Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

BrooksW.Here

Tematikou nie úplne najľahšia, ale v podstate pravdivá komédia zo života. Veľmi sa mi páči, ako sa režisér Peter Cattaneo popasoval s takouto témou a popritom neskĺzol do trápnosti, aj keď mal v niektorých chvíľach už veľmi na mále. Je tu množstvo vtipných momentov, to určite, veď je to predsa len komédia, ale v prvom rade je tento film o ľuďoch... O ľuďoch a o tom, ako si poradia v zložitých životných situáciách, v tomto prípade v nezamestnanosti. A poradili si s tým bravúrne, aspoň z môjho pohľadu filmového nadšenca. Za mňa 9/10. ()

HateBreeder

Do Naha!!! Na prvni pohled ani o nic jineho ve filmu nejde. Skupinka sesti looseru, kteri nemaji praci se rozhodne vydelat penize zdanlive jednoduchym zpusobem, ale jak postupne zjistuji, neni to tak lehke jak se zdalo. K hercum nemam ani jednu namitku, Rober Carlyle, Mark Addy, Tom Wilkinson a dalsi hraji dokonale a clovek jim opravdu veri, ze se kvuli vidine rychle nabytych penez hodlaji skutecne svleknout. Film je take prospikovan tradicne suchym anglickym humorem a clovek mnohdy nevi ma-li se hlavnim hrdinum smat nebo je litovat. Ale netoci se to vsechno jen kolem striptyzu i kdyz je to hlavni dejova linie, ve filmu najdeme trochu hlubsi myslenku, kterou si kazdy musi najit sam. Ale hlavne se jedna o skvelou komedii, jednu z nejlepsich britskych komedii za posledni roky a scena v bance, kdyz zazni hudba je opravdu jedinecna!!! ()

BoPo

Nie je to komédia v pravom slova zmysle, je to pohľad na vtipné situácie vyskytujúce sa v "bežnom" živote normálnych chlapov bez práce. ()

slatkac

Britským komediím moc neholduju, protože mi zkrátka jejich humor přijde strašně suchý, ale u tohohle jsem se fakt bavil. Nezapomenutelné scény ("Kůň" na zkoušce, hlavní hrdinové utíkají v těsných tangáčích), nezapomenutelné hlášky ("Já nejsem kuřecí stehno!!"), skvělí herci (Addy, Carlyle, Wilkinson, Barber) tvoří ve výsledku komedii, na kterou se rozhodně ještě podívám. A závěrečný striptýz byl naprosto boží!!!!! A to jsem hetero. ()

villon17

K tomuto snímku mám citový vztah už od dětsvtí, kdy mi ho rodiče pustili, snad abych byla připravená na život...Nikdy neomrzí a vždy se ráda zasměju. Chvályhodný je zároveň soundtrack. ()

corpsy

Komédia, alebo skôr odľahčená realistická dráma, ktorá má potenciál zaujať a osloviť snáď každého filmového diváka. ()

schizmo

Klasický britský humor v městnaný do příběhu boje o krejcar, který donutí partu značně nesourodých a asexuálních frajerů začít dělat pánský striptýz... Což mluví samo za sebe, nicméně do kultovních (atmosférou příbuzných) pecek jako je Podfuck nebo Sbal prachy, to má z mého pohledu hodně daleko... ()

EastWicka

Tragikomedie, která z příběhů pár zoufalců živořících v britské obdobě severočeské hnědouhelné, Sheffieldu, a z jednoho nedůstojného nápadu, jak přijít k pár librám, dokázala vykřesat skvost. Moje srdcovka, asi díky Carlylovi a Addymu, s nezapomenutelným ansámblem, Koněm, chozením po zdi a hitem "You Sexy Thing". Aneb nikdo si z hrozné situace nezaměstnaných a dělnické třídy neumí dělat srandu tak jako Angláni ;). ()

mis-ko

Viac trpké, ako vtipné, ale o to pravdivejšie. Anglický humor je môjmu srdcu blízky a preto nie menej ako štyri hviezdčky. Hlavne za "tanečnú" scénu na pracáku. ()

NinonL

Docela inteligentní humor, bez kýče i nevkusného konce. Pánové jsou vskutku neodolatelní, kam se na ně mnohé dámy hrabou :-). ()

blackrain

Parta chlápků přijde o práci. Rozhodnou se k riskantnímu kroku a ten se jim vyplatí. Hodně povedená a originální britská komedie. ()

kaylin

Tenhle příběh jsem poprvé viděl na divadle, kde mě dostal, ale k jeho filmové verzi jsem si hledal cestu docela dlouho. No, tak konečně je to tady. Britové ukázali svůj skvělý smysl pro humor. Prostředí je tu zachyceno tak dobře, že klidně uvěříte, že celý tenhle nápad mohl být pravdivý. Výborná sebranka, kde asi nikoho moc znát nebudete - kromě Toma Wilkinsona - ale to vůbec nevadí, protože je to prostě sranda. Skvělé i po těch letech. ()

Maq

Český překlad názvu filmu je nesprávný a vyvolává klamný dojem lechtivé burlesky. Ve skutečnosti jde o inteligentní, citlivou, typicky britskou komedii o outsiderech. Vynikající a pozoruhodný film. ()

Thomassi

Naprosto dech beroucí komedie, kde jsem se smál snad pořád a ta hodinka a půl byla fuč, ani jsem se nanadál. V prvé řadě, co film dělá tak dokonalým, jsou až na Roberta Carlyleho, téměř neznámí herci, kteří se s filmem zžili. Dovolili si dělat ten anglický humor po svém a mě osobně dokázali naprosto přesvědčit ve všech ohledech. No a Robert jako vždy, bezchybný a výborný výkon. Celý film je prokládán skvělými hláškami a momenty, kdy se člověk dívá a ze situace, kdy nic neočekává, se něco stane a on leží v křečích smíchu. Tak to má vypadat. A soundtrack dokonale vystihuje situace, ketré se v tomto filmu odehrávají. Největší pecky 80. let. Takže pro mě jednoznačně plný počet, a já se k tomuto filmu budu vždy rád vracet a budu ho doporučovat známým. Kéž by bylo takto povedených filmů více. ()

runner85 odpad!

Já som asi blbý, ale toto že je humor ? toto má byť vtipné ?! ak je toto základ anglického humoru tak ich ľutujem, žiť v tak nudnej krajine by som veru nechcel ... ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson