poster

Krycí jméno U.N.C.L.E.

 • USA

  Man from U.N.C.L.E., The

 • Slovensko

  Krycie meno U.N.C.L.E.

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2015, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ***

  Nenáročná záležitost na odreagování. Žádná smršť něčeho originální co tu ještě nebylo, jak možná vypovídá hodnocení, to sice není ani náhodou, ale dá se u toho vypnout mozek a pobavit. Chce to jenom ignorovat skutečnost, že celej děj filmu se víceméně posune za necelý dvě hodiny odnikud nikam a ani tu mimo ten základní prostinkej děj není nic dalšího potřeba, protože tu jde stejně hlavně o ty hlášky a nejrůznější komické situace. Některé fungují víc, některé míň. Co se akce týče tak nic extra dobrá úvodní honička z trabantem, konec trochu divně sestříhanej. Ústřední duo ušlo, záporáci nevýrazní. Ale jo na jedno či dvě shlédnutí to dá.55%(19.8.2015)

 • Radek99
  ***

  Neoriginální a nebývale povrchní špionážní retro snímek ukazuje, jak moc Guy Ritchie plýtvá svým talentem. Po formální stránce zcela dokonalá věc, k čemu je to ovšem platné, když obsahově je to naprosto o ničem. Velká škoda, že Guy není schopen umělecky udělat krok směrem vzhůru a natočit konečně film bez té své (tak typické a po x-tém opakování už protivné) nadsázky, kdyby se zapracovalo na scénáři a tohle byl film takříkajíc ,,na vážno", mohla to být nebetyčná pecka...(6.12.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Mám rád šedesátá léta a to zejména takhle kýčovitě barevná. V těch je krásné všechno - počasím začínaje a dámami konče. Ono to celé bylo tak nějak o ničem, ale mělo to styl a některé scény mi zůstanou navždy v paměti. Třeba výměna štěnic mě pobavila, plašení koní pod kapotami wartburgu s trabantem bylo dokonalé a znuděná svačina v náklaďáku snad ani nemohla být natočena vtipněji. Jedinou výtku mám k tomu, že mi chyběly nezapomenutelné a trefné hlášky, takže mi trochu uniká důvod mého lehce přiblblého úsměvu, který neopouštěl mou tvář během celého přímého přenosu honby za jadernou hlavicí.(19.1.2016)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Guy Ritchie to prostě dělá jinak. Jeho efektivita je výborná, jeho hrátka s kýčovitostí je dokonalá. Vzít partu herců vedlejšího šáru a vymáčkout z nich to nejlepší, respektive takhle to pak vypadá, když si režisér půjčí spoustu drahých věcí, ale aniž by je rozmlátil nasračku, v pořádku je pak vrátí. Je parádní, že se vrátil o 15+ let nazpět, protože v dnešní době se dobré akční filmy bez k zblití přepálené akce netočí. A jestli je tohle podfuk, tak balím prachy a padám! Našlapaná kamera, bezkonkurenční střih, stylová hudba, elegantní všechno. Býval bych řekl, že Sam Mendes bude mít co dělat, ale ten se od minulka dle traileru vydal právě opačnou cestou. So...."Going soft, peril?"- "Suca..." Za mě paráda!(28.10.2015)

 • Fr
  ****

  „JE TO DŮLEŽITÁ MISE, PROTO USA SPOJÍ SVÉ SÍLY SE SOVĚTSKÝM SVAZEM…“ /// Je dobře, že se nebáli a dali šanci mladejm. Ti ji navíc čapli za pačes a tak s těmahle nadlidsky efektivníma agentama proběhnu celej film s úsměvem na rtu. Kočkující se specialisti na komplikovaný situace, mi připomínaj duo kravaťáků. Slovní humor, vobčas vtipná – zapeklitá situace a fajn tempo potvrzujou, že letos se špiónskejm voddechovkám kurevsky daří. A pár hříšnejch duší napadne, proč takovej není SPEKTRE. (No prostě proto!) . /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Tuhle sérii neznám. 2.) Miluju vytuněný trabanty. 3.) Thx za titule „Frenkytt“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ *(14.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace