Raubíř Ralf je padouch z retro videohry "opravář Felix Junior". Každý den rozbíjí dům s nešťastnými nájemníky, za ním chodí opravář Felix a díky kouzelnému kladívku vše opravuje. Pro fungování hry je Ralf nezbytný, ale všichni ho přehlížejí, a když se oslavuje 30. výročí vzniku hry, nikdo ho nepozve. Ralf touží být milován a obdivován jako Felix. Podnikne proto nebezpečnou cestu do ostatních her, aby získal zlatou medaili, která by mu přinesla vytoužený obdiv. (TV Nova)

scartino

Od  How To Train Your Dragon jsem si myslel, že dlouhou dobu nepozná světlo světa žádný jiný stejně dobrý "animák". Avšak zdání někdy ovšem klame... Nejen, že si tento povedený animovaný film užijí i děti, ale i my ostatní, jelikož si troufám říci, že aspoň každý z nás hrál za nějakého toho klaďase, který je vyobrazen v tomto filmu(A myslím si, že i každý z nás má určitým způsobem rád záporňáky). Překvapil mě i soundtrack od Skrillexe, který tomu určitě neublížil, ba v té dané chvilce naopak. A proč vlastně tenhle animák ? Může za to právě tato hláška: I'm Bad, and that's good, I will never be good and that's not bad, there's no one Id rather be...than me... Právě tento konečný okamžik filmu ve mě vyvolal pocit, který cítím jen u některých filmů a vůbec bych ho nečekal u tohoto -> MILÉ PŘEKVAPENÍ. K tomu vše bylo doprovázeno povedeným soundtrackem(hlavně konečná část), sečteno 85-90% ()

B_EyE

Originální námět jako živná půda pro spoustu povedených herních narážek a parafrází. Pro ty co nějakou starší pecku hráli, nebo se alespoň trochu orientují v tématice dost možná jeden z nejzábavnějších kousků.. ()

JK-Stinger

Skvělá automatovková jízda se super příběhem a zpracováním. Odkazy na Soníka, Pac-Mana i Street Fightera na každém kroku a zaručená zábava. ()

Steel32

Disney konečně po dlouhý době začal dělat pohádky, který stojej za to. Jak příběhově, tak vizuálně moc pěkně udělané, nápad zasadit příběh do prostředí arkádových a jiných her je dost chytrý. Ralph je sympaťák, Vanellopka slaďoučká. Fakticky povedený. ()

Chipešek

Plné nostalgie a old-school narážek, ale i svěžích nápadů a decentního humoru. Sarah Silverman = castingový majstrštyk. 90% ()

Illy

Po druhém shlédnutí zvedám na plný počet. Omlouvá mě že při prvním jsem klohnil oběd..... tohle je prostě pecka. ()

Dejvi21

Po nějaké chvíli opět animák, který nemusí vábit diváky lacinými vtípky, nýbrž originalitou, poutavým, dynamickým příběhem a také výborným zpracováním. Škoda jen, že jsem nebyl o něco mladší, když jsem film viděl, tohle by totiž naprosto změnilo můj postoj k hernímu světu. ()

lili6

Oceňuji originalitu námětu! Rozhodně odlišný animák oproti tradičním, ovšem jako vždy, láska a přátelství zvítězí nad lží a nenávistí :) Jen je dobře, že film není postavený na tradičním toku děje k tomuto cíli, ale hledá si vlastní cestičky. ()

bambusacek

Dávám stranou veškerý svůj cynismus a s čistým srdcem musím napsat, že tohle byla bomba. Nejlepší animák, co jsem letos viděl a zaručeně nejhezčí závěrečné titulky vůbec. 85% ()

Flopik

Veľmi zaujímavá rozprávka.Minimálne spracovaním a celkovo to bol skvelý nápad.Bavil som sa , bolo to vtipné ale prekvapivo som sa aj trochu nudil.Postavy sú sympatické a je to také trochu Retro ale myslím že hlavne to tomu pomáha.Hudba skvelá jednoznačne svieža rozprávka kľudne viac takých. ()

Hepy13

No to mě teda vyválej v medu! Pixleksie, Cukrkáry, Vanilopka, Error jako řidič, tekutej Nesquik, horké prameny dietní coly, mentosky jako bomby, securiťák z přepěťové ochranky, policejní donut, a nebo třeba popcorn v ochozech. Dobře oni... Henry Jackman a Skrillex...za hudbu, obzvláště Skrillexe mám rád. Total Crazy but so Impressive and Original! ()

Cartmof

Staré dobré časy, kdy originální moderní pohádky od Disneyho byly koukatelný a nebo to nebyly trapné sequely. ()

Tred2

Pro mě osobně dost možná nejlepší animák, co jsem kdy viděl. To, co se od filmu tohoto žánru očekává splňuje dle mého na všech frontách na výbornou. Výjimečně 3D s dabingem není nijak tragické. Objektivně uznávám, že to na klasiky typu Shrek dost asi nemá, nicméně pro mě byl Ralph tím, co jsem od něj chtěl a ještě o něco víc (konec nepočítám, vzhledem k rodinnému štítku jsem ochoten odpustit). 90% ()

Chundys

Nemám žádnou vítku! Jen jedna věc mě zarazila, najednou nějak dlouho nešli ty videohry, ale to je jen malý nedostatek na tak krásný a zábavný animák :-) ()

Kjuk

Pro mě bezkonkurenčně nejlepší animáč roku 2012. Není to sice úplně ta "topka", ale pobavil jsem se královsky. ()

warrenur

Tak toto som necakal. Perfektny, milucky, originalny a akcny herny animacik. Vypiplane charaktery od tych smiesnych, hlupuckych az po tie, na zjedenie. Pathviezdie si to odo mna plne zasluzi za to nadsenie a ozajstne pobavenie sa a za v celku bezchybny scenar tejto originalnej zalezitosti. Mnoho animovanych filmov dorazilo do kin v omnoho pokrokovejsom "rozliseni" s mozno lubivejsimi farbami a vyssim rozpoctom, avsak len velmi, velmi malo ma pobavilo ako tento. Vrelo odporucam. ()

Pidzey

Nejbožejší animák od dob Jak vycvičit draka. Geniální nápad, retro jako kráva. Skvělý soundtrack, hromada odkazů na staré hry (pac man) či hromadu filmů (top gun, Star wars). Skvělé fóry a gagi („Pac man, oni pozvali pac mana? Vždyť ten puntíkožrout s úchylkou na třešně ani nepatří k nám.“) Výborná animace, hlavně se mi líbili trhané pohyby obyvatel Felixova domu. Film jsem viděl v dabingu a myslím že se docela povedl, ale měl bych jednu výtku a tou je Žilková. Jo dabuje skvěle, má neskvělejší hlášky a je slyšet že si to užívá, ale nějak my nesedlo že dabuje malou holku. Tenhle film je povynost pro ty co někdy ulítávali na nějaký té hře. Vlastně by se na to měli podívat všichni co mají vkus na výborný filmy. ()

Raubíř Ralf dostane pokračování

Raubíř Ralf dostane pokračování

02.07.2016

Disneyovské animáky jsou momentálně na vrcholu sil. Ledové království i Zootropolis se líbily divákům i kritikům a došly si pro miliardové tržby, což je u originálních projektů nevídaný triumf. U… (více)

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (více)

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky