StrycoWolver

Neskutočná "oddychovka" . A konečne hlavný hrdina nemá všetky vlastnosti v jednom tele. Je silný, ale sprostý ...a to sa mi páčilo. Goon je proste mlátička a zahral to tak, ako mal ()

Zemblaff

Pro mne úžasný filmový zážitek. Bavil jsem se a nenudil ani vteřinu. Chvílemi dokonce nastaly i okamžiky nervozity. Seann William Scott, jakožto vášnivý sportovec si tuto roli musel užít a bylo to vidět. Mlátička Glatt se postaral o 92 minut plných zábavy, adrenalinu, krve a vyražených zubů. Pozadu rozhodně nezůstal ani Liev Schreiber. ()

godhand

Takhle jsem se dlouho nepobavil, jasně že americký klišé s happyendem,ale nesmírně zábavný a hokejový prostředí? Bomba! ()

michael99

No... Jakožto fanoušek hokeje dávám plus za originální film. Nicméně v reálu se s takovýmto hokejem už stěží setkáme, tedy alespoň v ČR a je to opravdu škoda. V bitkách na ledě je jiskra a proto tento film tu jiskru v sobě má. K Seannovi mi tato role dokonale sedla, i když v mých očích je to pořád Stifer. Doufám že další díl bude stejně tak sportovně i bitkově nadupaný jako tento. ()

Holly_Molly

Chci napsat, že je škoda, jak byl film krátkej na to jak fajn postavy v něm byli a jak to bylo zábavný, jak byl ke konci uspěchanej a v tu chvíli zjistim, že existuje pokračování..Perte to do mě! ()

KuceraJohny

Upřímně po opakovaném shlédnutí bych snímku udělal spíše tři hvězdičky, ale vzhledem k tomu, že mě dříve neskutečně bavil a dnes mě také v určité smyslu potěšil, zůstávám na čtyřech. Seann William Scott je jeden z mých nejoblíbenějších herců a když natočí snímek o mém nejoblíbenějším sportu, tak nemůže to dopadnout špatně. Jasně příběh je to vcelku přehnanej a herecké výkony tu nejsou na bůhvíjak vysoké úrovni, ale jako taková oddechovka je to ideální. Mrzí mě, že nevychází více podobných filmů o hokeji, ale chápu, že to ve světě není zas tak velké téma. Goon není sice nejlepší film, který jsem kdy viděl, ale když pominu určité mouchy, tak ho mám moc rád a věřím, že si ho ještě několikrát pustím. ()

pee-jay

Výborná věc od začátku do konce a ještě k tomu hokej. Stokrát lepší než Intouchables, kde jsem se nezasmál ani jednou. ()

OlinO

Tak jsem od tohoto snímku čekal daleko víc. Ze začátku se zdálo, že konečně uvidim Seann William Scotta v trochu lepší roli,než doposud. Nu ale nakonec to byla jenom role hloupého bitkaře a to od začátku až do konce. Trošku jsem doufal v jiný konec (jako,že ty rukavice si při poslední šarvátce nechá on a tím dokáže, že neni jenom ten bitkař, za kterého ho všichni považují,ale že je aji ten hokejista,za kterého se považuje on sám) jenže autor točil film o rváčovi . No a ta scéna, jak si nachá namlátit od bejvalýho svý holky, no fuj (už jsem se rozhodoval, že to bude jenom 1 hvězdička) ()

triscimy

Zklamání, moc jsem se nebavil, a to mám hokej fakt rád... Na komedii mi to zas tak moc zábavný až na pár momentů nepřišlo. Tři hvězdy hlavně za to, že je to o hokeji, o bitkařích a navíc snad podle skutečný události.. ()

ogy86

Nenáročný film s typickým schématem o outsiderovi, který z ničeho nic dostane šanci vyniknout. Dalo by se to přirovnat k Rockymu přenesenému do hokejového prostředí. Hokej mám rád, a i když oceňuji spíš technické kousky než bitky, tohle se mi líbilo. Překvapil mě Seann William Scott, do kterého bych v Prcičkách neřekl, že by mohl hodnověrně hrát také bitkaře, ale on to dokázal a jeho postava mi byla navíc sympatická svou prostostí, ale přitom zápalem pro svůj tým a spoluhráče. Prostě šlo o takový jednoduchý, ale velmi příjemný film z atraktivního prostředí hokeje - spokojenost. ()

dogzila

Keďže to bolo podľa skutočnej udalosti tak pol* za toho blbečka v skutočnom živote a 1,5* za brutus týpkov (okrem toho trapka best kamoša) ! Inak IQ suterén :) howg ()

Montmorency

Docela milá (a k mému velkému překvapení) i vtipná ptákovina......Za první třetinu, která mě fakt bavila, dávám * navíc ()

vojacek

Tak tohle mě dostalo. Výborná komedie. Tlemil jsem se u toho od začátku do konce. SWS výborný - ve vážné roli mě příjemně překvapil, Liev Schreiber ještě lepší. Doporučuju všem, kdo mají rádi hokej a vše co k tomu patří. ()