Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

issoumaila

Z pôvodných 2* takto skáčem stále vyššie a dnes rozmýšľam na plným počtom.:) Zaujímavý kontroverzný "artový" film. Až na miestami chabé dialógy u mňa bez výtky. Tých 50% tu ale úplne chápem, tiež som bol zo začiatku skeptický a vlastne aj po záverečných titulkoch si hovorím "WTF"?! James Franco, Vanessa Hudgens, Selena Gomes či Skrillex nezostali však pre mňa jediným lákadlom tohoto filmu. Ja som za a určite sa k tomu vrátim.:) PS: Z mojej strany Francova najlepšia rola.;) ()

anavi.92

Podruhé si tento film nejspíš nepustím, ale má něco do sebe. Je zvláštní, celkově jiný od klasických bijáků. Má svoji atmosféru, do které mě vtáhl a kterou si zvládl po celou dobu udržet. V podstatě neukazuje nic nereálného - mladé holky se chtěly bavit za pomoci alkoholu a drog , čímž se i dostaly do špatné společnosti. ()

Raziel_cz

Eh... Devadesátiminutový videoklip, ve kterém se každá věta buď opakuje dvakrát, nebo končí "y'all". Je to moc pěkně natočené. To je všechno. Po čtyřiceti minutách s naivními kravkami to oživí legitimně dobrý James Franco a potom to i začne mít nějaký minimální děj, ale stejně z toho nikdy nezačnete mít pocit, že by se celý tenhle film nedal sestříhat do tříminutového... inu, videoklipu na písničku od Britney Spears. Jestli to mělo nějaké poselství, tak jsem ho neobjevil. A závěr je kopanec do koulí. Ztracený čas. ()

Folky

Na film, kde holky stojí u soudu v bikinách, to má až překvapivě artovou atmosféru. Kromě ní, na filmu nic art není, ale nakonec mě to takhle bavilo víc. ()

kkarx

Nemá to žádný smysluplný děj a postavy nejsou natolik zajímavý, aby film utáhly, a to je velký problém. Dvě  hvězdy za barvičky, holky a trollícího Franca, ale upřímně řečeno na místě by byl i odpad. :-x ()

radaza

V 19.10 dávali současně Babovřesky a Spring Breakers. Volba byla jasná... už po půlhodině jsem ale teskně vzpomínal, jak by mi bylo "dobře při Troškově taškařici"... Film je o ničem, nevíte, jestli je to výzva k více modlení nebo fetování....opakování, pomalý rytmus...zřejmě abychom ten klip roztáhli na celovečerák. Na konci jsem byl plný touhy ojet režiséra záchodovou štětkou.... ()

Karmyn

Naprosto zbytečný film a holkách co se prostě nudí a tak začnou dělat protizákonní akce :(. James Franco je tu nechutný a uplně odpudivý. Velice špatný film ()

phoenixer

Korine je evidentně pěknej chlípník. Víc koziček a prdelek naráz už jsem dlouho neviděl. Dějově je to obrovská bída, hlavně teda ten ujetý konec ve stylu Stalloneho či Schwarzeneggera. Asi si ty zásobníky schovávali do pi**. Směr kino jsem šel plný očekávání, že uvidím mnohem lepší biják. Soundtrack a hlavní herecká čtveřice dívek to drží naštěstí po kupě, jinak by to byl odpad. ()

JOZZZKO

Wannabe "americká-teenage-cecky-komédia" trailer sa vás bude snažiť nalákať na plážové Project-X klišé, plné trávy, Skrillexa a akcie. Vy do toho kina samozrejme pôjdete, prvých 20 minút sa hajlajty vyplieskajú a začne sa pred vami otvárať absolútne nečakaná poetickosť a hĺbka. Sentimentálny film ktorý je paradoxne viac pre dievčatá ako chlapcov, vás prevedie bizardnosťami floridského kriminálu a dušami študentiek. Ružové unicorn kukly tancujúce na Britney Spears, Uziny a nečakané, ale absolútne brilantné veršované pasáže, ktoré pomedzi časté flashbacky držia dej nad hladinou a robia ho zaujímavým. Ak ste si zamilovali film Drive pre svoju infantilnosť a hravosť, očká vám budú žiariť. "Spring break forewer". ()

misbos

Zatím je to za 4, ale nevylučuju, že to časem změním. Ani vlastně nevím jak, ale nepadá mě, že to je něco jako Americký Psycho pro další století (i když ty filmy jsou formálně jiný, samozřejmě). Zatímco tomu makléři v AP se jeho pudy (sex a násilí) probourávaly z vytěsnění do jeho naoko spořádanýho života, tady ty 4 žáby už nic neskrývaj, chtěj bejt a jsou otevřeně lascivní i násilný (to přepadení přehrajou znova na tom nočním parkovišti před nějakou sámoškou, a je jim u zadků, jestli je někdo vidí... nebo možná spíš chtěj, aby je někdo viděl). Zatímco Bale v AP s tím bojuje (a prohrává), tyhle to (sex a násilí) už definujou jako "ten lepší život", kterej je vytrhne z šedi a udělá z nich "jiný lidi". Docela příznačnej posun. No a Alien? - Franco je prostě pan herec, tohle vtělení sex´n´violence podal na jedna. Celý to asi eště párkrát uvidím, některý prostřihy (čuchání k penězům) mě nutěj myslet si, že jistá část toho filmu je něco jako alegorie nebo metafora na to jejich ElPaso. Uvidíme. Každopádně je to slušný. ()

