ivan bohatyr

Seann William Scott je především znám z nabubřelých filmových rolí (prcičky atd), zde se však nezvykle objevuje v roli naivního outsaidra - že by postupem času vyzrál? Ze začátku si film nasadil celkem vysokou laťku a bohužel ji do konce neudržel, postupně kvalita mírně klesala a závěr už to byl pouze mizerný krvák - škoda, ale snaha se cení. ()

potas

Tak to byl trošku jiný hokej, pomalu už to byl film o boxu;-) S. W. Scott obstál v této roli, akorát nevím kde byla ta část "komedie". ()

ywo666

Ako hokejový fanúšik nemôžem ísť pod 80%. Scott je super, Baruchel otravný, Schreiber zaujímavý, ale na top hokejového rabiáta mohol byť trochu viac svalnatý. Potešilo ma aj Laraque, ktorý hral toho zdvorilého čierneho bitkára. V podstate hral sám seba. V NHL bol svojou dobou naobávanejší bitkár ale zároveň bol známy ako zdvorili hráč ktorý sa snažil vyvarovať špinavostiam a v civile bol slušný človek. Gooni mali v hokeji ťažký život, lebo presne ako Scott nevedeli hrať hokej a šlo len o to aby bránili hviezdy ako vo filme LaFlamme. Tiež sa mi páčila tá odlschoolová atmosféra. Hráči vymetali bary, fajčili jednu od druhej a nejaká životospráva bola druhoradá. Lebo tak to skutočne bolo. Teraz už sú na diete s prísnymi trénigovými plánmi. Musím upozorniť, že komédia to nejak extra nie je. A nič na to nezmení ani trápny Baruchel. Ale tá atmosféra mi proste za tie 4* stojí. Pri hentakej roli je zázrak, že SW Scott zo seba nerobil hovädo. ()

neoBlast

Komedie, která na lokálního diváka zabírá spíše svým umístěním do prostředí mezi hokejisty (schválně, kolik hokejových komedií dáte do placu jen tak od boku?) a mě nepochopitelnou místní velkopopularitou Seana Williama Scotta. Jinak nic navíc, prachbídná story o loserovi mezi roztodivnými charaktery v týmu dalších underdogů, kterou chvílemi zachraňuje jenom neobvykle úmyslná prostinkost až imbecilita hlavního charakteru. 50 % ()

Duoscop

Nečekaně povedená komedie z hokejového prostředí, kde nechybý rvačky, hity, provokace. A právě rvaček tam bylo docela dost. Jen mohly víc zapojit brankáře i když jeden nájezd tam byl. A Stifler povýšil z blbečka z prcin na bitkaře a tahouna týmu. ()

venison

Překvapivě dobré sportovní (tentokrát hokejové) drama se skvělým "Stiflerem" Seann William Scott v hlavní roli - je to snad poprvé, co jsem ho viděla tak výborně ztvárnit hlavní NEKOMEDIÁLNÍ roli.. Hodně krve a násilí, opět příběh o chudáčkovi, který dobude svět i svou lásku, hodně americké, ale opravdu dobré :-) ()

terunka003

Hokejové, podle skutečnosti, bitkařské, milé, pozitivní. Jak já má tyhle filmy ráda. Film je víceméně komediální, ale najdou se tam i vážné prvky. Pohodový film o bitkařích a hokejovém tragickém týmu, klasická zápletka - nějaká ta holka, ztmelení týmu, výhra... Některé bitkařské záběry byly teda dost vostrý. ..jooo, kdyby byly ty naše hokejový zápasy takový, možná taky přijdu..jo a chci do Kanady asi.. ()

Redi

By mě nenapadlo, jak můžou být hokejové bitky, které mohly mít lepší střih, tak zábavné a vyvolávající až hlasitý smích jen při pohledu na bušící pěsti do ksichtu. Ale může tohle jediné celý film podle ohrané dějové šablony zachránit?? Z podprůměrných vod víceméně ano, protože o tom ten film je a právě proto, že toho není málo a pro mě zde zbytečná romantická linka (bez ní to stáhnout na 60min a bylo by líp... ale hrdina samozřejmě musí mít svou lásku, protože dobro a láska vždy vítězí nad zlem a nenávistí... blééé) nebyla naštěstí tak moc v popředí. Jay Baruchel otravný a trapný neherec jako vždy... Seann W. Scott si střihl jiný charakter, než jsem u něj zvyklý a vůbec to nevadilo. ()

geklon

Pěsti ve tmě a zimě. Celkově hodně nekorektní a stupidní, ale já se bavil moc. S.W. Scott hrál přesně to co vždycky, ale tentokrát s lepším scénářem.Goldberg tentokrát za spolupráce s J. Baruchelem, nezklamal. ()

swe

Banda upocených primitivů hrajících primitivní hru. Explicitní násilí. Vulgarismy. Anti-film pro zakomplexované barbary = Moc dobře jsem se bavil. ()

Timak

Ale jo, dalo se na to dívat. Dokonce jsem se i zasmál. Není to nic převratnýho, ale Seanna mám rád a těch 90 minut příjemně uteče. Nebylo to špatné. 60% ()

Pump odpad!

Super sračka! Máme rádi násilí, ale na sobě už méně. Kdyby vám co dáváte vysoká hodnocení a strašně si film užíváte, někdo rozšmelcoval ty vaše držky tak, že do konce života budete žrát brčkem, ona by vás pak touha po násilí přešla to mi věřte. Film se mi líbil, ale tak trošku jinak. Dobří herci a dá se na to koukat. ()

Brain-D

Hokej nemusím, ale na ty bitky se dívalo pěkně. Humor tu taky nechyběl, ale nechyběla tu ani hrozna stupidita, která film hrůzně táhla ke dnu. ()

VanTom

Hokej docela sleduju, ale nikoliv ten zámořský, takže tento úhel pohledu na nejrychlejší kolektivní hru mne zrovna nepotěšil. :-) Je totiž zaměřen čistě na bitkaře, kteří sotva stojí na bruslích, ale sekundu po úvodním vhazování už mají rukavice dole a pěsti nahoře (a dělají show, po které se americký divák může utlouct). Film je jinak pohodová sportovní / romantická komedie, občas zbytečně trapně vulgární (postavu Jaye Baruchela vyškrtnout!), které se v závěrečné třetině úspěšně daří probudit týmového ducha a vtáhnout. ()

hroubek

Goon není nijak složitá podívaná.Moc dobře to ví a proto, si taky na nic jiného nehraje.Jen vypráví co nejlépe svůj příběh.Příběh o chlápkovy, který moc rozumu nepobral, ale má dobré srdce, týmového ducha a umí sázet rány jako Rocky.Hodně to připomíná klasické sandlerovky, jen je tady více krve a méně buranského humoru.Sean William Scott je jako Doug parádní a baví jako mlátící stroj i jako zamilovaný ňouma.V druhém rohu ringu tedy ledu stojí Liev Schreiber, který si svojí roli nehorázně užívá.Bitky jsou hodně slušné a ve spoustě momentech i zábavné.Samotný hokej, taky nevypadá vůbec špatně.Jediným velkým nedostatkem je zápletka jelikož dost předvídatelná a příběh jede až moc přímočaře.Pokud hledáte příjemnou odpočinkovou komedii a jste fanoušci hokeje, tak je Goon jasná volba pro Vás. ()

ghatos

Příjemný filmeček z hokejového prostředí, kde se podařilo hezky nasnímat led, bitky a vše okolo. Není to komedie, při níž se budete popadat za břicho, ale bavit se budete. Některé hlášky byly bombastické: "musíš být tvrdý jako řecké gay porno ve sklepě" :) :) :) . 69%. ()

V.Silver

Málokterý sportovní film mě osloví nebo nadchne... a z tohoto jsem si sice neposkrvnil trenky, ale zhlédnutí rozhodně stálo zato. S.W.Scott prokazuje, že hrát prostě umí, Liev Schreiber je klaďas, i když hraje naprostý bastardy a režie Michaela Dowse byla rozhodně tím nejzajímavějším na celém filmu. 80%! ()