John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

capone

Je to komédia a drsné hlášky v nej i niektoré vtipy uletené , či humorné situácie predvídateľné scény, ale Macík ma do seba aj niečo viac ako len veselý príbeh a množstvo vulgarizmov. A práve preto, že MacFarlane dokázal vážnu tému dať do filmu s úplným humorom a vyznie to dokonca poučne , tak za to môžem dať len päť hviezdičiek a ani o jednu menej. ()

eL.

Kdybych nevěděl o co jde z velmi upřímných upoutávek, musel bych být smutný. Na druhou stranu když víte do čeho jdete, můžete se většinu filmu celkem slušně bavit. Pubertálními vtipy a situacemi nabytý film stačí vidět sice jen jednou, ale jako oddychovka poslouží. ()

R-2

Naprosto praštěný úlet, ale právě proto má ode mě 4*. Nasmál jsem se moc a nic jiného, jsem od tohoto filmu neočekával. ()

Palizer

It was funny like Shit !!! Ale doslovne, veľmi som sa zabavil na tomto filme. Neviem ako tento film zneje v češtine, ale stalo sa mi to isté, ako opisovala Lima. Stým rozdielom, že v kine sedela jedna černošská rodinka s dvoma deťmi a tích ani netrklo, že neustále počuť v dialógoch to všetkým dobré známe slovo: F**K :-))) ()

Drky

Príma úleťácká komedie pro "pořádného úchyláka".:-) Spojení muže a mluvícího(sprostě) medvídka bylo hodně originální a jsem hodně rád, že to skončilo dobře protože jinak bych zase pěkně ku*voval a ukápla by i slza...:-) Smál jsem se celou projekci. Hodnocení 4* a 85%. Mark Wahlberk je stále pašák. ()

e-pilot

Celý film ve zkratce - "mami a tati, medvídek se mnou mluví", píseň hromových bratří, "děvčata, děkuji vašim špatným otcům za tuhle noc", bronzové varle Lance Armstronga, souboj Flashe Gordona s Mingem a Teda s pekingskou kachnou, úžasný břišní tanečník a únosce v jednom, šťastný konec se zmrtvýchvstáním. ()

Bonasera odpad!

No, už při shlédnutí traileru, mě napadlo, že to bude pěkná volovina. Ovšem, když mě kamarádi překecali a já tenhle brak nakonec v kině absolvovala, trošku se mi kroutili vnitřnosti. Dvě slova- Překombinované. Přemrštěné. Proboha!!! Sex, drogy, dost těžkopádný sprosťárny, obživlej plyšovej méďa, asi dvacetkrát přešitej Sam J. Jones, obrovská romanťárna, dojemný příběh přátelství na život a na smrt, bratranec Hanibala Lectera a samozřejmně útroby trhající happyend...no bleju. Chápu, že někomu se tohle mohlo líbit, ovšem všeho moc škodí a komedie někdy vyzní líp, když si tvůrce před natáčení nezahulí crack a nesnaží se bejt vtipnej za každou cenu. ()

vojta033

Už od doby, kdy jsem viděl trailer, jsem se opravdu těšil a doufal jsem, že se po delší době zase pořádně pobavím, ale opravdu se tak nestalo. Jak už je zvykem vše nejlepší bylo v ukázce. Našlo se i pár scén, kde jsem se zasmál (asi 2) a konec jsem tedy nečekal, ale když to vezmu dohromady, tak 3. hvězdu přidávám po tom, co jsem si znovu pustil trailer. Tady je promarněný slušný potenciál a to mě mrzí. ()

Tomsterson

Můj plyšový přítel bydlí stále se mnou a kdybych se neoženil a neměl dítě, přál bych si aby ožil. To by byly divoké mejdany. Teda snad by nebyl abstinent. ()

Teen.AGE.r

Dvě hvězdy za příběh a celkovou vtipnost... Třetí hvězdu dávám za pár skvělých scén: bitka, narážka na pseudohvězdu z Twilight a sem tam ještě něco... Ale jinak jako celek sklamání! Možná to bude tím, že nejsem tak vyhulenej (vůbec!) jako celý můj kolektiv, který si to náramě pochvaloval... 60% ()

vlk++

Že jsem se nespletl a není to film pro děti, bylo zřejmé asi po pěti minutách, kdy Méďa "dospěl" a v žebříčku slušňáků se pevně usídlil na poslední pozici ;) Nápad s plyšákem se mi vůbec líbil, animace perfektní, dabing taky, vtipu a narážek dostatek a s označením nevhodný mládeži do 15 let se plně ztotožňuji :) Obsazení zpříjemní pár hvězdiček, megahit Flash v podání Queen, za mě lepší 3*. ()

gurmet

Seth, který svou profesní dráhu postavil na nedokonalém kopírování slavných předloh, se od své ideologie nevzdálil ani ve svém filmovém počinu. Film, který tak sveřepě nepřináší ani zlomek něčeho nového, a ždímá zažitá schémata do poslední kapky, uniká ze sféry totální průměrnosti pouhou náhradou člověka za medvěda. Dosaďte si za medvěda zkouřeného chlápka, a dostanete tisící, zapomenutelnou variantu huličské komedie. Ale použijte dokonale řemeslně zvládnutou 3D loutku, dosaďte pár známých jmen, a voila, máte v ruce film, který nejenže z neznámých důvodů nerozcupuje kritika, ale navíc nějakým mystickým způsobem baví i lid. ()

John2y92

Takže začátek filmu aneb kluk bez kamarádů...klasika, dostane méďu...klasika, splní se mu přání a méďa ožije...klasika. Ovšem tady veškerá klasika a podobnost s nostalgickými pohádkami končí a do ráže se dostává Seth MacFarlene se svým obvyklým černým, rasistickým, brutálním a urážlivým humorem (normální člověk se povznese, jsou to jen vtipy) a nastává palba zvráceného humoru. Od Chuckyho tu nebyla žádná oživlá hračka, teď nemyslím záporák, ale hovado. Nápad, že méďa nemusí být jen na mazlení je skvělý a kdo má rád Family Guye, tak si film oblíbí protože film je přesně v tomto stylu. Čeho jsem se původně trochu bál byl děj, aby to nebyl průhlednej, přímočarej žvást nacpanej hláškama. Děj však má hned několik zápletek a se vším kolem je prostě dokonalej. 8/10 ()

kubixix

Jeden z mála posledních filmů, který mne opravdu bavil. Příběh filmu je postaven velmi pěkným způsobem, což na diváka působí jako dobře zpracovaná a ucelená komedie. Mark Wahlberk podal vynikající výkon i když jsem si ho před schlédnutím filmu jen těžko dokázal představit v této roli. Bohužel na konci filmu pro mě přišlo velké zklamání a proto dávám o hvězdičku méně. Myslím, že konec by šel zpracovat o něco lépe, čímž by byl film dokonale završen. Takto mi to připadá jako moc velká Americká idilka. ()

Unrealik odpad!

Po 45 minutách to vzdávám... Komedie? Mno, koho baví fekální humor a vulgarismy, asi jej to pobaví, mi to přišlo jako blbost. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)