Sean Bean hraje Ewana, agenta tajné služby pracujícího v hlubokém utajení v londýnském kriminálním podsvětí, který je na stopě teroristické buňky. Jeho úkolem je skoncovat s extrémními předsudky. V dalších rolích manipulátorů James Fox a Charlotte Rampling, Abhin Galeya jako Ash, titulní "cleanskin", extremista, který ještě nebyl trestán, takže jej Národní Bezpečnost nezná ... a nejhorší noční můra každého agenta. (Canal+ Action)

bourec

Sean Bean hraje docela drsňáka,ale to mu sedne,takže v tom film docela táhne nahoru.Jen trochu zbytečná střední část,poměrně nudná a ukecaná,tam byl pro mě malinko problém,tady sem vážně usínal.Jinak film jenom povrchně nastiňuje určitou problematiku,je to spíš akční thriller,než nějaká sonda,ale to je dobře.Sledovatelnej kus.60%. ()

apacka

Vyhodila bych celou linii se Seanem Beanem, která film pasuje na trochu tupější špionážní thriller, a nechala bych tam jenom Ashe a jeho malý velký arabsko-západní problém. Akorát by se to asi tak dobře neprodávalo. Víc písniček z Think Tank do potenciálně skvělejch filmů! ()

majo0007

Chutné a príjemné prekvapenie.Takto sa má uvariť dobrý thriller.Pán kuchár nezakopol prakticky ani v jednej ingrediencii.Mne chutilo. ()

chelseaman22

Vleklé jako smažený eidam v hospodě, nudné jako Twilight a konečně NAPROSTO zbytečné. Osobně se nedivím, že snímek má zatím jen 723 hodnocení, kdo by se na to taky dobrovolně koukal?! Celý film stál na Beanovi jako Barca na Messim. Osobně mne film jen utvrdil v tom, že ty obřezaný píčuse vážně nemusím. 25% ()

Jizni Tlapa

Dobře uchopené a výjimečně skvěle zrežírované. Postupně prolínání současnosti s minulostí diváka zbytečně nemate. Akce je servírovaná syrově a bez zbytečných kudrlinek. Tohle je poctivka Thriller, který rozhodně neškatulkujte do špionážní šablony s klasickým happy endem....dobrá práce...salame aleikum.... ()

Johnny.ARN

Nebolo to povedané explicitne, ale mal som pocit, že šón si opäť zahral agenta 006 se vším všudy. Tento krát bol ale na správnej strane. A inak čo si budeme nahovárať? Napúšťali sme tých zmrdov sem, tak budeme trpieť. Žiaľ. 3 z 5 ()

ywo666

Briti to robia trochu ináč a hlavne Briti vedia. Paradoxne Sean Bean nie je úplne hlavná postava. Príbeh strieda pomalé tempo so surovou akciou. Rovnako sa strieda špoinážny thriller s životným príbehom. Nečakajte žiadnych super hrdinov. Agenti sú veľmi civilní, zraniteľní, realistickí (aj keď niekedy pôsobia ako kazisveti). Neeson v Taken bol presvedčivejší v akcii ako Bean. Ale tento film nie je o akcií. Aj keď trailer vyzeral svižnejšie. Na 4* to ale aj tak bude. A Silas Carson tu bol ako čerešnička na torte. Kto pozerá britské sitcomy bude ho poznať. ()

Trustme

Sympaťák Mr. Bean (Bean... Seán Beán) zasazuje headshoty jeden za druhým a nebo probodává části těl nepřátel svým vyskakovacím nožem, až se zdá, že svět mít více takových agentů Ewanů mohla dodnes stát Dvojčata. Film se však neorientuje jednostraně na západní pohled problému, ale představuje více analýzu poblouznění normálního muslima na atentátníka, který je však stejně jako agent Ewan pouhým pěšákem a loutkou ve hře politiky, zájmů a fanatismu. Násilí plodí násilí. Z pohledu diváckého jde o standardní thriller s ráznou porcí průstřelů lebek, otravnými flashbacky ve vyprávění příběhu a se scénami, které balancují s trpělivostí nejednoho tolerantního teroristy z Blízkého východu. ()

