Po bláznivých Taxi 1, 2, 3, 4 přichází další rychlá jízda z dílny Luca Bessona. Sam je jako kurýr celý den v ulicích Paříže a svou "misi" plní velmi zodpovědně. Udělá cokoliv, aby dostál pověsti expresního doručovatele. Ale ať se snaží sebevíc, jeho šéf mu nikdy nepřidá, nikdy se mu nepodaří předstihnout své kolegy a nikdy nepřeveze svého otce policistu. Jediným světlým bodem jeho života je Nadia - ale i ta se na něj pořádně naštve, pokud se neukáže na svatbě její sestry. Jenže Sam má zrovna rozvoz navíc a zdá se, že na něj lepí pořádná smůla... (oficiální text distributora)

unclejack

Súhlasím s uživateľom Fr, že najväčším prínosom tejto chaotickej hry na mačku a myš v parížskych uliciach je osoba Cataliny Denis. Dokonca aj oproti sérii Taxi - v tomto zmysle slova možno tento film nazvať PseudoTaxi 1 - je to mizerná filmárčina s kopou nepochopiteľných scenáristových počinov a partičkou postáv, ktoré očividne po nociach čuchajú k výparom zo starých čokoládových veľkonočných zajačikov. Vyzerá to, že v dielni Luca Bessona sa môže sebarealizovať už kde-kto a výsledkom je konflikt mierne natvrdlého Sama s FedExom zla. Sami si zvážte, či vám to stojí za tú námahu... ()

Majoslav11

Nemôžem si pomôcť, ale neskutočne mi vadí tá afektovanosť francúzskych hercov. Zopár vydarených vtipov, ale inak dosť blbý a zbytočný film. ()

matthew_tv

Čo sa môjho názoru týka, strašne nudný film... Keby som vedel, aký ten film bude nudný a nezaujímavý, zahrám si na mobile Worms...:D ()

afroman001

Zábava jen se nad tím nesmí pžemýšlet. Looky přijede aby odvezl zásilku kterou mu dá blondýna. Pak ho honí dva v kožený bundě a zásilka skončí u poslíčka s pizzou. Potud to jde, ale proč na konci looky tu zásilku předává zase blondýne to mě nějak uniko. :-) ()

chaosteory

Nenadchne, ale ani neurazí. Děj je nalajnován přímo, takže hned je jasné, že ten nedochvilný vůl na skůtru je hlavní hrdina a loser v jedné osobě. Tu svatbu, na kterou má s přítelkyní dorazit nestihne a ten "rychlý" kšeft nebude zas tak rychlý. Je to vlastně typická "francovka" jak blbec ke štěští přijde, ale než se tak stane čekájí ho trapasy a přetahování s mafií. Po slabších filmech dorazil Besson s něčím lepším a já doufám, že Catalinu Denis zase brzy uvidím. ()

GATTO

Presne to čo som čakal som aj videl, bavili ma filmy taxi , takisto ma bavil aj tento film. Pobavil som sa na vtipných scénach. Zo začiatku sa človek stratí kto je vlastne s kým ale na konci filmu sa všetko vyjasní. Vetsina hercov neznáma ale svoju úlohu zohrali dobre. Komu sa pačili filmy taxi bude sa mu pačiť aj tento film. ()

pikovyeso

já osobně mám fracouzské akční komedie docela rád, je pravda že tento film měl pár hluchách momentů, ale jinak to bylo velmi pohodově koukatelné ()

elflord01

Prostě klasika - kdo měl rád sérii Taxi, tak bude mít rád i tento film. Akční komedie o obyčejném poslíčkovi, který se přimotá mezi agenty a spol. Lehce odhatnutelný děj, ale já mám pro tyto filmy slabost :-). ()

mufy001

Komedie ve stylu Taxi. Ovšem Taxi mnohem lepší! Film tak k odreagování, nic složitýho. Michaël Youn zvládl roli dobře. 5/10 ()

eexDon

Für mich - 60%, - /herci nic extra, děj zas o ničem a ještě děsně zamotanej/, + /pár vtipů ušlo, akce taky šla docela/, hodnocení - a další Bessonovka, tentokrát s poslíčkem, který se zaplete s agenty a drahým obrazem, ale všechno dobře dopadne, nedopadl ale děj a herci, jen pár vtipů a akce, takže nic moc, jen tak tak ()

koumes.

Všichni tvrdí, jak vařená vajíčka. Scénárista se snažil film tak moc nabouchat zápletkami a absurditami, až si uvařil nejedlý guláš. ()

ferika

Eksn je ok, ale sorry - nie som gay a pri takycht babach, ako v tomto filme, by som nim radsej bol. Paneboze, to uz vsetky pekne baby vo filmoch vymreli? ()