Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

Jizni Tlapa

Do první poloviny výjimečná spokojenost s touhle tancovačkou. Poutavá taneční choreografie, sympaťák Conaughey a lacině obyčejný příběh s vykrádačkou alá Do naha. Jakmile se ale tihle vyrýsovaní frajeři zadkama provrtěli do druhé hodinky, šlo to s nimi strmě z kopce. Poměrně zajímavou show opět po americku zazdily klišovité momenty, naprosto zbytečně ubrečená dějová lajna Tatuma a B.Brandt, která svým jednotvárným hereckým výrazem byla přímo na pěst a nikoliv, na svíjící se smyslný taneček... ()

Johnny.ARN

Už v prvopočiatkoch sa o tomto filme vravelo, že to bude niečo zaujímavé a nové. Herecké obsadenie tomu nasvedčovalo. Nakuknúť do sveta mužského striptízu, to sa len tak nevidí. Tatum si zaspomínal, zafinancoval a natočil labutiu pieseň. Pettyfer, neoholený, nenabúchaný a predsa sa tam hodil. McConaughey je šouman a táto rola mu sedela. Mohol možno dostať väčší priestor, ale chápem, v tímovke to nieje dovolené. Holky pekné. Čo je slabina tohto filmu?? Priehľadnosť. Tu som čakal klasického Soderbergha, niečo, pri čom by som sa musel zamyslieť. Nedočkal som sa. Priamočiare, nevtipné ale na druhej strane svižnejšie a s useknutým koncom. Dá sa to pozrieť, ale žeby ma to nadchlo ako napr Dannyho chlapci alebo Zkrat, tak to nie. Za to, že Soderbergh vie pracovať s hercami a skvelú kameru 3 z 5 ()

Bobik9

Obdivuji Sodenberghovu filmovou všestrannost. Dokáže natočit opravdu snad cokoliv. Film, který se může zabývat globální nákazou, která zabíjí lidstvo, partičkou zlodějíčků, kteří s echystají vykrádat kasina, kubánským revolucionřem nebo partičkou striptérů. Jako režisér je jistě velmi působivý. Ale k filmu. Co se týče příběhu, tak výrazně pokulhává, protože se ten film rozhodně nesází na žádný hlubokomyslný nápad nebo na emocionální orgie. Role dostala hrstka dobře vypadajících a udělaných chlapů, kterým velí Channing, což je lamač dívčích srdcí v každé roli. Trochu mi tam chyběl vtip a něco na zasmátí, protože je film definován jako komedie,a le čert to vem. Koukat se na to dalo, člověk se moc nenudil a jednou to za to stálo. Těžko říct, jestli bych to rozdýchal i podruhé. ()

Mrkvič

Mladý Tatum holt nebyl Luke Skywalker a tak jeho mentorující Mike nemohl být ani Obiwan. Komedie to není tak špatná a občas se divák zasměje. Věnovat filmu stoprocentní pozornost, tak by dojem byl možná lepší. Na dějové prázdnotě to ale stejně nic nemění. Přišel konec a my jen čuměli, jak to, že to najednou skončilo. ()

Tyny

Scénky v klubech byli fajn, asi nejlepší na celém filmu. Problém je, že děj trošku pokulhával a film byl, řekla bych, dosti rozpačitý. Na druhou stranu musím říct, že film byl pro mě celkem příjemným překvapením, jelikož jsem vůbec nevěděla, že existuje. ()

venison

Klasický příběh o tom, že "striptéřina" není jen legrace, ale i boj.. Na striptýz málo nahoty a hezkých chlapů.. Choreografie až na výjimky slabá.. Love story málo zamilované.. Bylo to hodně ploché.. Matthew McConaughey už je fakt starej.. Muzika nevýrazná.. No, ale to všechno se dalo čekat.. :-) Relax film pro všechny ženy, které se nudí.. ()

terunka003

Striptýzové, chlapské, nevšední × průměrné, laciné. Tak nápad nebyl nejhorší, ale čekala jsem to určitě lepší. Na pozadí se ukazují nejlepší vymakaní borci, kteří kroutí zadečkem a to co jim spadne za trenky je prostě jejich plat. Do toho nějaké ty párty, holky, skupinový sex, drogy. A pak nějaké existenční problémy o splněných snech, lásce a dobytí světa jako striptér. Channing Tatum byl opravdově opravdový a bylo znát, že se tímto řemeslem již v minulosti zabýval. Film je to v celku průměrný. ..teda já nevím, ale já bych se asi styděla jít na mužskou stripshow.. ()

neoBlast

O Soderberghově podivné schýze už byly popsány stohy papírů, elaborátů, rozebrán byl hodinami dialogů a podcastů... Ten chlapík je jak úhoř, je nemožné ho zachytit a popsat ve stabilní režisérské poloze. To je dobře, nikoho nebaví sledovat ty samé filmy dokola, obdivovat ho v rámci stejných, zakrnělých, postupů (že, pane Burtone?). Posledně si zkusil akční thriller, teď má na talíři téměř standardní romantickou komedii. A prochází mu to skvěle. Jednalo se asi o vysněný film Tatuma a ten jako jeden z nejsilnějších charakterů, jinak hodně silného obsazení, dokazuje, že rok 2012 je úspěšným rokem striptéra (Číňané, je na čase updatovat kalendář). 85 % ()

Pavlínka9

Bylo se na co dívat ;) Film ocení spíše dívky :D :D Ale bavila jsem se, to ano :) Tatum umí stále dobře tancovat a také má co ukazovat :) a McConaughey se také rád předvádí :) Příběh to mělo, závěr mě trochu zklamal, ale hlavně se mi líbilo nejvíce to prostředí ;) Jelikož co jsem vzpomínala, tak jsem doposud nic podobného s pánskou variantou, aby se bylo opravdu na co kvalitního dívat, neviděla. ()

ywo666

Toto som radšej ani vidieť nemal. Neodporúčam nikomu, kto nevlhne pri pohľade na polonahého Tatuma s Pettyferom, alebo si myslí, že Soderbergh je úplne bohovský režisér. Ja nie som ani jedno. Takže skôr utrpenie. Pri striptérskych scénach som trpel. Romantika nič moc. Občas nejaký vtip. Ale je ich málo. Dávam dve hviezdy a aj to váham. ()

elanius

(106/2013) / Ale áno, dopozerať sa to dalo :). Ukecaný film s pár striptérskymi číslami nemá v podstate žiadne veľké ambície. Asi len ukázať pár momentov zo života pár ľudí ktorých spojil striptízový bar. Matthew zahviezdil aj v tých pár minutách čo mal k dispozícii a jednoznačne je svetlý momentom inak docela priemernej oddychovky. (6/10) ()

Phietros

Film potěší spíše ženské publikum, už z důvodu obsazení této čtveřice : Tatum, Pettyfer, McConaughey, Manganiello! Průměrný film se zajímavým vystoupením, hlavně Tatuma, který má zkušenosti s Lets dancu. 60% ()

hejsahopsa

Dejove mi to prislo docela slaby, ale zabery z klubu na roztanceny kluky!! Super! Klidne bych se znova koukla jen na vystrihany pasaze:)) ()

hroubek

Jsou filmy, které chcete vidět hned po přečtení obsahu a pak jsou filmy, kterým ze začátku vůbec nevěříte a stěží Vás zajímají do doby než vyjdou první recenze a nadšené ohlasy.Magic Mike je pro mě druhý případ.Steven Soderbergh je takový chameleón Hollywoodu, protože si točí co chce a vůbec nebere v tom ohledy na diváky.Je mu jedno jestli se jeho filmy budou líbit masám lidí, nebo jedné skupině.Na první pohled by Magic Mike mohl působit, že je určen jisté skupině diváků, ale opak je pravdou.A mohu říci, že za to můžeme poděkovat Channingu Tatumovi jemuž se tenhle rok povedlo vymanit se ze škatulky namachrovanýho svalovce v opravdového herce.Je to skoro jako z pohádky O ošklivém káčátku.Ale, abych se vrátil k tomu co jsem chtěl říci Tatum tady podává parádní výkon nechává všechny za sebou.I když, mě tanec nijak nebere, tak musím uznat, že taneční čísla vypadají opravdu moc dobře.Moc pěkná je vizuální stránka filmu se všemi barvami, které využívá pro svůj prospěch.Jediná věc, která mě dost štvala je, že film neumí využít vedlejší postavy a dělá z nich karikatury.Zajímavý film, který není ani zdaleka, tak drzý jak hlásá český název. ()

Diego

Vždyt o čem je příběh? Nebudu hodnotit nahý chlapy, ale celý je to o koktajícím Chaningovi, který si snaží uvědomit, že ve třičeti už by měl dělat něco jinýho, něž honit paničky, co na to říká naše mladistvá generace:). Bylo to tak šokující, že bych tomu dal nálepku teenage dirtbag...Jestli jsem Showgirls dal dvě, tak tady nemohu dát víc. ()

yeniczek

Ne že by mě rajcovalo dvouhodinové pokoukání na zadky Tatuma a McConaugheyho... Ale on ten film je režijně a scénáristicky opravdu dobrý. 7-8/10 ... Nejvíce mě dostaly rozhovory, které působily opravdu živě, téměř improvizovaně. ()

zdenny

Musím říct, že s posledními svými filmy mě Channing Tatum trošku nutí můj pohled na něj zrevidovat. Už mi není tak moc nesympatický. K filmu: Co se týče striptérské stránky a stránky choreografické, byl film dobrý. Jenže jinak byl film o čem? O partě striptérů, co chlastají, píchají holky - a, to by na tom nebylo tak špatné, ale naprosto bez nějakých inovačních prvků. Ani komedie, ani drama, jen to tak prostě prošumí a ... nic. Respektuji, že Ch. Tatum cítil potřebu natočit něco o striptérské části svého života. Nechápu ale, proč to udělal. Jako umělec přece musí cítit, jestli to o něčem je. Co se mi líbilo, byla scéna v bance, kdy zaměstnankyně banky po něm neustále chtěla navýšení zálohy, aby byl pro banku přijatelnějším (silnějším) klientem. On se porozhlédl po její kanceláři a pod vlivem světové ekonomické krize bankéřce řekl: "Já jsem slabý klient? Ne, vy jste slabí". Načež sbalil svůj kufr s penězi a odešel. To byla pasáž, která mne na celém filmu zaujala nejvíc (a paradoxně neměla s dějem nic společného), protože v dnešní době vám banky nechtějí poskytnout úvěr a mají plno keců o vaší solvenci. Jsou to ale tytéž banky, které byly v době ekonomické krize štědře dotovány z daní těchto obyčejných lidí, protože samy neuměly řádně hospodařit. ()

Mishqo

Dobré celá, dobrá hudba a zaujímavé prostredie mužského strip clubu. Žiaľ film trpí tým, že je postavený na veľmi obyčajnom príbehu, respektíve priemernom scenári. A hlavným protagonistom na úkor toho, že im pán boh niekde pridal (celá) zákonite musel aj niečo odobrať (herecký talent). Matthew je svetlá výnimka. Takže niekde medzi 60-70% ()

VanTom

Počáteční naprostá pohoda / párty v neotřelém byznysu striptérů mě hodně chytla, přestože pohledy na lascivní kopulační pohyby vysoustružených mužských těl jaksi nevyhledávám. Ovšem musím uznat, že Channing Tatum opravdu výborně tančil i perfektně přirozeně balil hezkou Cody Horn. Po půlce však 'Bez kalhot' celkem zvadlo a konfliktní "dramatické" mráčky se kvůli omšelému seberealizačnímu rozhodnutí / uvědomění seběhly tak nějak z povinnosti. ()

Evandulik

,,You are fulfilling every woman’s wildest fantasies. You are the husband that they never had. You are that dream guy that never came along.,, Čo som? Žena! Tak jasné, že sa pobavím na filme v ktorom sa vyzliekajú namakaní chlapi. :) Akurát Matthew je už trošku viac vyschnuté mäsko, ale hýbe sa stále dobre. Bez nejakej mocnej pointy, ale za tie telá to stojí. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)