Červená světla

Luces rojas

Red Lights

Thriller / Horor / Drama

Španělsko / USA, 2012, 119 min

Začátek vypadal na solidní duchařinu, avšak to rychle pominulo a potom už se jen rozvíjelo velmi zajímavé drama zabývající se paranormálními jevy. Musím říct, že jsem byl mile překvapený, jakým směrem se film ubírá a ikdyž jsem na konci čekal velkou řezničinu, tak jsem nakonec rád, že to bylo spíš decentní zakončení. Cillian mi sice herecky nikdy nesedl, ale zde se dal vydržet. Angažování Sigourney Weaver považuju za velký plus. Ta ženská má prostě charisma jak sviňa. No nebudu už dále mlít pantem. Mě se to líbilo, takže z mé strany všem doporučuju. 75%(20.10.2012)

70% Skvělá atmosféra i herci, solidní režie, škoda jen toho moc chtěného konce. Celkově ale spokojenost.(19.9.2012)

Přišlo mi to takové nevýrazné a bralo se to moc vážně. Cillian Murphy je tam hrozně vyšokovanej, i když se vlastně nic neděje a Robert De Niro si podmaňuje davy "superschnopnostmi" druhořadého cirkusáka. Celé to vůbec nedává smysl, je to dlouhé a po finálním zvratu i trochu směšné. Ale jako nevadilo mi na to koukat. 50%(7.8.2016)

• choze

Většinou kritizovaný závěrečný zvrat se mi paradoxně líbil, jinak mě to ale i přes atraktivní námět, kvalitní herce a snaživou režii fest nudilo.(1.10.2012)

Rozjazd to malo veľmi dobrý, ale nadchádzajúce udalosti potom tomu veľmi nepomohli. Možno niekto viete, na čo narážam. A so záverom nie som vôbec spokojný.(22.9.2012)