poster

Vesnice roku (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2011, 39 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bakllazaan
  ***

  takové to pfff. Vetchý je nový Macháček a přestože ho mám rád, raději se s ním potkám v dívadle.(2.3.2012)

 • Chrustyn
  **

  Jako studentský film zdařilé ale jako plnohodnotná komedie velice slabé a nepříliš vtipné. A nezachrání to ani zdařilé herecké obsazení.(8.4.2012)

 • Skejpr
  *****

  Naprosto profesionální kus filmařiny, s velmi jemným scénářem pohybujícím se někde na pomezí agro satiry, socialistickéhé realismu, lidové Troškařiny a Formanovské frašky. Ve výsledku možná trošku pomalejší, ale jinak trefné, zábavné, inteligentní a po technické stránce mnohem lepší, než polovina současné české celovečerní produkce. Vojtěch Moravec není žádnej fušér a málem mě donutil kadit karamelky...(22.1.2012)

 • Marek1991
  ***

  Nenáročný a pohodový študentský film, ktorého mnoho scénok som akoby videl inde, no aj tak to bolo príjemné, akurát tam nie sú nejaké výraznejšie momenty, dokonca ani čo sa týka zábavy. Občas sa dá zasmiať na takých tých bežných momentoch, kde akoby sa odrážala realita, že pre spoločné blaho sa niekedy nevedia obetovať dokonca ani dôchodcovia, herecky je to tiež u hlavných postáv príjemné, no je to aj dosť predvídateľné a ko koncu som mal pocit nedotiahnutosti v niektorých záležitostiach, ktoré vo filme boli.(10.8.2014)

 • paascha
  ***

  Spíš televizní formát, ale jinak celkem podařený kousek. Každopádně jméno Moravec budu držet v paměti:-)(4.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace