Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty

• Česko Nesprávné kalhoty (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

Nick Park

Hudba:

Julian Nott

Peter Sallis

Čo urobíte ak nemáte peniaze a jediný nelenivý človek v dome je váš pes? Presne, najmete si ako podnájomníka pinguína. Budte si však istý, váš pes ho nebude mať v láske. Nie je predsa v pohode, keď vám v ďeň vašich narodenín malý operený tvor zaberie izbu. A to že sa nakoniec najlepší priateľ človeka rozhodne odísť z domu je len a len nedobré... Príbeh zo série Wallace and Gromit, v ktorom sa okrem skvelých nohavíc z NASA vyskytne aj jedna prestrelka a nakoniec ako to v každom dobrom príbehu býva, aj väzenie. (Vrana)

filmmovier

Geniální záležitost. Naprostá bomba po všech stranách. Fantastická animace, skvělý příběh, nejlepší záporák filmové historie a famózní vlaková honička, taktéž nejlepší ve filmové historii :) Během půlhodiny se tu střídají všechny existující druhy emocí a je to prostě fakt paráda. 100%. ()

tomxxx

Krásný film a dokonalý tučňák ala slepice. Animátoři si tentokrát opravdu vyhráli a neponechali nic náhodě. technické zpracování zdokonalili z doby Cesty na Měsíc tak, že je to téměř bezchybné. Prostě to jsou borci. ()

pytlik...

Pokud mám srovnat dva hlavní hrdiny - Wallaceho a tučňáka, hlasuju rozhodně pro tučňáka. Tučňák má takovou sympatickou, byť malou hlavičku osázenou očkama ála housenka z Mrňousků, zatímco z Walaceho hlavy mám deprese - má jí malou, připláclou, takže vypadá jak mentálně zaostalý. A také hlasový projev má tučňák daleko lepší, neb jeho mlčení je hudbou pro uši v porovnání s Wallaceovou pedantickou výslovností učitele angličtiny. ()

dANo

Druhý diel Wallace&Gromit sa veru tak podaril, že sa ani nečudujem, akú obrovskú popularitu a koľko cien si Nick Park za týchto dvoch úžasných hrdinov odniesol. Zlý tučniačik, ktorý sa hrá na kohúta je asi najvydarenejšia hláška z tohoto dielu. ()

hroubek

Tučnákům můžete veřit pouze, když jsou zavřený v zoo nebo mají u sebe surfovací prkno.Druhý filmeček a oproti předchozímu má docela dobře vystavěný příběh a taky trochu rozvíjí postavy.Už to není jen vynálezce a pes těd jsou to osobnosti třeba například:když se Gromit rozhodne odejít je v tom vidět spousta emocí to předchozím nebylo.Samotná loupež je poměrně originální ale to všechno přebije závěrečná honička na vláčku.Geniální,britské a oldschoolové. ()

VanTom

Jednoduše úžasné. Do detailu promyšlená a vypilovaná parafráze na Hitchcockovy thrillery v na hranici dokonalosti dovedené stop-motion plastelínové animaci. Závěrečná vláčková honička se stavěním vlastních kolejí v plné rychlosti nemá v kinematografii konkurenci. :-) ()

R´Hell

Neuvěřitelné množství neotřelých nápadů ve třiceti minutách. Úžasný kraťas, možná jeden z nejlepších ze série Wallace & Gromit. A já jsem si vždycky říkala, že na těch tučňácích prostě něco je. Sláva jim! ()

solskjaer

Nehorázná prdel! Již dlouho jsem se tak upřímně nezasmál jako právě při WaG. Nenašel jsem jedinou chybičku, kterou bych dokázal vytknout. Nicku smekám a těším se na další ... Mimochodem nejlepší pasáž je bezpochyby jízda na vláčku, stavění kolejí mě málem oddělalo ... ()

h0n24

Nejlepší světový animák. Ve třiceti minutách naservíruje vše, co má správný film obsahovat. Vtip. Pořádný děj. Akci. Emoce. Napětí. Gradaci. Odkazuje se na spoustu jiných filmů. Lze se na něj dívat mnohokrát. Vše, na co si vzpomenete. Zabaleno do nadčasového hávu. ()

loydd

Pro mě nejlepší Wallace & Gromit!!! A to počítám i celovečerák s králíkodlakem. Naprosto geniální dílko. Tučnák jako ultrazloduch a robokalhoty z NASA ... ()

Stružák

Postavené trochu jinak než Cesta na měsíc, Nesprávné kalhoty mají mnohem dramatičtější zápletku. Ta mě sice v prostřední části trochu nudila, ale závěrečná vlaková honička vše vynahradila. :-D Opět nespočet vtipných momentů, opět nápadité a originální. Wallace a Gromita začínám mít rád. ()