Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty

• Česko Nesprávné kalhoty (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

Nick Park

Hudba:

Julian Nott

Peter Sallis

Čo urobíte ak nemáte peniaze a jediný nelenivý človek v dome je váš pes? Presne, najmete si ako podnájomníka pinguína. Budte si však istý, váš pes ho nebude mať v láske. Nie je predsa v pohode, keď vám v ďeň vašich narodenín malý operený tvor zaberie izbu. A to že sa nakoniec najlepší priateľ človeka rozhodne odísť z domu je len a len nedobré... Príbeh zo série Wallace and Gromit, v ktorom sa okrem skvelých nohavíc z NASA vyskytne aj jedna prestrelka a nakoniec ako to v každom dobrom príbehu býva, aj väzenie. (Vrana)

lwp

jakože je to výborný film, ale keď si pozriete filmy od roku 1990 a toto je 3. najlepší, tak to určite nie. malo by byť oddelené krátky film/film a reklama a bonus na disku a pod. preto dám 1* aby sa to vyrovnalo... ()

Radek273

Neustálé opakování "oooo, Gromitééé, oooo, Gromitéééé" začne rozčilovat už od prvních minut, takže možná by to bez zvuku (který vlastně není ani nutně potřeba) dopadlo lépe.. ()

drozd

Aardmani jsou jedničky, jedničky, jedničky. Dělají z animovaných filmů kultovní záležitost pro dospělé. Ať je to Slepičí úlet nebo Wallace a Groomit. ()

gonzo

"Druhý nejlepší" W&G. Pomalý rozjezd, ale zběsilý adrenalinový závěr s nejoriginálnější vlakovou honičku v historii filmu :) Bacha na tučňáky!! ()

Maurice

Nejsilnější scéna - Gromit jede na vláčku a staví před sebou závratnou rychlostí koleje. Bolí mě bránice! ()

corax8

První Nick Park, kterýho jsem viděl už před nějakým tím pátkem. A hned jsem si to jméno zapamatoval. Udělat takhle akční snímek s plastelýny na tak to smekám. A je fakt, že scéna s vláčkem překonává i filmy napěchovaný trikama až po střechu a to je to všechno fakt s plastelýny a bez triků. ()

Sadova302b50

Mnohem lepší, než Cesta na Měsíc, a i kdybych uvažovala dát Nesprávným kalhotám čtyři *, závěrečná, na kolejích ujetá honička mi to nedovolí. ()