Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

latvar

Podívaná to byla vskutku parádní, ale pouze na krásné ženské těla. Film bych zařadil na úplné dno a Hasselhoff tomu spíše uškodil než prospěl. 20% ()

kenkaku

Na základě zcela banálního pravidla: ''mám chuť se podávat na film znovu?'' má u mě film okamžitě jasno. Piraňa 3DD je nehorázná kravina zcela bez myšlenky a děje. Cokoliv tam vidíte děj nikam neposouvá maximálně něco vysvětlí (třeba kdo je větší kretén než někdo jiný). Jakožto tvor nevlastnící vaginu jsem schopen max polemizovat zda je reálné, aby se v ní na nějaký čas ubytovala vhodně veliká rybka aniž bych o tom věděl... po posledním souvětí myslím tedy všichni mámě jasno o jaký kulturní zážitek v případě 3DD jde. Bohužel se tam i dá zasmát (většinou ničemu co by bylo vtipné... to ale vůbec neva) a celkově i díky výstupu "Hoffa" se vracím hned k dotazu na začátku a odpovídám: "Ale jo...". Proto dávám průměrné hodnocení (vyloženě nic na tom filmu člověka vážně nevytočí... většinou jen nevěřícné zírá nebo se směje tomu co vidí :)) ()

fox171cz

Po relativně solidním prvním dílu se asi autoři snažili navázat a vytřískat tak ze značky ještě nějaké peníze za každou cenu. Jedno slovo: hrůza... ()

civrss

Rozdíl mezi první a druhou Piraňou je v tom, že první se snaží být pouze hororem, zatímco druhá spíš komedií. V jedničce to zrovna dvakrát nevyšlo, alespoň mě to prostě přišlo jako píčovina a ve dvojce to nevyšlo ještě víc. Hororová komedie která není vtipná je prostě k ničemu. 3DD je hovadina, zbytečnost nuda a trapárna. A šmitec. A navíc co s filmem, kde je nejlepší herec David Hasselhoff. To je k pláči. ()

sedm.1

Kristova noho, to to dopadlo ale vážně na hovno. Takže co se povedlo. Spousta žhavých záběrů na kočky s umělejma, extra velkejma kozama, dmoucích se v ulratěsných bikinách, těžko právě toto nepovažovat za hlavní přednost(i) celého filmu. Dále pak opravdu drsně a nekompromisně sám sebe parodizující David Hasselhoff je jen těžko zapomenutelnou součástí tohoto průseru. No a pak snad stojí za zmínku ještě těch pár krvavějších srandiček, které si tvůrci vymysleli na nebohé účastníky filmu o nenažraných rybičkách. Toť veškeré klady. Je jich tedy zatraceně málo a především jsou zcela nepodstatné. Ty podstatné věci se ale bohužel zcela vymkli kontrole a totálně se nepovedli. Zápletka je jedním z těch nejotřesnějších a nejnudnějších céčkových škvárů za poslední roky. Herecké obsazení a výkony hraničí s těžkým amatérismem, neskutečným přehráváním a ochotnickým divadlem té nejnižší úrovně. Tedy samozřejmě až na Davida. Efekty se pak pohybují někde na úrovni megakrajt, megažraloků a všech těch ostatních v součastnosti vznikajících šílených blábolů a celková krvavost a brutálnost byla zřejmě také omezena ratingem pro teen publikum, které nemá rádo příliš násilí a bolístek. Pokračování skvělých Ajovo Piraňů zkrátka nestojí ani trochu za pozornost, John Gulager po svých nezapomenutelných ultramasakrálních Krvavých hostinách stáhnul ocas mezi nohy, selhal prakticky ve všech směrech a natočil prostě jen neskutečný průšvih, slaboučký a silně nevýrazný horor s přehnaně velkou dávkou velice nevtipných momentů. Jednoduše strašná taškařice! ()

korndaddy

Kozy, kozy a kozy. Pokud film berete s velkým nadhledem a nevadí vám kravský konečníky, pokouřeníčko od ryby nebo hlava mrskajíc se mezi kozama a Hasellhoff, jenž si dokáže udělat prdel sám ze sebe, neváhejte. Je to píčovina, ale pobaví. ()

KoRner

Po pozretí tohto výtvoru som konečne docenil vtipnosť a originalitu jedničky. Jedine, čo je tu fajn je Hasselhoff, ktorý je taký trápny až je to vtipné. Nie postavou, ale celkovo kariérou. ()

cachina

Prostě béčkový horor, jak má být. Film postrádá napětí, vzrušení i logiku. Tvůrci při humorných scénách se až moc snaží, že to není hezké. Snímek spíše připomímná parodii. Hodinu piraňa 3DD poměrně nudí a v závěru má přijít masakr, který ale stejně diváky nijak zvláště nezaujme. Pár záběrů na vytvořené masožravé ryby a pár záběrů na krvavou hladinu bazénu. Postavy se chovají nesmyslně a poměrně přehrávají. Celým filmem nás provází obnažené slečny po silokonové úpravě. Bohužel se režisérovi nepodaří za celou dobu vybudovat tu správnou atmosféru. Místo toho tu máme rádoby vtipné scény např. s uříznutým penisem. Snímek nezachrání ani poměrně vydařené sekvence s Davidem Hasselhoffem, který si dokáže vystřelit sám ze sebe. ()

Han22

Netušil jsem, že oproti šílené jedničce to může ještě o tolik horší. Spletl jsem se. Debilní teenagerovský kecy. Naprosto WTF scény (vagína, provázek usekávající hlavu, plastový trojzubec v hlavě). I to gore je slabší, na rozdíl od jedničky se to nerozjede, ale vybředne v nějakou dost slaboduchou blbedii, kde je krev aby se neřeklo a vraždy v roztřesených záběrech. A jako bonus 10 minut nevtipných zkažených záběrů. Hvězdička jen za Davida Hasselhoffa, který pochopil, že točí naprostou srágoru a maximálně si hraní sebe sama užil. ()

iXtr3m3

V konečnom dôsledku síce slabšie ako prvá časť, na druhú stranu keď príde na scénu legendárny Hoff, ktorý si tak skvele robí zo seba kozy, až to pekné nie je, tak je to paráda. Škoda, že nevznikla ešte jedna časť, do tretice všetko dobré. ()

beba789 odpad!

Tento ''film'' byl u mě očekáváním z kterého je hodně hořké zklamání.1)Nenavazuje tam kde první díl skončil (zmíňky o jezeře Viktoria tam jsou) tudíž nepočítejte s účastí velkých piraní. 2)Shoduje se v mnoha věcech s prvním dílem (zase to odnese penis,přijde se na to,že jsou tam piraně a nečekaně se pojede za Goodmanem) 3)Tvůrci nám opět připravili překvápko nakonec ve stylu Piraňa 2:Létající zabijáci-1981 (na konci Piraňa-2010 mi přišlo že se Aja snažil odlišit filmy a tak přidal velké piraně..Gulager zas nic vymyslet nemohl tak kopíroval ..a HODNĚ).Film je strašný jak po stránce příběhové tak efektové (useklá hlava,piraňa v akvárku).Toto jsou moje pocity z tohoto ''skvostu'' a pro příště ať si Gulager przní svoji Krvavou Hostinu (ohodnoceno také dnes a děs,běs) a ne série,které jsou moje oblíbené.0%. ()

pavlikv

Jedničce se to opravdu nevyrovná, ale tím že si to dělá srandu samo ze sebe a nebere se to vůbec vážně je to hodně slušná komedie. Sice ke konci to ztrácí šťávu, hlavně díky rychle a vcelku nepřehledně sestříhanýho masakru. Já se bavil a to je hlavní ale víc jak tři prostě nedám už jenom díky výtečné jedničce od Alexandra Aji. Viděno v originále. ROZPOČET $20million II Tržby USA $179,000 II tržby celosvětově $569,251. 60%. ()

MareT.

První Piranha je pro mě Guilty pleasure roku a hodně jsem se těšil na druhý díl, ale koná se velké zklámání. Režisér (který Ajovi nesahá ani po paty) si vzal příklad z předešlého dílu a naivně si myslel, že když přitlačí na pilu, tak to bude ještě větší bžunda. Tam, kde v prním dílu je jasné, že se film nemá brát vážně a dělá si legraci sám ze sebe, tam se v druhém dílu překračuje trapná a nevtipná sebeparodie a jakákoliv snaha se jenom přibližit k pocitu, že se díváte na film, který šel do kina, je naprosto bezvýznamná. Penisy, useknuté hlavy a celá masakrální scéna (úplná stejná osnova jako v prvním díle) jsou vyhnána do extrému a zmíněná masakra je bezvýznamná a trapně (ne)vtipná. Hasselhoff má koule si udělat ze sebe srandu a to se mu musí nechat. Jinak ztráta času, radši si pustťe první díl. ()