IPajule

Takový jarní prázdniny bych chtěla zažít, až na ty pistole a tu příliš velkou AKCI, ale začátek filmu mě zaujal a líbil se mi, ale od té druhé poloviny po kauci z vězení, no nic moc, ale celkově dobrá párty, dobrá zábava, dobré drama. ()

UniqueNett odpad!

Korine je magor. To víme všichni. Ale že natočí takovej propadák, to jsem nečekala. Pořád jsem doufala, že tam najdu to, co nám chtěl tím vším sdělit ale.. nic. Pro pány asi fajn pokoukáníčko na teen roštěnky v ultra krátkých šortkách a minibikinách, to zase asi jó. A James Franco.. pořád ho mám zafixovaného jako Jamese Deana, takže doufám, že z hlavy brzy smažu obraz Aliena. Totálně ztracených 96 minut života, fakt díky! ()

kluzo

Na to fakt nemám... 20' a dost. Snad někdy příště... 4 "drsné" bárbíny, barevné scény, odhalená prsa, fuckování, plochá kamera, nenápaditá režie. Nuda, nuda, nuda...---...nuda...---... ...---... ...---... ...---... ...---...NUDA. A ještě: -·/··-/-··/·-//-·/··-/-··/·-//-·/··-/-··/·- ()

bobrux

Dvouhodinový pestrobarevný videoklip plný slunce, bikin, párty a zbraní. No koho by takový koktejl nebavil že. Pokud zapojíte mozek, tak jde o strašnou hovadinu, ale ani po měsíci nemůžu ty barvami hýřící, solidním soundtrackem orámované neustále dokola se opakující řádky scénáře dostat z hlavy. Snímek na mě působil jako relaxační hudba, s tím rozdílem, že byla doplněna líbivým vizuálním doprovodem a i trošku toho příběhu by z toho člověk dokázal vydolovat. Dokonale uklidňující. ()

Kingjiri

Pozor na SPOILERY. Příběh o náctiletejch nadrženejch buchtách, co si zahulej, šňupnou káčko, okradou pár lidí a vyrazej na jarní prázdniny, aby se z nich staly gangsterky a i přesto, že nikdy v životě nedržely bouchačku v ruce, na konci vystřílej celej gang pod vedenim Gucci Manea. Holky byly pěkný, ale to bylo tak všechno. Za to James Franco docela zaválel a parodii na gangstera v podobě Aliena zvládnu na výbornou. Druhá hvězda letí za důvody, proč Spring Breakers zkouknout: nádherný buchty, kozy, zadky, zajímavej vizuál, nádherný buchty, kozy, zadky, James Franco a v neposlední řadě taky nádherný buchty, kozy a zadky. ()

redwik odpad!

Na začiatok chcem len uviesť, že nemám nič proti mladým babám ako Vanessa Hudgens alebo Selena Gomez, práve naopak, od traileru som (asi hlavne vďaka nim) očakával celkom slušnú podívanú. No je to absolútne dementný a idiotný film. Po celý čas máme na obrazovke iba ženské kozy, zadky, nejaké tie drogy a zbrane a herci v každej vete povedia "fuck", "shit" alebo "y'all". I keď na chlapov, ktorí doma nemajú ženu, to zapôsobiť môže, normálnemu divákovi, ktorý keď chce vidieť sexi ženské tak si pustí radšej porno, sa to páčiť nemôže. Prestrelka na konci bola absolútne dementná a idiotná ako celý film. ()

bararich8 odpad!

Bezmyšlenkovitá, neuvěřitelně kýčovitá, nudná slátanina, u které jsem měl sto chutí to vypnout. Vlastně bych o nic nepřišel. Neustále se opakující a stupidní nicneříkající dialogy, nepříjemní rádoby herci, žádný příběh a takhle by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho, 0*. ()

darkreider

Ďalší paskvil z podpisom MTV generácie, kde sa kvalita substituuje nejakým tým pokusom o art a mladé diváctvo sa ťahá na drogy, kozy a gangsta rap. Mňa sem dotiahol len Franco a dosť to prepískol. Mám toho chalana rád, ale len tak už mu na špek neskočím. Ružová cesta od ničoho k ničomu, ktorá nebaví ani pod vplyvom. Jediné, čo si pamätám, je všetkovysvetľujúca veta, citujem: "Look at my shiiiiiiiieeeeeeet". Jedna hviezda asi za to, že po pretrpení filmu je toto video http://youtu.be/jMAjWOiqx-g neskutočne vtipné. ()