poster

Vesnice roku (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2011, 39 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  ****

  Pěkná výprava, skvělý Ondřej Vetchý a příjemný 39minutový snímek.(5.3.2012)

 • Jellini
  odpad!

  Odporné karikatury, odporní blbci, odporný příběh a odporný patos.(17.4.2012)

 • D.Moore
  ****

  Milé, vtipné a především dobře natočené. Být Vesnice roku jednou tak delší a příběhově o něco bohatší, dovedl bych si ji beze všeho představit v kinech. Na rozdíl od Signálu (ano, srovnání se vyloženě nabízí) totiž není urážlivá a nedělá se z ní nevolno - právě naopak. Těším se na nějaký "velký" film Tomáše Morávka.(18.4.2012)

 • Oskar
  ***

  Možná bych šel s hodnocením i výš, kdyby šlo o pilotní díl zamýšleného seriálu. Pokud jím není, krouží mi hlavou spousta v ději nastolených a nezodpovězených otázek: Pokud mají Vetchý a Vlasáková potomka, jemuž je přes 20 let, kde je mu konec? Kdo byl před lety zmizelý občan, jehož ostatky jsou náhodně nalezeny na pozemku bývalého starosty? Šlo o vraždu? Zůstal, nebo nezůstal Vetchý starostou po událostech na konci? Dočká se, nebo nedočká ambiciózní Budař nějakého povýšení? Co je ochoten pro to udělat? Nebude Vetchého vydírat skrz tu kostru? V podobných prchavých epizodách a letmých zmínkách o něčem, k čemu už se pak nikdo nevrací, se skrývá tolik dramatického potenciálu, že bych takový seriál docela s chutí sledoval. Pokud je to ale jen jednorázová věc, jde spíš o lepší průměr. 60%(7.3.2012)

 • LiVentura
  ****

  Velmi milý a vydařený absolventský snímek... gratuluji a výběr hlavní postavy... no jedna báseň, zdá se, že pan Vetchý se nám vyhrál na podobných rolích a reprezentuje je s obdivuhodnou lehkostí a přirozeností..! :-))(11.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace