John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

netahlo

Neuveritelna picovina. Ale vyborna! :-) Ted to rozjel paradne, fakt frajer :-) A Marky Mark mu zdatne sekunduje. Na Oscary to asi nebude, ale ja se bavil, takze spokojenost. ()

danca044

No, co k tomu říct? Rozhodně jsem čekala mnohem víc. Mark Wahlberg byl velice nepřesvědčivý a přestože mám ráda Milu Kunis, tentokrát si zřejmě vybrala špatnou roli. Příběh o osamělém chlapci, jenž dostane k Vánocům plyšového medvěda, který zázrakem začne mluvit...celkově nuda. Film má překvapivě šťastný happy end, což na mě dojem také neudělalo. ()

OughJay

Prakticky je to jen další vyhulenecká komedie s romantickou linkou, na který neshledávám nic moc inovativního, když neberu v potaz samotnýho Méďu. Kdyby ale místo něj byl jakejkoliv obyčejnej herec a film byl jen o přátelství a lásce, neštěkne po něm ani pes. Tim však nepopírám, že některý džouky byly moc dobrý. Hlavně potom, co jsem si pustil i Flashe Gordona, jsem se musel některejm scénám znovu zasmát... :)) Ted: "There. Proof. Garfield's eye look like a pair of tits." ()

Babous

Kdyby si MacFarlane odpustil ty kanálové vtípky, bylo by to lepší, takhle lehce podprůměr. Zachraňuje to začátek, konec a Mila Kunis. ()

fruitbueno

Jak nemusím Family Guye, tohle bylo padnoucí. Vtipné, nápadité, dojemné (resuscitační a rehabilitační scéna mě rozsekala) a přesně takové, jako má být. Film si na nic nehraje a to je sympatické. ()

Sdoom

Prosimvás Amíci, už se na ty komedie laskavě vyserte. Neumíte nic jinýho, než zakládat vtipy na sexuálních či fekálních narážkách a k tomu přidáváte eště notnou dávku patosu (nebo patu?). Tohleto byla eště jakžtakž koukatelná sračka s celkem (na US poměry) přiměřenou dávkou hoven a jiných libůstek, každopádně 106 minut života mi už nikdo nevrátí. (HD, orig.) ()

sedm.1

„One Ted Show“! Nic víc, nic míň. Seth MacFarlane si pro svou plyšovou postavičku stáhl veškeré koření filmu, jeho Ted hláškuje, fuckuje, paří a šuká, a vším tím sice nehorázně diváky baví, problém ovšem je, že ho bohužel nikdo další nedoplňuje. I hvězdy Wahlbergova a Kunis formátu prakticky po celou dobu jen přicmrndávali a nahrávali jen na další a další Tedovi povedené fórky. Co se týče zápletky, ta je prostinká a neoriginální, nicméně i přesto je svižná a nenudící, s několika skutečně zábavnými scénami. Spíš než na poutavou zápletku ale MacFarlane vsadil vše na dialogy, a ty jsou skutečně královsky zábavné. Samozřejmě si spousta obrýlených slizounů bude stěžovat na jejich těžkotonážní vulgárnost a nekorektnost, ovšem ti všichni si mohou políbit prdel a dát si radši na uklidněnou nějaký poutavý poetický maďarský snímek. Scénář tu tak sice prostě působí jako utržený ze řetězu, zároveň však zůstává zcela funkčním a dodává celému filmu veškeré jeho kvality. Upozornit bych chtěl ještě na „oživení“ plyšového medvídka, které je po trikové stránce zvládnuto naprosto perfektně, mě přišel prostě skutečně jako živý :-). Ted je zkrátka hodně netradiční podívaná, plná toho nejhrubšího humoru, přizdisráči si tuto fuckující smršť asi příliš neužijí, ovšem ti ostatní, tedy zhulenci, pupenci a zabedněnci si to jednoduše musí užít na více než 100%! P.S. Mark Wahlberg patří mezi mé top herce, ale v jeho případě bych se komediím asi vážně vyhýbal. P.S.2 Mila Kunis je neskutečně šukézní kunda! ()

Kejdlo

Méďa je Ideální kombinace romantické komedie a fekálního humoru. Sice bych raději jenom to druhé, i tak jsem se ale slušně bavil, hlavně tedy u častých popkulturních narážek (SW, Indy, Flash!). Nic vyjímečného to i tak nedělá a opravdu to není ten skvělý film, který bych si z chuťí pustil znovu. To by se totiž musel první rozhodnout, jestli to bude anál nebo romantika. Bohužel Méďa je přesně na hraně obojího, čímž chtěl zřejmě potěšit co největší publikum, což se mi ale osobně moc nelíbí a proto dávám "jenom" lehce nadprůměrné hodnocení. Čistější dvojku ale velmi rád uvítám. 7/10 ()

BMAJTZ

Méďa je fajn, ale ukažte mi na jediného člověka, který netušil kam celý příběh spěje. Po straně slovních převratů a hlášek je to na dobré úrovni, ale to film neděla dobrým filmem. Zbytek je veskrze neoriginální a nebýt plyšového médi tak ten film jednoduše neuspěje. ()

Ferinka

Asi jak nejsem chlap a jak jsem nikdy neměla takové citové pouto k plyšové hračce, nedokážu příběh tolik ocenit :) Jinak průměrně střídání vtipu a trapasu, nicméně to bylo mile koukatelné. ()

Kaceris

Predstavte si, že nemáte priateľov a nejakým zázrakom vám rodičia na Vianoce kúpia plyšového medveďa. A vy si prajete, aby oživol, a ono sa tak stane. Hmm, tak bizarnosť na prvom mieste, ale to vôbec nie je mínus, to je totiž to veľké plus. Ostať s plyšákom do stredného veku vášho života, a robiť s ním stále všetky pubertálne veci, čo by sa mohlo skončiť zle? ()

herr_carter

Chacháááá ! Strašně vtipná záležitost a co taky mohu dodat do vínku je situace, když jsem šel na tento snímek natěšený do kina. Společně se mnou se totiž v naivní představě, že pod názvem Méďa je ukrytý nějaký rodinný film pro naše nejmenší, vydalo do sálu asi 5 rodin se svými nejmenšími ratolestmi.. Jaké ale bylo jejich překvapení, když se ihned v úvodu ozval dialog "Rozumíš, jsme spolu už dlouho, chtělo by to nějakou změnu....aha,myslíš anál?" a ony rodinky začaly kvapně opouštět s klením sál :-))))).................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Maynard.

Tak přestože sem si myslel, že se na tohle není potřeba dívat, udělal sem to. A udělal sem zatraceně dobře! Docela dlouho to je, kdy sem se u americkýho filmu takle smál. Od začátku paráda na plný pecky, odstartovalo to nevinné vyprávění o příběhu malého chlapce. A jakmile borci dospěli, stala se z filmu perfektně vyvážená komedie. Jo, pár džouků tam je zbytečnejch, ale celkově fakt prima zážitek. Hodně mě pobavil Flash Gordon, je jasný, že tenhle kult si musís stáhnout :o). Asi jedinej, kdo mě tam vadil byla věčně nespokojená a omezující Mila Kundis, kterou naštěstí už nepřibrali do pokračování. ()

Circumscriptor

Ďalšie dielo na MacFarlaneovom konte, ktoré je jediné svojho druhu a má pre našu spoločnosť omnoho väčšie posolstvo ako väčšina "normálnych" filmov. Celková sprostosť a zmysel pre vrcholne primitívny humor pána režiséra mi tu nevadí, skôr práve naopak a celkovo by sa dalo povedať, že je to ľahučko nadpriemerná komédia. ()

LexBarker

Tak v každém případě je fajn, že film má koule a drsnými hláškami se zde nešetří, nicméně druhý díl je určo mnohem lepší a tím výjimka potvrzuje pravidlo. ()

JADIM

Takto nejako by vyzeral novodobý Alf, keby nežil vo family friendly svete. Bezstarostné, sympatické a vo svojej hĺbke citlivé stvorenie, ktoré trúsi jednu hlášku za druhou. Jasné, humor sa mi tu páčiť musel, to s akým nadhľadom sú tu podávané niektoré nekorektné vtipy je vážne pecka, aj keď ich tu mohlo byť o niečo viac. Ale nakoniec ma však prekvapila emocionálna stránka filmu. Postavy mi dosť sadli a s Tedom a jeho majiteľom mám čo to spoločné a samozrejme Mila Kunis tu bola vynikajúca. Kto by čakal, že pri takomto filme emócie prevážia humor? 9/10 (Videné 10.1.2020, SK dabing) ()

Wicky

Kam se na Teda hrabe lonský Paul. Mě doposud neznámý Seth MacFarlane mě překvapil a na to že je to jeho první hraný film tak je to více než dobrá práce. Potěší hodně odkazů na různé filmy a hodně zábavný děj. Vtipných scén je tady opravdu hodně, některé kralují více ( Lejno, bouřková hymna ) a některé o trochu měně, ale furt jsou dobré ( Bitka ). Vulgární a plyšový Ted je vynikající a parádně hláškuje, Mark Walhlberg má konečně pořádně dobrou roli a skvěle se do ní hodí, Mila Kunis je neskutečná kočka a herecky to taky zvládá skvěle a psychouš Giovanni Ribisi taky pobaví a potěší. A to jak MacFarlane v posledních sekundách vytasí neskutečně vtipný "eso" taky nemá chybu!.. Supr oddychovka u které jsem se hodně smál. Ps: Pro malé děti to opravdu není:D. 85% ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)