Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty

• Česko Nesprávné kalhoty (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

Nick Park

Hudba:

Julian Nott

Peter Sallis

Čo urobíte ak nemáte peniaze a jediný nelenivý človek v dome je váš pes? Presne, najmete si ako podnájomníka pinguína. Budte si však istý, váš pes ho nebude mať v láske. Nie je predsa v pohode, keď vám v ďeň vašich narodenín malý operený tvor zaberie izbu. A to že sa nakoniec najlepší priateľ človeka rozhodne odísť z domu je len a len nedobré... Príbeh zo série Wallace and Gromit, v ktorom sa okrem skvelých nohavíc z NASA vyskytne aj jedna prestrelka a nakoniec ako to v každom dobrom príbehu býva, aj väzenie. (Vrana)

swamp

Skvělé postavičky Wallace a Gromita vás musí na první pohled uchvátit! :) Je to snad první filmový (jestli se tak dá nazvat:) počin, ve kterém se vyskytuje nesympatický tučňák (teda kromě Batman returns). Od začátku je jasné, že je to zloduch a zloduchem zůstane. Nejsmutnější scéna je Gromitův odchod z domu..ty slzičky! :( A nejlepší pasáž je bez debat závěrečná honička na vláčku! :) ()

Tomco

po rozpacitej ceste wallaca a gromita do vesmiru z ktorej som ostal akurat tak rozcarovany, som si teraz pekelne uzival.. vyborny namet plny vtipnych scen. ()

Slarque

V tomto půlhodinovém filmu je samozřejmě nejnezapomenutelnější geniální honička na dětských vláčcích včetně stavění koleje těsně před jedoucí soupravou. Tučňák maskující se za slepici je padouch k pohledání. ()

Jirka_Šč

Bezchybná plastelínová půlhodina o tom, jak to může skončit, když si vezmete podnájemníka ze studených krajin. Vtipné, originální (jedna ze scén, kterou si vybavuji, je například ta, když Gromitovi zazvoní budík v popelnici, on nadzdvihne víko a jde si ještě "lehnout"). ()

ScarPoul

Skvelý záporák, skvelo načasovaný humor a skvelé finále. Nič viac som si ani želať nemohol. Najlepšie krátkometrážne dielko Nicka Parka, zaslúžene ocenené Oscarom. ()

Terva

Technokalhoty - síla. Geniální pes Gromit versus geniální tučňákoslepice. Wallace je v tomto příběhu pouhá loutka. Psychologický příběh z kriminální zápletkou je o sto procent lepší než Cesta na Měsíc. Šílená vlaková honička je hodně přehnaná, ale já jsem už starší člověk a tak chápu, že dětem se to bude líbit. Hlavním tahounem tohoto dvd je povídka ****NESPRÁVNÉ KALHOTY. Detektivní příběh o ukradeném a zneužitém vynálezu. Dále je součástí tohoto dvd *****OTÁZKA BOCHNÍKU A SMRTI. CITÁT - Další pekař opět utlučen vlastním válečkem........... Buchtela Kynutá je super jméno.Tento příběh obsahuje parodii na film Vetřelci. Wallace leze pod mříží v odpadovém kanále a jeho protivník nadzvedává mříže. Na pomoc pak Wallacovi přijede žlutý samochodný nakladač. Přesně ten "samej, jakej" použila Ripleyová. Zde ho řídí pes Ňaffi. **VYSUŠENKOVAČ. Ze sušenek by jeden zešílel. *GRATULOID. CITÁT - Vyletí ptáček.......... ***NEBEZPEČNOSTNÍ VESTA. Tato groteska také obsahuje prvky hororu. *SPINKOTRON 1,2,3,4,5,6, - 489,490- béé. ***NÁKUP Č.13. Nákup sýrů tak trochu jinak. První dva příběhy jsou asi třicetiminutové, ostatní jsou krátké grotesky. ()

hous.enka

Ten tučňák mi byl hnedka nějakej podezřelej :-) Wallace a Gromi zřejmě nebudou moje krevní skupiny, ale jako taková inteligentnější varianta Pata a Mata je to dobré. Dobré ve smyslu akčnější, dějovější a vtipnější. Při hodnocení váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale ze subjektivních důvodů dávám tři. ()

Hannibal92

Naprostá klasika, plná zábavy a geniálního humoru. Asi tak celkově jedna z mála věcí na kterou se ze toho co nám ve škole pouštěli dalo koukat. ()

numi

Oproti dějově prázdnému a časově nadstavovanému prvnímu příběhu Wallace a Gromita, Cesta na Měsíc, který byl spíše takovou exhibicí Parkových možností, si tentokrát užijete hromady špičkových gagů a dokonale šíleného příběhu s tou správně šílenou atmosférou a ještě šílenější zápletkou. A bombasticky šíleným akčním vyvrcholením. He. Batman si se vzpourou tučňáků poradil, ale co Wallace a Gromit? [únor 2006] ()

Mr.Pumpkin

Tenhle animovaný film jsem viděl na střední škole běhěm hodiny angličtiny. Jména Wallace a Gromit jsme předtím nikdy neslyšel, takže jsem nevěděl, co mě čeká. Neskutečná zábava! Chvílemi jsem doslova řval smíchy. Troufám si dokonce, ze jsem byl ve třídě nejhlučnější, i když jsem měl zdatné konkurenty:) Prostě absolutně fantastická jízda! 90% ()