poster

Nadějné vyhlídky

 • Velká Británie

  Great Expectations

 • Slovensko

  Veľké nádeje

Drama

Velká Británie / USA, 2012, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryton
  *

  Pohádka o chudém kováři, který se vydal do světa za štěstím a láskou. Budu citovat velkého klasika Arnolda Jidáše Rimmera: "To byla taková slátanina, že se moje zadnice neskutečně oprudila." Přes dvě hodiny neuvěřitelné tlachající nudy a vaty. Jediné plus je výkon Helenky (Vondráčkové!), která potvory a hnusný ženský bude hrát navěky. Zbytek ansámblu skýtá skvělá jména, ale tolik nudy a nezáživného plkání je na mě moc. Hodnocení OST: Nevýrazná a nudná stejně jako celý film.(11.6.2013)

 • gogo76
  ***

  Už niekoľkokrát zfilmovaný román nejako nevie nájsť cestu k divákovi. Neviem či je to tým anglickým nevyspytateľným počasím, ale i toto spracovanie je akési chladné a chýbajú mu emócie. R. Fiennes sa snaží, rovnako ostatní, ale réžia i celé spracovanie je iba priemerné a diváka nedokáže strhnúť. Najlepšie funguje úvod, kde sa stretáva chlapec a zločinec, ale potom to už iba chladne odsledujete . Je to škoda, pretože Dickensova kniha je výborná, len to chce správneho režiséra. Než som to videl, tak som si myslel, že Mike Newell by ním mohol byť. 60%.(8.9.2013)

 • Aaron.
  **

  Ve srovnání s Cuarónovou verzí z roku 1999 je tohle hodně slabý. Jiné verze jsem neviděl takže nemůžu moc soudit, ale na tomhle filmu se mi líbila tak maximálně hudba, což je na film hodně málo. Carter a Fiennes (hlavně vousatej) mě drželi při sledování, ale bohužel neměli šanci něco zlepšit.(29.8.2013)

 • italka63
  **

  Já tyhle filmy ze staré, dobré Anglie nemusím, reputaci v mých očích zachránil pouze Fiennes a a Helena Bonham Carter -ale ta to zvládá vždycky.-)(24.5.2014)

 • eLeR
  ****

  Za všetko vlastne môže slečna Havishamová. Za jedno ľadové srdce a za jedno skoro zlomené. Vďaka bohu, že si to Charles na konci príbehu rozmyslel, lebo by to bol celkom depresívny príbeh, ktorý mňa osobne bavil predovšetkým v druhej polovici. Výprava výborná, s hercami spokojnosť, krásna hudba a dokonalá Helena, za ktorú prihadzujem jednu hviezdu.(26.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace