BigJohn02

Další obligátní Liam-Neesonovka z poslední doby. Vcelku zábava, všichni ví, že to dobře dopadne, takže žádné velké napětí. Jde jen o to, jak scénárista na konci vybruslí z toho totálně překombinovaného děje... ()

burg

Trochu naivní (možná až trochu moc), strašlivě klišoidní a děsivě překombinované. Navíc si nějak neumím představit leteckýho policajta, který se bojí lítat. Ale jinak jako volba na to mít hlavu vybrakovanou a nechat si do ní valit tyhle nesmysly to nebylo zas tak strašný. ()

PowPow

Jen tři hvězdy za to, že tohle je jednohubka (když znáte rozuzlení, už se na to podruhé podíváte těžko) a za béčkový námět, ale rozhodně to za zhlédnutí stojí. Btw je naprosto neuvěřitelné, že Neeson tady má přes šedesát!! Tipoval bych mu tak čtyřicet. Jinak to má dobré tempo i napětí, to, že se děj odehrává na pár metrech čtverečních, pěkně zhušťuje atmosféru. Liamovy filmy patří mezi současnou akční tvorbou rozhodně k nadprůměru a NON-STOP to jen potvrzuje. ()

JiriMazak

Dobrý film. Neeson dostal opět dobrou roli, napětí solidní, nápad na film je skvělý a hudba paráda. I přes to tento film má dvě vady - první je, že krom pilota a Neesona nejsou ty postavy příliš výrazné. Druhou vadou je ten konec. Až do výbuchu bomby jsem byl solidně v napětí a stále jsem měl různé teorie o tom, kdo ten vrah opravdu je. Ten konec.. zdá se mi šíleně přitaženej za vlasy. Jinak opravdu napínavý mystery-thriller s úžasným Neesonem. 80% ()

teekanee

Intenzivní film jak prase. Fakt takhle napnutej jsem dlouho nebyl. Neeson si to tady dává zase s přehledem a potěšila mě i moje oblíbenkyně Julian Moore. 80% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zapomněla jsem ti říct, že mám v kabelce bombu!" Liam Neeson v akční podívané o vzdušném šerifovi, který na palubě letadla obdrží vzkaz od vraždícího vyděrače. Pokud mu nebude vyhověno, tak každých 20 minut někdo zemře. Dostane vyděrač stopadesátimilionové výkupné na účet, nebo ho Liam v letadle plném potenciálních podezřelých dřív najde? Pokud očekáváte akční jízdu, tak musím upozornit, že je to spíše thriller, kde se sem tam objeví nějaká rychlá efektní bitka. Pochopitelně finále je nabušená choreografie přestřelek a explozí, ale většinu filmu se hledá ten vyděrač. Je to snad letuška? Arab v zadní části? Nebo přátelská Julianne Moore, která sedí hned vedle Liama? Film si po celou dobu dokáže udržet nesmírně napínavou atmosféru. Pokud tedy rádi napětí, tak určitě mohu jen doporučit.. - 80%. ()

ambrobene

Ako by ste vy česi povedali, byl to nářez. Do poslednej chvíle nebolo zrejmé, kto je páchateľ. Teda klobúk dole pred týmto filmom. ()

mistr97

Skoro by se chtělo říct, že Non-Stop je takový průměrný akční film, ale přesto mě dokázal až nečekaně zaujmout. Děj není nijak zvlášť složitý a možná ani tolik originální, ale film nabízí opravdu velkou porci napětí, nedokázal jsem předvídat další vývoj napjaté situace na palubě letadla. Liam Neeson je pro role v podobných filmech stvořený a svou přesvědčivostí celkový dojem jen umocnil. 85 % ()

lineker

Vidět NON-STOP před šesti roky budu asi nadšen. V této době, kdy se mysteriózní bijáky posunuli na jiný level, působí dost naivně a zbytečně předimenzovaně. Nelogiku neřeším. ()

pistabaci

Jediná vec ktorá ma fakt strašne jebe v akčniakoch je pokiaľ je dej uzavretý v priestore lietadla, nevravím, nájdu sa filmy ktoré z toho vyťažia dosť, ale tu to nevydalo a okrem fakt dobrých bitiek a jedného príjemného zvratu, tento film nemá nič. ()

gggggg

Až ma samého prekvapilo, ako sa mi tento film páčil. Zaujal ma hneď v úvode a držal ma v napätí až do konca. Film si držal rýchle tempo, napínavú atmosféru a sem tam sa vyskytla aj nejaká trefná hláška. Záver mal zaujímavé vyústenie, aj keď posledná akčná scéna bola nevhodná a pokazila mi dojem, akým živým a reálnym sa môže akčný film stať. ()

JohnDark

Non-Stop, Akčný thriller, Francúzsko, USA, Kanada, VB 2014, R: Jaume Collet-Serra, H: Liam Neeson, Julianne Moore, Scoot McNairy, Michelle Dockery, Nate Parker, Corey Stoll, Lupita Nyong'o, Omar Metwally, Jason Butler Harner, Anson Mount, 60% ()

marcel5

Tady je trochu v úzkých, řekl bych, a kdysi jsem byl názoru, že se jen mění prostředí, ale také to má něco do sebe. Balancování hodnocení mezi modrou a červenou je tady u podobných snímků časté... ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu