Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

chrispe

Že si s hlavní hrdinkou moc nesednu mi došlo hned v první scéně v autě a pak to tak nějak pokračovalo přes touhu po kariéře, odstěhování, sobectví a tak dále. Navíc mě moc nezaujal ani příběh, který je podle mě ,spíš než o čemkoli jiném, o tom, jak je to naprd, když spolu dva lidi prostě nemluví - upřímně. A že je to občas hrozně těžký, ať už kvůli čemukoli. Jako komedie mě to neuspokojilo, jako romantika se mi to zdálo slabé (SPOILER závěrečná svatba mě donutila ke křečovitému úšklebku - a ten konečný zpěv?!) ///. Nicméně mě velmi potěšila přítomnost Rhyse Ifanse. ()

jasanka

Sice má film poměrně zdlouhavý začátek a na můj vkus až moc nerealistický až blbý konec, ale jinak se mi líbil. Bylo to vtipné, romantické a zamilované, mezi herci to hezky jiskřilo. Prostě vše, co od romantické komedie očekávám. ()

anatheman

Slabší 4 hvězdy. Je to sice infantilní marmeláda, ale bavila mě. K tomu obsahuje několik funkčních vtipných momentů. Dá se rovněž ocenit, že na 2 hodiny a 10 minut má snímek celkem přijatelné tempo a nenudí. Rovněž vatových scén je minimálně. Film každopádně stojí na ústřední dvojici, na které je vidět, že ji natáčení evidentně bavilo. Kromě Segela a Blunt stojí za zmínku i Brie a Pratt. K tomu je zde Bert z Big Bang Theory, který je zde zastoupen takřka totožným charakterem. Pouze jako vlastník kuše musím poznamenat, že scéna s touto zbraní byla neskutečně stupidní. Respektive by její majitel musel být vskutku vymaštěný, aby ji nechal válet někde na stole, a to prosím nabitou. K tomu její účinnost je daleko destruktivnější, než jsme spatřili ve filmu. Ale to jen má hnidopišská poznámka. Jinak jsem s filmem spokojen. ()

denisavary

Upřímný film...hodně. Dva, kteří se zamilovali, chtěli spolu strávit celý život, mít svatbu...poznali co je to vztah, neunesli malé problémy v životě (kariéra, kompromisy...) a zklamali sebe navzájem...jenže jak čas ubíhal, uvědomili si co je to láska..co je to spřízněná duše...po několika letech spolu a bez sebe nemohli zapomenou na to, co je dělalo šťastné...Oba herce mám hrozně ráda (Jason Segel a Emily Blunt), takže mi to udělalo jen radost, že pozdvihli celý film... ()

kersten

Veľmi veľmi veľmi príjemný film. nenudil. A Viac ako hlavní predstavitelia sa mi páčila dvojica Emilyna sestra a jej vulgárny, na rýchlo manžel. Vypĺňali medzery a ich kačací tanec, bol naozaj nezabudnuteľný. V celku je to príjemný priemerný film, ale za to, že ma niekoľko krát z chuti rozosmial a za skvelú dvojicu vo vedľajšej úlohe zdvíham hodnotenie. ()

Torgal

Tvorcovia sa mali rozhodnúť či chcú točiť komédiu alebo vzťahovú drámu. Oboje naraz si vzájomne podrážajú nohy a ešte k tomu naťahujú stopáž za akceptovateľnú hranicu. Túto schizofréniu nespasia ani sympatický herci v hlavných úlohách. 6-/10 ()

John80

Romantický film o dvoch ľuďoch , ktorý sa zoznámia a odložia svoju svadbu kvôli svojim povinnostiam až raz sa to zmení a vezmu sa 2* ()

Oonika

Nebylo to milé, nebylo to překvapivé a ani to nebylo moc vtipné. Spíš to bylo většinu času trapné. A nezachrání to ani ta závěrečná rychlosvatba, za kterou jsem připsala body navíc. ()

E lan

Je to taková divnost nad divnost - nejdříve to vypadá na neškodnou a docela zábavnou komedii se zajímavými sympatickými herci, poté se to začne táhnout a nakonec to člověka štve, jak se celý příběh a nadějně rozhrané scény dají katastrofálně zkazit. Brrr, je to zklamání. ()

D.Sleeper

Nemá to ten drive a svěží lehkost jako "Kopačky". Nicméně, ani tak to není špatné. Snaha je tu vidět, ale přijde mi, jako by se tu někdo bál překročit kvalitativní limity scénáře. Jason i Emily mají na víc. Škoda, že byli nuceni "držet se při zdi". ()

VeeDee

Máme tu zamilovaný pár, který se zasnoubí a je happy. Jenže ona dostane výbornou pracovní nabídku, a tak on se vzdá svého milovaného pracovního místa, kde dělal kariéru, aby udělal onu šťastnou, aby mohla dělat kariéru, aby se z něj nakonec stal looser, protože není šťastný... a tak dále. Příběh ze života... Ale proč to přehánění? Urputná snaha o komedii to tak trochu zabíjí... škoda. Kdyby se těch pár potrhlých prvoplánovaných scén vynechalo/zmírnilo, byl by z toho milý úsměvný vztahový film...a ty já ráda. ()

mattpro

Mám rád J. Segela i E. Blunt. Komediálne prvky filmu sa mi páčili, niekedy to bolo zdĺhavé ale v konečnom dosledku sa film vydaril. Zaradil by som ho medzi oddychovky na dlhé zimné večery:) ()

ExpertAsie

Táhnoucí se odkládání svatby, a ještě při těch chvílích se dostávají do mnoha vtipných scén a nakonec také klišé. ()