Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

canni

Pěkný herecký výkon a vážím si hlavně Tatuma, jeho nadání jak z hereckého pohledu tak tanečního je super. Nevím jestli scénář pro Cody Horn byl špatně napsaný nebo to tak špatně hrála, ale její kamená tvář byla strašně protivná. Celkově jinak chválím většinu hereckého obsazení a tiše závidím párty a akce. 80% ()

bif

Když jsem na konci snímku viděl jméno režiséra, nevěřil jsem vlastním očím. Film je jistě pro jinou skupinu diváka než já, nicméně musím uznat, že i s komedií se Steven Soderbergh popral velice dobře a tak jsem přežil. A (téměř) bez úhony. Podruhé už to vidět nemusím, nicméně pro ženy to musí být bomba. ()

dandislav1991

prvni tretina komedie, to jsem byl spokojenej, druha tretina bez naboje a dejove linky co zaujme. posledni tretina se vyznacovala zmenou od komedie k dramatu a prehrslem pindiku. coz pro me jako divaka take s pindikem nebylo zase az tak lakave. byt zena. dam 4 hvezdy, ale takhle.... ()

joker30

Prečo dve hviezdy? Išiel som do toho filmu s tým že to bude tak na tri možno na štyri keby ma to nejako fakt nepredvidatelne pekvapilo. Cakal som namakane tela, tie tam boli, cakal som chaninngove tanecne umenie, to tam bolo ale nebolo to az take boom ako v step up. Channing kym bol bezstarostny typek ktory si uziva zivota vsetko bolo ok zral som mu to aj s navyjakom ale akonahle sa zacal snazit o nejake vazne hranie prisiel mi naozaj komicky. Ten smer hrania mu naozaj nesedi presvedcil ma o tom uz davnejsie. Celkova pointa filmu ma tiez naozaj nenadchla. Typek si zaraba striptizom v ktorom tam je kvazi najlepsi zo vsetkych, najpr minie vsetky prachy ktore potrebuje na podnikanie na sprosteho fagana a este sa aj vykasle na zdroj svojho zarobku kvoli pipke ktoru povedzme si na rovinu sotva pozna. V tomto pripade so mpredsa len cakal nejaky naznak toho kam sa bude postava hybat dalej a nielen to zeich uzivi laska. + davam za Mc Conaugheyho ktoremue podla mna rola celkom sadla. ()

Macias

Zvláštní. Člověk by po traileru čekal klasickou romantickou komedii, možná drama. Nakonec je tý romantiky minimálně, ale vůbec ne na škodu. Opravdu trošku film o striptérech, takhle nějak bych to popsal já :))) ()

Kingjiri

Chápu nadšení ženskejch, který jsou rády, že konečně někdo natočil film, ve kterym se producírujou polonahý chlapi. U mužský části obecenstva už nadšení příliš nerozumim. Nemám se snímkem problém proto, že v něm byli striptéři a ne striptérky, ale proto, že je vlastně uplně o ničem a slouží možná jen jako exhibice ušopleska Tatuma. Co jinýho si taky můžu myslet o dramedy, která nemá pořádný vtipný ani dramatický pasáže? Typickej Sondenbergh - řemeslně na úrovni, jenomže příběh a tempo vyprávění jsou naprosto mimo zvolenej žánr, dvě slabší hvězdy. ()

sarkareifova

Tak u tohohle jem se královsky bavila :D Ke komedii bych to nepřiřazovala, protože scén u kterých jem se smála bylo opravdu málo. Musim smeknout před všemi herci, kteří se odvážili a šli do toho hrát. Ke konci to bylo trochu nudné, ale to zachránil poslední tanec "králů Tampy". Celkově se mi to velice líbilo. ()

Pacek odpad!

Nebudu nikoho soudit, ale tomuhle filmu dají za 5 snad jen nadržené neuspokojené paničky a kluci, co mají orientaci.....trošku jinam. Výstupní slátanina, která se se všemi těmi kovboji a ostatními převleky tváří jako parodie na komediální remake Zkrocené hory. Slizký hlavní protagonista, ještě slizčí vedoucí celého bordelu s depilovaným hrudníkem a minišortkama. Druhý hlavní protagonista sjíždějící se na extázi, protože ikdyž je ze začátku zbrklý a melancholický, díky striptýzu mu narostou koule, stane se "slavným" ale nemůže ten nápor "slávy unést, tak začne jet v drogách. A taneční vystoupení by se dala charakterizovat spojením ,,cvakly dveře, cvakly v pantu, přišla parta buzerantů". O něčem by se zkrátka točit filmy nikdy neměli. ()

Mayaku

Upozornění: komentář je naprosto neobjektivní. Asi jsem zvláštní, ale podle mě jsou určité věci, které by mužům měly raději zůstat zapovězeny. Vedle jógy, pilates a diamantíku v uchu sem patří mimo jiné i striptýz. Uvedené považuji za značně odpudivé a z tohoto důvodu se ani nenažím nějak duchaplně ospravedlnit své nízké hodnocení tohoto díla. Z mého pohledu se tento film dá popsat sedmi slovy: spousta nahejch depilovanejch mužskejch zadků v tangách. Toť vše. Žádná hloubka příběhu, vtipný to není, Channing neumí hrát a při pohledu na McConaugheyho se mi dělá na zvracení. A že jsem taková dobrá duše, zařazuji Bez kalhot (mimochodem - projednou opravdu fantasticky sedící český název!) do šestého kruhu pekleného - sedmý kruh pekelný je totiž vyhrazen pouze pro opravdové zlo (rozuměj: Horečku sobotní noci). ()

cerbygerby

Skvěle zahraná komedie o mužských striptérech... Chaning Tatum to tam pěkně rozjížděl.. skvělá hudba, skvělí herci, příběh nic extra, ale celkově to určitě zabaví, a hlavně to chce pořádnou aparaturu :) za mě tedy slušné 4* a 75% ()

Ondr@932

Celkem dobře udělaná taneční show! V podání skvělých herců Channinga Tatuma, Matthew McConaughey. A méně známého a nevýrazného Alexe Pettyfer. Dobrý příběh, mělo to šťávu a dobrý tempo. Je to něco mezi 3 a 4 *. Nakonec jsem se rozhodl, že kdyby byl ten film kratší tak bych dal za čtyři, jelikož by nebyl tak natažený a zdlouhavý. Ale krátký není a je i celkem zdlouhavý, takže jsem se rozhodl takto. 65% ()

shereen

Channing Tatum ma dvě polohy herectví - Ch.T. se usmívá, Ch.T. se nesměje. Nutno dodat, že horní část obličeje vypadá u obou poloh totožně. Film průměrný. ()

Torgal

Prostredie mužského striptízu je nepochybne originálne, ale mňa ako heterosexuála skôr odrádzalo. Nakoniec som Soderberghovi dal šancu a hlavne v prvej polovici ma veľmi slušne bavil a vtiahol do deja. Okrem pôsobivých "vystúpení" filmu nechýbala ani dramatická linka. Lenže v druhej polovici sa to v podstate nikam nepohlo, maximálne tak smerom ku klišé. Nakoniec teda len ľahký nadpriemer. 6/10 ()

Whitebeard

Chvílema dobrý, převážnou většinu filmu celkem slušná nuda. Když přijde vystoupení, je se na co koukat. Uznávám i já jako chlap. Jak představení skončí, začne plejáda nudných dialogů. A ve filmu se vlastně ani nic moc neděje. Pro představu nudnosti - manželka u toho usnula. Héé? 3* ()

haWranka

Kdyby se tvůrci drželi stylu první půlhodinky, vnikl by zábavnej taneční film, kterej má navíc ještě šmrnc. Bohužel, z nějakých pro mě nepochopitelných důvodů, se pak začaly objevovat dramatický ukecaný scény, který byly naprosto mimo mísu a navíc nudný. Asi měly film posunou někam výš, ale vlastně dokázaly opak. Dalším z velkých záporů tohohle filmu je hlavní ženská hrdinka. Neumí prostě hrát a navíc byla její postava protivná. Takže za co jsou ty dvě hvězdičky? Za úžasný taneční čísla a za Matthew McConaugheyho, kterej jako jedinej předvedl něco jako kvalitní hereckej výkon. ()

dodona

Channing Tatum (v poslednej dobe nie až tak prekvapivo) vynikajúci, Alex Pettyfer totálne iritujúci, Matthew McConaughey nejak divne slizký, Adam Rodriguez nevýrazný a Kevin Nash nechutný. Ostatní striptéri ani neviem, že tam boli. Čísla dosť dobré, príbeh jednoduchý, ale zato poukazujúci na to, že nie je všetko zlato čo sa bliští. Úspech, ženy, alkohol, sex, falošné sebavedomie a pocit vlastnej úžasnosti v porovnaní s predsudkami, škatulkovaním a cestou za životným snom vydláždenou tvrdou prácou a prekážkami. Napriek tomu som z filmu v rozpakoch a ani po pár dňovom odstupe nemôžem ísť vyššie ako na 3. ()

haroska

Dějová linka je trošku slabší a chvilkami stojí film na místě. Pokud jste však žena, bude vám to úplně jedno :) Neuvěřitelná pastva pro oči a pro slabší srdíčka nitroglycerin radši s sebou :) ()

Denila

Nic pro mě. Příběh absolutně o ničem, scénky kde se chlapi předvádějí na pódiu také o ničem. Ještě je co říct, nechápu ženy co na takovéto představení vůbec chodí. Připomělo mi to film ''Do naha'' který je starší, ale příběh alespoň má. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)