poster

Vesnice roku (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2011, 39 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  ***

  Docela dobrý studentský film. Musím pochválit Ondřeje Vetchého a Jana Budaře za perfektní výkon před kterým smekám...Dobré pojetí a skvěle nehezká situace ve které se starosta ocitl akorát mě trochu mrzel useklý konec. Šel by z toho udělat i hezký seriál o vesnici jenže takových tu už bylo...(14.10.2012)

 • blackrain
  *****

  Překvapila mě délka filmu a ještě mnohem více mě překvapilo, že jde o studentský film. Ani se mi nechělo uvěřit, že tohle mají na svědomí nějací studenti. Tenhle příběh by si určitě zasloužil délku "normálního" filmu. Jak už tu bylo řečeno, je tu spousta věcí, na kterých by se dalo klidně stavět a byly by to opravdu pevné základy. Kamera se mi hodně líbila a doprovodná hudba taky, i když místy působila jako z nějakého velkofilmu, ale hezky dotvářela děj příběhu. Dále už nic říkat nebudu, protože bych pořád dokola omílala jen samé superlativy.(16.10.2012)

 • Frajer42
  ***

  Jsem zvědav co nám Vojtěch Morevec přinese za pár let. Tohle úplně špatné nebylo. Velmi příjemně mě překvapil i Ondřej Brzobohatý, kterého jsem měl uloženého v paměti jako neschopného vola a velmi mě tedy zaskočil příjemný soundtrack, který jistě výrazně film vyzdvihl. Ondřej Vetchý je pro podobné role jako stvořený, a tak film celkově nepůsobí vůbec špatně. Mezi profesionální kousky se film cpát nebude, takže proč mu nedát 3*.(13.4.2013)

 • honajz
  **

  Co říct? Herci hrají hezky, kamera se snaží, jeřáb tu dokonce máme, slušný kompars, dobrý střih. To jo. Ale celkový nápad je jak povídka z Bakalářů, dvojnásobně dlouhá, navíc je asi každému hned jasné, jak to dopadne. Být to více hozeno do crazy (tedy více motivů jako muzeum hrnečků od oušek, letní kino tedy divadlo apod.), šel bych s hodnocením výš, protože u crazy ten příběh není až tak potřeba. Ale tohle je tak nějak mezi crazy a realitou, resp. pokusem být jako mladý Forman a pojmenovat ty české zlořády a boly. Jenže je to povrchní, z pohledu poněkud kavárenského, se spoustou nedotažených možností včetně vedlejších postav. Vadí mi i ten rádoby pokus o rádoby poetiku seriálu Obecní přebor. Některé vtipy už časem nejsou vtipné (flašky od piva). A konec je takový nijaký, no.(31.7.2013)

 • st.jim
  ***

  Jenom diky Vetchemu, ktery byl bajecny. Jinak podprumerny snimek bez smysluplneho konce.(18.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace