Missy (Amanda Seyfried) a Alejandro (Ben Barnes) jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla letět přes půl světa, aby se chystané svatby zúčastnila. A právě její bigotní přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni. Exmanželé Don (Robert De Niro) a Ellie (Diane Keaton) Griffinovi se tedy pustí do ne zrovna šťastné taškařice a rozhodnou se, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu (Katherine Heigl) a Jareda (Topher Grace), ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe (Susan Sarandon). K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend! (Bontonfilm)

Bozvav

Béčkový film s Áčkovým obsazením, jenž z úplné nuly dokázalo vykřesat opravdu maximum. Vlastně se docela divím, že v takové telenovelové blbině byli ochotni hrát. Humor ušel, za mne 50%. ()

BOURQUE

Jednoduchá a nenáročná „komédia“, ktorá síce miestami pobaví ale z celkového pohľadu nám neposkytne žiadnu novinku. Z hereckej stránky je to priemerné, z režisérskej ľahký podpriemer. Jedno však je isté: rodina a láska sú najdôležitejší!!!! Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

BeranSon

Otravná komedia postavená na pořád dokola omílajících se nešvarech, náhodách a tak. Hlavní herecká sestava, ať se zdá hodně nabroušená neuhrává nic, protože jeden není užitečný pro druhého a v celém dění filmu panuje tak nepříjemná atmosféra, až hanba. Big wedding neřekne takřka nic, vlastně ani nic říci nechce a je od hlavy až k patě prázdná. - 2/10 - ()

MickeyStuma

Jednoduchý příběh plný jemných a hlavně dějově nenásilných gagů. I zde se vlastně ukazuje, jaký problém může během příprav honosné svatby vzniknout a jak nejednoduché ho je vyřešit. A to ještě přitom vyplují na povrch věci, které asi měli zůstat utajené. Příběh je svým způsobem velice podobný těm teenagerovským, jen s tím rozdílem, že hlavními aktéry jsou tentokrát rodiče - tedy ti starší. Jak vidno, na věku skutečně nezáleží. Nejedná se vyloženě o komedii, že by se divák smíchy popadal za břicho. Jedná se pouze o úsměvný film, kdy si možná právě ti starší diváci připomenou svoje zálety a různá nevyřčená tajemství. ()

moviechecker

Filmy nasekané hviezdami sú zväčša o ničom, ale pri tomto som sa nasmial dostatočne. V poslednej dobe stoja komédie opravdu za ...., a tak je možné, že som prihodil hviezdu aj za to, že som sa vôbec smial. ()

chrispe odpad!

Velká svatba? Spíš velký děsivý kopec nudy! Vzhledem k obsazení bych čekala něco mnohem lepšího. Nestojí to za ztrátu času. ()

Ondr@932

Nudný, slabý, trapný film. A přitom celkem dobré herecké obsazení, ale bohužel k ničemu. Robert De Niro zde hrál nejlépe, ale celkově filmu se pomoct nedalo. 30% ()

darkreider

Film sa drží v priemere len vďaka hercom. De Niro zachraňuje väčšinu scén a vďaka za to. Je to teda kravina ale pozerateľná s pár dobrými vtipmi. Premýšľam, či všetky nepreniesol práve Robert. ()

Torgal

Film typu poberme čo najviac slávnych hercov niekam na exotickú dovolenku a natočme pritom zopár záberov na ktorých aj tak nikomu nezáleží, ktoré potom zlepíme do filmu aby sme ospravedlnili náklady. Jediný problém je v tom, že tu sa v žiadnej exotike nenachádzame a tak márne hľadám dôvod existencie tohto snímku. Obsahovo totiž nie je o čo stáť a geronto erotické dobrodružstvá tiež nevyhľadávam. Zbytočnosť pre všetkých zúčastnených. 4+/10 ()

FerryCFC odpad!

Tak svatba se fakt nepovedla, tohle je humus dámy a pánové, kdo chce vidět tu nejvíce dementní rodinku tak má právě možnost, ale nevím jestli to přežijete ve zdraví. Právě přemýšlím, zda-li nezajdu do nejbližší spořitelny a nepoptám se jestli náhodou neexistuje pojistka újmy na zdraví následkem filmu, protože z tohoto humusu se budete léčit tak tři měsíce minimálně a to už by jste si snad mohli dovolit i nějakou tu dovolenou. Proč to ten De Niro bere, má tohle vůbec zapotřebí ? Je to jasné, Robert vidí na účtě o pár dolárků více a je schopný čehokoliv. Vůbec bych se nedivil kdyby za pár šupů natočil dokument o želvě bez krunýře, kde by sám hrál onu postiženou želvu...bože už mě netahej do kina na tyhle rádoby vtipný filmy... ()

Akaja

Kino bylo za padesát korun, tak proč se nepobavit. Troška srandy tam byla, bohužel tam bylo víc klišé. De Niro už mlel z posledního a hlavně jeho sexuální scény byly dost neuvěřitelné (hned ta úvodní - WTF???), Diane se Susan zase vyvážily Amandu a Katherine, bez kterých by se ten film snad i obešel. Neuvěřitelný příběh o tom, jak si scénáristé myslí, že diváci uvěří tomu, že se rodina dokáže chovat jako banda trotlů jen proto, aby to nějaké chudince, kterou už stejně nikdy v životě neuvidí, nezlomilo srdce. A na závěr ta hádkorvačka ve svatebním salónku, to už museli být tvůrci řádně zkouření. Ale proč ne, když nad tím člověk už nebude víc přemýšlet, pobaví se. ()

Pilník

Zaráží mě tak velké množství negativních komentářů a hodnocení, jsem ten poslední, co by vychvaloval americkou demenci a kulturu, ale tenhle film je pěkná rodinná komedie na uklidněnou, možná s jednou vadou a to je to propagování náboženství, ale to se dá přežít. Ale jinak celkově je to velice příjemný snímek a určitě nenaštve..:) ()

waska

Nic světoborného ani převratného, Diane Keaton mi leze na nervy už od Kmotra ( o to je pěkných pár let ), vtipem a originalitou moc nehýří. Tak proč se na to podívat? Občas jsem se od srdce zasmál a De Niro dostával takové bomby naposledy v Zuřícím Býkovi. ()

Oonika

Taková příjemná jednohubka na večer... Skoro všichni herci byli moc fajn, dokonce mě i mrzelo, že už je konec a tahle malá rodinná fraška nepokračuje dál. ()

Kenty

Skvělí herci, šílený scénář a ještě horší konec (přílišná snaha šokovat). U pár scén se možná pousmějete, ale nakonec je to jen podívaná na oblíbené herce, ale to je asi tak všechno. ()