ma ich predbiehanie v tom kto je lepší. Dobre im sekunduje ale sexi Švédka Alicia Vikander. Man from U.N.C.L.E aj keď nemá nejaké pamätihodné scény(tým nechcem povedať, že akcia bola zlá), zábava (aj vďaka tempu) tu funguje na výbornú a nuda tu nemá skoro žiadny priestor. Obľúbený soundtrack: Circular Story, Take You Down. 89% - 4*(16.8.2015)

Pohoda film na sobotní odpoledne. Ústřední herecký trio hraje jak z partesu (Armie Hammer palec hore a Alicia Vikander je k sežrání), na to je skutečně radost pohledět a soundtrack je - jak je u Richieho zvykem - parádní. Obzvlášť se mi líbilo finále v buginách a na motorce. Má to švih, má to vtip, výbornou chemii mezi herci, zestárlýho Hugha Granta a pořád se tam něco děje. Sice podobných (a lepších) filmů už Richie natočil dost a to retro už taky není nic novýho, to ale neznamená, že tohle stojí za prd. Na odreagování plně doporučuju.(27.2.2016)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $45,445,109Tržby Celosvetovo $108,145,109Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ uvoľnená oddychovka v štýle starých bondoviek, príbehovo taká jednoduchšia osnova ale zas Guy Ritchie dokáže vizuálne ohromiť a využívať každý detail pre jemu vlastnú vtipnosť na hrane /videl v kine: 80%/(22.8.2015)

Ač je Podraz špička a třeba i Sbal prachy a vypadni se mi líbilo, druhým Holmesem a RocknRollou mne Ritchie celkem nasral, takže bych byl první, kdo byl hodil kamenem. Nedostává se mi však munice. A i když si Ritchie neodpustil nějaké svoje sračičky, upustil díky bohu od zpomalovaček a zrychlovaček a já nemám principiálně co vytknout. Skvěle obsazené (hlavně ústředí trio, samozřejmě), perfektní soundtrack, krásná retro atmosféra. Příběh asi třeba nepatří k nejduchaplnějším a finále už jsem také viděl lepší, i tak to však Ritchiemu na těch pět vystačí... 90%(24.8.2015)

Bylo super vrátit se do roku 2000, kdy frčela PC hra No One Lives Forever. Ritchie udeřil hřebík na hlavičku, teda alespoň u mého hřebíku, perfektní stylizace jak kostýmy, dialogy, prostředí a soundtrack. Bohužel mě chyběl pořádný záporák a ten konec, čekal bych vyhecovanější konec. Ritchie už není to co býval. Jedná se ovšem o velmi slušnou zábavu!(20.8.2015)