ghatos

Dobrý politický thriller. Více méně všechno bylo na slušné úrovni. Neodpustím si komentář k Ashovi. Jeho postava bohužel symbolizuje v plné kráse neštěstí islámského náboženství v Evropě. Na takové nevděčné, zmanipulované a zakomplexované pitomce platí jen jedno. 65%. ()

sedm.1

Škoda, tohle totiž mohla být vážně hodně zábavná jízda, která disponoval prostředky, se kterými šlo usilovat o prvotřídní biják, nicméně tu máme spousty pověstných ALE, takže ve výsledku se z toho nakonec vyklubala bohužel ale jen průměrná podívaná, která patří do ryze nevýrazných béčkových vod. Přitom filmy s tématikou teroristických šmejdů, po kterých jde nekompromisní hrdina, který se fakt s ničím a nikým nesere, a kdy se navíc tvůrci nebojí ratingu, zní zatraceně slibně a líbivě, jedním z nejzásadnějších ALE je ovšem to, že se film odehrává ve dvou časových rovinách, z nichž se jedna zabývá pomalu jen romantickým vztahem ústředního islámskýho zmrdečka, což je prostě neskutečný průser, a ta druhá nepřesvědčivým pátráním drsnýho agenta, jehož nemilosrdná cesta za pravdou, pomstou a já nevím čím vším ještě, zas chvílemi připomínala spíš skopičiny Johnnyho Englishe, než respektováníhodného řezníka, takže jeho postava vyznívá spíš jako takový nabručený Rowan Atkinson v akci. Další problémy vidím v navazování jednotlivých scén, kdy to chvílemi nedávalo ani příliš smysl, akce pak byla skutečně nekompromisní a krvavá, jenže jí bylo málo a působila dost lacině, syrový vizuál a atmosféra jinak byli hodně velkým pozitivem, ale ani toho tvůrci nevyužili na maximum a pointa je tak tuctová, až by se za ní měl její autor stydět. Co se obsazení týče, to klaplo, a především Sean Bean se pro tento typ postav snad narodil, ale ani jeho využití nelze považovat ve výsledku za splněné. Cleanskin je tak zkrátka podívaná, která tedy rozhodně nenudí a vyloženě jí ignorovat by byla asi škoda, ta pachuť promarněné šance z toho je ale cítit fakt silně a vážně tomu dost ubližuje. ()

DavidS.

Více Seana Beana, který tluče ženy do ledvin a méně zjednodušujícího pohledu na to, jak se mladý vzdělaný západní muslim stane teroristou...Akce svižná a drsná, ale celek bohužel nedotažený a hloupý v mnoha detailech...Jako bonus kouzlo s tlumiči během jediné scény - mám tlumič, nemám tlumič... ()

Seti

Je až neuvěřitelný, jak někdo může z tak kontroverzního a výbušnýho materiálu vytěžit takovej kýbl nudy. Závěrečnej twist sice nebyl nejhorší, ale přišel bohužel asi tak o půl opruzený prdele později než měl, a nemastnýho neslanýho Seana Beana nezachránil ani ultimátní výslech jedný štětky. ()

Lukoboss

Nějak nevím, co bych tak zásadního u tohohle filmu vyzdvihl - chvílema jsem měl pocit, že se dívám na romanci z vysoký, chvílema na teroristickou propagandu a chvílema zase na "klasickej" americkej akčňák. Přestože by se mohlo zdát, že snímek může nabídnout širokou paletu možností, pravdou je, že si z toho nepamatuju skoro nic, což je teda rozhodně špatně. Film by měl zaujmout, ale tady jsem měl pocit, že nebylo čím. A S. Bean? Jako by tam ani nebyl.... ()

Holina

Moc mi není jasné, proč je Cleanskin v modrém čísle, ale na CSFD se není úplně čemu divit. Napínavý thriller tu dostane méně, než třeba rádoby drama s homosexuálními kovboji (trochu klišovité srovnání, nic lepšího mě nenapadá). ()

Bean stahuje teroristy z kůže

Bean stahuje teroristy z kůže

06.01.2011

Ne Mr. Bean, samozřejmě. Pokud jde o Seana Beana, nejočekávanější premiérou roku 2011 je samozřejmě výpravná televizní adaptace fantasy ságy Game of Thrones, kterou začne v dubnu vysílat HBO. Rádi se… (více)