Zataženo, občas trakaře 2

• USA Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (více)

Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru... (oficiální text distributora)

chrustie

Pouze odvar z mražené zeleniny. U animáků se mi to stává velmi zřídka, ale totálně zabitá hodina a půl. Takhle to dopadá, jak se za každou cenu musí vydat "dvojka" jenom aby se z toho vytřískala aspoň nějaká kačka. I pro menší děti (pro které je celý koncept převážně určen) to nebude žádná hitparáda. ()

Kaculka1995

nejdřív mi to přišlo jako blbost.. ale ještě mě film tak nepřekvapil. vtípky byly skvělé a ta rozkošná jahůdka.. :) prostě perfektní. u moc filmů jsem se tak nenasmála jako tady. ()

Rastman

Začátek naprosto otravný plný dětských vtipných scének a jedné z nejotravnějších postav za dlouhou dobu. Ale od ostrova ta bylo vtipné, roztomilé a vůbec celkem hezké. Přesto cítím promarněnou příležitost. ()

blondboss

Čaro jedničky sa tu stratilo, ale na druhej strane bolo nahradené niečim novým. Originálnym nápadom tvorcov vytvoriť takmer dokonalú potravinovú džungľu, pričom pri niektorých nápadoch som naozaj neveriacky krútil hlavou. Jahôdka Barry bola absolútne neodolateľná, moja najobľúbenejšia postavička v tomto filme. Ani tie tzv. jedlo monštrá neboli na zahodenie. Proste dvojka síce nemala prakticky dej, ale bola poprepletená skvelými trikmi a nápadmi, ktoré museli pohltiť každého (nielen detského) diváka. Mňa teda určite dostali. Preto dávam rovnaké hodnotenie ako pri jednotke. 70 % ()

Vasyl

Takovej jídloavatar, dělanej asi už hodně pro děti. Příběh hodně jednoduchej a přímej, ale mně se to líbilo hodně. Už jen kvůli tomu vizuálu a těm hybridům - u "tacodýla" nebo "subwhales" jsem se od srdce zasmál. Docela by mě zajímalo, co všechno za patvary vymysleli dabingoví exprti. ()

lobo87

Čakal som, s akým nápadom príde dvojka a oživené jedlo ma príjemne prekvapilo. Filmu však chýbali silnejšie momenty, ktorých bolo v jednotke viac. Pestré, viac detské a menej zábavné, ale stále fajn... 65% ()

blazma

Jednička byla naprosto skvělá. dvojka šla o dost dolů. Naštěstí ten pokles přišel hned na začátku a pak se to drželo v rovině a už větší zklamání nepříšlo takže se to dá ještě zkousnout. ()

Richi007

Na film jsem se těšil a šel jsem na něj s nadšením, ale bohužel trochu zklamal (částečně ovlivněno nestíháním kina a sezení v první řadě, což je humus). Jednička byla rozhodně silnější a vtipnější. U dvojky jsem se zasmál jen párkrát, ale pro děti řechtající se okolo to asi splnilo svůj účel. Každopádně vymyšlená jídelní zvířátka neměli chybu. ()

tucnakova

... ani s veškerým vypětím nedokážu si vybavit jedinou vtipnou /pěknou /zajímavou jednotlivost ( a o -dejme tomu- podžemovaný jahodě jsem měla info předem ) a jsem tudíž dost na pochybách, že je třeba činit děti šťastné tímto nešťastným způsobem ... migréna má byla strašná a dobrovolně přiznávám drobné schrupnutí ( prozíravě zakrytá 3D brýlemi až na konci řady svých bdělých juniorů ) ... tak jedině titulkové finále s fruitube -přeci jen na poslední chvilku drobný zákmit- a zbytek radši přečkat v klubovce s knihou ? ()

marrrrian

Tak toto je jeden z najlepších animákov, čo som za posledné roky videl. Ale skôr ten najlepší. O tisíc percent lepšie od priemernej, pomotanej jedničky. Prešpikované toľkými nápadmi a detailmi, že to človek ani nemôže naraz pobrať a čo viac, je to skutočne vtipné. Detský divák by musel zbožňovať rozmanitosť tvarov a pestrofarebnosť všetkého, čo sa tu objaví, ale myslím, že len dospelý divák si užije absurdnosť udalostí a vôbec celej rozprávky. Nič tam totiž nie je len tak odbité - všetko je dovedené k dokonalosti a každá vec, ktorá stojí za pozornosť, dostáva dostatočný priestor na svoju reprezentáciu. Extra body za hudbu a hlavne záverečné titulky. Sčítané a podčiarknuté: Bláznivý, veselý, farebný a dokonalý výtvor. Po jednotke ma také niečo silne zaskočilo, som rád, že som tomu dal šancu a určite to nebolo posledný raz, čo som si to pustil. Každému odporúčam, pokiaľ si chce oddýchnuť a zabaviť sa.....A mimochodom - nemôžem si pomôcť, ale videl som v tom Jurský park II :) ()

vofo

Příjemné překvapení. Zároveň i nejoriginálnější pocta legendám jako King Kong a Jurský park!!! A to je samo o sobě důvod ke zkouknutí. ()

Setanta

Avatar na entou. zhruba stejně zábavné. Tuctové, neoriginální, téma "přátelé jsou důležití" se už asi nedalo uchopit nudněji. Ale má to ten švihlej vizuál, crazy nápady a vůbec, do letadla dobrý. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

23 Jump Street je na cestě

23 Jump Street je na cestě

10.09.2014

Pokud jste viděli letošní akční komedii 22 Jump Street (ano, šlo o druhý díl 21 Jump Street), dobře víte, že by neměla mít pokračování. Phil Lord a Chris Miller (Zataženo, občas trakaře, Lego příběh)… (více)

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

22.03.2014

Phil Lord a Chris Miller patří mezi nejobletovanější režisérská dua současnosti. Jejich nápadité animáky Zataženo, občas trakaře a Lego příběh zaznamenaly velký úspěch, stejně jako bláznivá akční… (více)