poster

Vesnice roku (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2011, 39 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryton
  ****

  Aneb když je příliš snahy na ho*no a to doslova! 39 minutový snímek se vůbec netváří jako studentský a klidně by při větším prostoru dokázal uhrát dobrou partii. Vidíte jeden studentský film a dokáže pobavit daleko více než většina českých rádoby intelektuálních či pseudokomediálních filmů.(4.9.2012)

 • Marek1991
  ***

  Nenáročný a pohodový študentský film, ktorého mnoho scénok som akoby videl inde, no aj tak to bolo príjemné, akurát tam nie sú nejaké výraznejšie momenty, dokonca ani čo sa týka zábavy. Občas sa dá zasmiať na takých tých bežných momentoch, kde akoby sa odrážala realita, že pre spoločné blaho sa niekedy nevedia obetovať dokonca ani dôchodcovia, herecky je to tiež u hlavných postáv príjemné, no je to aj dosť predvídateľné a ko koncu som mal pocit nedotiahnutosti v niektorých záležitostiach, ktoré vo filme boli.(10.8.2014)

 • blitzer
  *****

  Pěkné! Ať žije ouřední šiml a dotace všeho druhu...(2.3.2012)

 • Vodnářka
  ****

  Někdy se můžete snažit být sebelepším starostou, ale ta urputná snaha jít doslova přes mrtvoly vám pořádně podkope nohy. Hořce vtipný příběh jedné vesnice, skvělé vyprávění, které se jen tak někomu v necelých 40 minutách rozvinout nepodaří, výborně propracované i zahrané charaktery postav a spousta dobře promyšlených vtipných detailů jsou jasným znamením, že film opravdu stojí za to zhlédnout.(4.3.2012)

 • Snorlax
  ****

  Smělá konkurence zažitým filmařským jménům zní Vojtěch Moravec. Vesnice roku je velmi dobrá satira, pro kterou Moravec získal řadu velmi dobrých herců. Film samotný by však potřeboval buď zkrátit, nebo přidat minut. Některé postavy se příběhem jen tak mihnuly, buď neměly být přítomné vůbec, nebo měl být jejich příběh více rozveden.(19.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace