Série(3) / Epizody(22)

Dobrodružný cyklus, ve kterém se něžný dobrodruh snaží objevit a ulovit v různých koutech světa vzácné obří ryby. (Česká televize)

constrictor.boa odpad!

Je to strašně nahraný! Vágner pořád zdůrazňuje, jak mu jde o život, že on je nej a nikdo jiný ryby, které on chytá, ani neviděl. Musel jsem přepnou program, když jel v Indii vyzpovídat ženu, kterou údajně napadl u řeky tygr, aby se vzápětí mohl krčit ve stanu a hlásit, že kolem něho něco chodí. Každá z ryb které Kubík chytá běžně žere lidi a on se mezi nimi potápí. Všichni mu říkají, že expedici nemůže přežít.... Pořád samé zdůrazňování v jak hrozném je nebezpečí. Jsem na to už alergický ()

gonga

Jako "dokument", snad každý pozná, že je vše nahrané, sestříhané atd., zpracované skvěle, nakolik všemu co říká věřit, a zda se při sledování oprostit od etických otázek ohledně zneužívání živých bytostí pro zábavu, což rybaření bezesporu je, nechávám na každém. A Jakub? Kdyby se nechal předabovat někým jiným, bylo by lépe. ()

loki5

U tohohle hodně záleží na tom jestli je divák sám rybář či ne. A jelikož se k tichým bláznům sám počítám tak dávám 1* navíc. Zajímavě pojatý cestopis z celého světa kde ale cílem nejsou místní lidi ale místní ryby. Stojí za to rozhodně vidět. I když je spoustu věcí trošku manipulativních a trochu zdramatizovaných (vždy cílovou rybu chytí až poslední den :-)) rozhodně je obdivuhodné co tohle lidské párátko podstupuje aby chytilo tu svojí rybu. Rybář může jen tiše závidět a čekat tady v Čechách na rybu, která má alespoň míru :-) 75% ()

krabatt76 odpad!

Jakub de Bill...aneb jestli jste si kdy mysleli,že nemůže být něco horšího než Banánové rybičky Haliny Pawlovské,tak tento TV seriál od známého protekčního exhibicionisty J.V.,překonává obecně akceptovanou míru stupidity hned několikrát.....Uděluji navíc kyselou pr.el za Vágnerovy slovní výlevy.....Bič a pryč !!! ()

animario

Kdyby se Kuba Vágnerů oprostil od patetických hereckých projevů pokaždý když dramaticky tahá z vody nějakou tu předem naháčkovanou rybí chudinku, přestal si vymejšlet všudypřítomný fantaskní rizika (lochnessky, šavlozubý kapry a lidožravý žáby...dobře,to tam není) a a vypustil svý suchý hlášky (nejlíp nemluvil vůbec a na pozadí běžela nějaká hudba nebo bylo ticho), nebyla by to nejhorší adventůra. Na český poměry je to technicky velice pěkně zpracovanej materjál a lokace jsou to taky zajímavý,to se tomu musí nechat. Samotný výpravy by bohatě stačily, vlastně by tam ty ryby ani nemusil lov-it. ()

herech

Dokument, který se neomezuje pouze na lov rybích gigantů, ale představuje nám také reálie daných destinací. A destinace jsou to velmi zajímavé. Potěšující také je, že se požadovaného vzácného rybího giganta vždy dočkáme - což je trochu podezřelé, ale bez toho by pořad nebyl tak zajímavý. Autenticitou některých okamžiků si sice nejsem příliš jistý, ale překousnu to. Jako celek na mě pořad působí velmi dobře a pět hvězdiček si zaslouží. ()

Hapretor

Tento pán mi je velmi nesympatický. Nejen že má hlas jak puberťák, ale i tak v některých chvílích působí. Jako malé nedočkavé děcko. Kdo opravdu rád rybaří asi toto ocení, já to náhodně viděl v televizi během pobytu na chatě, nešly tam jiné programy než ČT 1 a jemu příbuzné a spíš mě zaujalo, jak byl takový cestovatel a zkušený rybář nedočkový a infantilní v určitých momentech. Nic pro mě. ()

mi-ib

Sice mi trochu vadí ten senzační tón v hlasu Jakuba Wágnera. Např. "Tohle je největší ryba, tu je nejtěžší chytit, nej nej nej..." ale jinak jde o pěkný a kvalitní seriál. Nejsem rybář, ale Jakubovo rybářská dobrodružství mě baví. Navíc seriál není jen o rybách, ale i o těch místech, kde právě Jakub loví. Zkrátka jeden z nejlepších českých dokumentárních počinů za poslední roky, ve kterém si své najdou i nerybáři, jako já. ()

Blaogranas

Na ryby nechodím, ryby nejím, ale Jakubova zavítání do různých kultur, krajů a zemí s ukázkou rybích velikánů mě docela bavila. Příjemný pořad bez velkých ambicí a hloupých keců. ()

pepa3rd

Člověk by řekl, že rybaření doma v obývacím pokoji bude extrémní nuda, ale zdání klame. Nějakým způsobem mě vyprávění na rybách chytilo na háček a dlouho nepustilo. Rozhodně velmi zajímavé dokumety a k tomu velmi povedené pojetí. 75 % ()

gazogazo

Tak, vy zmrdi, existuje velký procento daleko větších kretenu než je tenhle blondyn. Moje skepse byla rozptylena příjemným kjointovym pokoukanim. Ta zahraniční troška do mlýnů je znát! Akorát ty český postsynchrony , no ksakru!! ()

Dubron

Pěkné, pěkné. Jakub je plný entusiasmu, rybaření prožívá a na tváři mu vidíte radost, když se mu zadaří rybu ulovit, smutek když to nevyjde. Vpodstatě sledujeme jeho zfilmovaný deníček, kde komentář předčítá Pavel Rímský, jehož hlas je přjemný k poslechu a vše rychle odsýpa, stopáž tedy byla zvolená vhodně. Jen malinká výtka - prozatím scénář sleduje stejné schéma, ale to sper kapr. Pokud nejste rybář, nemáte rádi dokumenty ani přírodu pokračujte na http://www.csfd.cz/film/131733-megalodon/ ()

Oonika

Docela slusně, nenuceně podaný dokument... Informací není přehršel, na strávení poklidné neděle ideální... :-) Kuba mi teda taky moc nesedí, ale prostě tam patří no. ()

BAJOHA

Měl být muzikant místo toho má v rukou prut. A jde mu to výborně. Zapálený do toho tělem i duší. Kdyby nebyl, stálo by to za houby. Jakub Vágner je až moc houževnatý člověk, který se na první pohled nezdá a jeho pořady mají čím dál víc na kvalitě. Jen tak dál. ()

Slidger

Sportovní rybář jak má být. Chyť a pusť! To je heslo sportovních rybářů, kteří chytají ryby pro zážitek a ne proto, aby skončili jako potrava pro druhé. Je to prostě borec, kterej umí. Mnoho rybářů by chtělo být jako on. Škoda jen, že těch dílů a pořadů je tak málo. ()

Marty7CZ

Mě rybaření neřiká lautr nic, ale ten kluk Vágnerů to má fakt zmáklý a na ČT2 mě i s manželkou zaujal abnormálně!!! Moc dobře dělanej pořad, bravo!!!! ()

The7Miki

Asi nejvíc uklidňující pořad na televizi. Je mi jedno jestli je to vše nahrané nebo ne, je to prostě pohoda. Díly hezky plynou, nejsou tam většinou žádná nudná místa. Nejsem sice vůbec fanda rybolovu ale tohle je supr. ()

Romanstekl

Respekt a obdiv, nicmene v každým dile stejny slova:"Nejvetsi na svete, nejhorsi podminky, nejkrasnejsi místo na planete...atd." A daber z nej asi taky nebude, dabovat sebe z angickyho prekladu,fakt bida :-D Ale jinak vsechna cest,je to magor,ostatne jako kazdej podobnej cloveky nebo cestovatel :-D ()