Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty

• Česko Nesprávné kalhoty (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

Nick Park

Hudba:

Julian Nott

Peter Sallis

Čo urobíte ak nemáte peniaze a jediný nelenivý človek v dome je váš pes? Presne, najmete si ako podnájomníka pinguína. Budte si však istý, váš pes ho nebude mať v láske. Nie je predsa v pohode, keď vám v ďeň vašich narodenín malý operený tvor zaberie izbu. A to že sa nakoniec najlepší priateľ človeka rozhodne odísť z domu je len a len nedobré... Príbeh zo série Wallace and Gromit, v ktorom sa okrem skvelých nohavíc z NASA vyskytne aj jedna prestrelka a nakoniec ako to v každom dobrom príbehu býva, aj väzenie. (Vrana)

farfalla

Druhý z delších kousků Wallace & Gromita z produkce studia Aardman Animations v Bristolu. Dalšími pak byly ´A Grand Day Out´ (1990), ´A Close Shave´ (1995), ´The Curse of the Were-Rabbit´ (2005) a ´A Matter of Loaf and Death´ (2008). Feathers McGraw je nejnesympatičtější tučňák, jakého jsem kdy viděla. Na druhou stranu si myslím, že každý by si přál mít doma takového Gromita. ()

Hanys_

Můj třetí Park. Docela nečkaně se z Nesprávných kalhot vyklubal parádní oldschoolový thriller. Aneb nikdy nevěř tučňákovi podnájemníkovi. ()

shimpy(CZ)

Tento animák je nejlepší ve své kategorii. Ten tučňák!! To je záporák jak má být. Film je opravdu hravý, a režisér se nebojí naladit i na vážnější strunu, takže vám připadne, že sledujete nějakou napínavou detektivku. Zkrátka příběh graduje od začátku do konce, a ta honička na vláčku - to se prostě musí vidět... Úžasné! ()

Matematicka

Úžasná animovaná krátká oddechovka. Opět perfektní plastelínová animace, úžasné technické vynálezy W a G (a tentokrát i jejich protivníka, jehož identita zůstává otázkou), vychytané detaily. Úžasná vlaková honička. No a k tomu všemu poučení "Neopouštěj staré známé pro nové" aneb vydrží přátelství W a G, když se objeví sympatický nájemník? Zajímavé komentáře: Matty, genetique, togaf, Kulmon, zputnik. ()

Rozjimatel

2,5  Výtvarne je to na vysokej úrovni, animácia je veľmi pekná a štýlová. Tie príbehy sú ale strašne divné a príliš ma nebavia, čo platí vrcholnou mierou pre tento konkrétny krátky film (jeho sledovanie mi bolo až nepríjemné). Postavy mi tiež nie sú dva krát sympatické. No a humor mi nesadol vôbec, príde mi úplne nevtipný. Iba na jedinom miesto som sa dobre pobavil, a to keď Gromit dopĺňal koľajnice pri vlakovej naháňačke. Oceňujem ale, koľko práce to všetko muselo dať jedinému človeku. ()

Mikeel

Tučňák s koltem a vlaková honička naprosto bez chyby! K Wallace&Gromit nemá cenu dodávat cokoliv jiného, protože jsou to prostě Wallace&Gromit! ()

Garch

Napínavější, než Cesta na Měsíc. Stejná přehršel chytrých vtípků, detailů a především technických vychytávek, které mají panu Wallaceovi usnadnit život... PS Většina tučňáků ve filmech jsou zločinci, nebo alespoň něco kují. ;-) ()

Pfff

Úplně náhodou jsem na to dneska natrefila když jsem přepínala mezi programy kvůli reklamám. Zastavila jsem se u toho a chvíli sledovala až jsem úplně zapomněla na původní program, na který jsme se chtěla dívat. Jedoznačně úžasné! Už kdysi jsem na tyhle dva viděla různé upoutávky, ale nikdy mě to nijak nebralo a to byla chyba! Teď jsem to viděla vážně supr, jak vlaková honička tak scéna kdy Gromit sleduje toho tučňáka, nebo co to bylo, a schová se v té krabici od psího žrádla! Opravdu velmi příjemné překvapení! ()

Lyžař

Jeden z nejlepších anime filmů, které jsem kdy viděl. Na některé scény budu dlouho vzpomínat..třeba scéna s vláčkem..kdo se u ní nesmál, snad ani nerozumí humoru:-) Délka 30 minut je luxusní - jsem rád, že se z z Nesprávných kalhot nestal natažený animák, který má mnoho hluchých míst!! ()

Hapretor

Jedinečná animace, jedinečný nápad, jedinečný vtip. Nick Park do toho dal mozek i srdce. Tak to má být. Nejen pro děti. Bavit se podle mě bude každý, kdo neni morous. ()

Heroine

Koukám jako blázen, 94%??? To je hodně. Nejsem velký fanoušek Wallace a Gromita, nelíbí se mi animace, a nepřijde mi to moc vtipné. Baví to děti, ale není to zkrátka pro mne. ()

Torgal

Osobne najlepší krátkometrážny Wallece & Gromit. Zábavný od začiatku do konca, vyšperkovaný skvelou vlakovou naháňačkou. A z toho tučniaka išiel strach. 8/10 ()

Sgt.Cliffer

Perfektní věc! Wallace a Gromit jsou prostě jeden z mých neoblíbenějších animáků. Tučnák je excelentní padouch, loupež diamantů super a nepřekonatelná vlaková honička!! Nakonec pro opakovaném shlédnutí měním svůj ortel na 5* :-) ()

Shrekito

Nejlepší wallaceagromitovský příběh :-D a geniální vlaková honička už je jen třešňička na dortu. P.S. v některých okamžicích je tato "plastelínová" animace lepší než ta počítačová ()

josieaddms

Neskutečné nápady převedené do plastelíny a humoru. Jsou to tak dětsky nedětské nápady (například tlustá vražedkyně, tučňák gangster, a pak pár krátkých grotesek na téma "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě"...) že děti (a nejen ty) jsou nadšený a nemůžou odrhnout oči od televize. Wallace a Gromit mají vtip a kouzlo anglického humoru, a ještě mnohem víc. ()

Chip89

Přemýšlím jak mi něco tak úžasného mohlo tak dlouho unikat? Přiznávám, že jsem o téhle pohádce nikdy neslyšela a ani jsem jí nikdy nezahlédla a trošku nerozumím tomu, jak se to mohlo stát. Vážně je to úžasný, nápadité, silně emotivní a zároveň neuvěřitelně vtipné. Jsem nadšená a doufám, že se brzo dostanu k dalšímu dílu. Určitě dávám 100 %,tohle by měli pouštět dětem povinně. ()

neo93

Úžasný film. Jeden z nejlepších animáků vůbec. Je pozoruhodné, co všechno dokáže Nick Parker vložit do jednoho krátkého snímku, tak aby to dávalo smysl a nebyla to žádná slátanina. A v Nesprávných kalhotách to potvrzuje měrou vrchovatou, že se jedná o prvotřídní zážitek. ()