poster

Krycí jméno U.N.C.L.E.

 • USA

  The Man from U.N.C.L.E.

 • Slovensko

  Krycie meno U.N.C.L.E.

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2015, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ant
  *****

  Jeden z nejzábavnějších filmů roku. Takový Kingsman z 60. let v Římě. Jestli to nedostane sequel, tak by to studio měli žalovat.(28.10.2015)

 • Superpero
  **

  Alicia Vikander je sexy....a to je asi tak všechno. Nemastný, neslaný film po všech stránkách.(13.1.2016)

 • Indiana
  ****

  Pro mě možná největší překvapení roku, které se mi nakonec z letošní povedené špiónské trojice (Špión, Mission - Impossible 5) libilo asi nejvíc. Udivilo mě, jak překvapivě dobře fungovalo duo Hammer / Cavill, ještě o něco víc na mě zabrala chemie mezi Hammerem a Alicii Vikander, to jiskření tam bylo i na menším prostoru a škoda že s vývojem jejich vztahu se asi víc počítalo do dalšího dílu, kterej ale asi bohužel nevznikne. Sedla mi i ta odlehčeně pojatá dobová atmosféra a výběr soundtracku, Guy Ritchie to zrežíroval moc pěkně, jako kdyby mu do toho za zadkem občas kecal starej známej Matthew Vaughn. 90%(8.12.2015)

 • LiVentura
  ***

  Shození agentských akčních filmů.. Soundtracky všech možných i nemožných kusů z minulosti jsou schválně nepadnoucí k jednotlivým scénám.!(13.12.2015)

 • Radek99
  ***

  Neoriginální a nebývale povrchní špionážní retro snímek ukazuje, jak moc Guy Ritchie plýtvá svým talentem. Po formální stránce zcela dokonalá věc, k čemu je to ovšem platné, když obsahově je to naprosto o ničem. Velká škoda, že Guy není schopen umělecky udělat krok směrem vzhůru a natočit konečně film bez té své (tak typické a po x-tém opakování už protivné) nadsázky, kdyby se zapracovalo na scénáři a tohle byl film takříkajíc ,,na vážno", mohla to být nebetyčná pecka...(6.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace