Zataženo, občas trakaře 2

• USA Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (více)

Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru... (oficiální text distributora)

lubica1995

Keby mal možnosť napísať koment môj sedemročný syn, jednoznačne by sme sa nezhodli. Pretože podľa mňa to bolo príšerné. Nemalo to ani hlavu, ani pätu. Ani postavičky neboli pozerateľné. Dva body dávam za farebnosť, pretože podozrievam moje deti, že práve preto sa im to tak veľmi páčilo. Ale asi môj názor nie je až tak podstatný, pretože to u nás fičalo dlho. ()

Allein4

Jedna hvězda za snahu. Toť vše. Nelíbilo, bylo to až trapně trapné... Humor chyběl (i když nějaké pokusy jsem zaregistroval, to ale raději ani nechci zmiňovat). Prostě bída ()

zeromen

Velké zklamání, první díl byl perfektní toto se fakt nepovedlo. Jediná příjemná věc je Jahoda jinak nic moc. ()

Cerauos

Ze začátku to bylo na můj vkus až moc zběsilé, skoro mi přišlo, že se tvůrci snažili tu nezajímavou pasáž co nejvíc urychlit, aby se hlavní hrdinové dostali na ostrov co možná nejrychleji, a pak teprve zpomalit, aby si divák mohl vychutnat propracovaný svět oživlého jídla. Úroveň příběhu srovnatelná s jedničkou, Chester a jeho ruce iritující, marshmallowny neodolatelný :-D Čisté 4* ()

agabrucha

Prosím vás, a tohle jako vymyslel kdo? Tohle má být pokračování perfektní jedničky? Zajímalo by mě, na čem tvůrci frčí. Slaboduché, místy až divácky urážlivé. A do jahody bych si s chutí kopla. ()

Ginnidlo

Máslo...rama...Máslo...rama:-) Jídlo fauna je skvělý nápad:-) Bavila jsem se o něco více než i jedničky a jahody jsou kámoš:-) ()

Neemfa

Na tuto animovanou pohádku jsem vzal svou malou sestřičku, která byla samozřejmě nadšená mimo jiné proto, že jme se šli podívat na 3D představení. Sál byl plný dětí, a bylo to opravdu znát, jakmile jsem uslyšel dětský smích, musel jsem se řehtat také. Druhý díl jsem shlédl dříve než první, ale ani to moc nevadilo. Ztvárnění postav je originální a nápad také neurazí. Ne u všech animáku mám chuť podívat se na ně vícekrát, ale tento k nim patří. Viděl v kině 6.10.2013 - 70%. ()

SaMaeL98

Nebylo to tak hrozný. Po kvalitním prvním díle jsem očekával dvojku propadák, ale nakonec jsem celkem snadno překousal ty hromady jídla a nebyl jsem zas tak zklamaný. ()

Little_Sawy

Mě to docela sedlo, opět jsem slintala na monitor hernýho notbuku, a opět jsem byla milé překvapená, jak to je zase tutově buddží! ()

tajemna

souhlasím s názorem, že by pouze stačila partička na ostrově z jídla :) za tu skvělou jahodu ****, jinak vcelku o ničem a promrhaný potenciál všech sushi ovcí, zelených pasažérů a jenom rajčat... (zajímalo by mě, jestli jsem byla sama, kdo měl po kině chuť na pořádné taco :D ) ()

klusik

Líbilo se mi asi stejně jako jednička, i když trošku "v jiné rovině". Osobně tedy nemám rád takové ty "klišé postavy" a zvraty, ale to se holt od animáku musí čekat (ale pak animáky musí odemě čekat průměrné hodnocení). Oproti prvnímu dílu jsem se docela víc bavil, přišlo mi, na druhou stranu postavy byly takové... divné. Každopádně oproti jedničce je tuten díl fakt záplavou roztomilosti ;) ()

Rembrant.F

Při sledování prvního dílu, jsem dostal hrozný hlad a u dvojky taky. Bavil jsem se a chvílkama jsem se nestačil divit, co lze vymyslet za kombinace jídel a zvířat. Film bych doporučil všem, co milují jídlo. ()

ErzebethB

Člověk by při koukání na tento film vyžral lednici, nebo si minimálně na par dalších měsíců odpustil jist jahody, ale bohužel je příběh velmi předvídatelný a vy jen čekáte, kdy ten moment přijde... Ale co si budeme povídat, je to originální, vtipné, milé a na nedělní večer super podívaná. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

23 Jump Street je na cestě

23 Jump Street je na cestě

10.09.2014

Pokud jste viděli letošní akční komedii 22 Jump Street (ano, šlo o druhý díl 21 Jump Street), dobře víte, že by neměla mít pokračování. Phil Lord a Chris Miller (Zataženo, občas trakaře, Lego příběh)… (více)

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

22.03.2014

Phil Lord a Chris Miller patří mezi nejobletovanější režisérská dua současnosti. Jejich nápadité animáky Zataženo, občas trakaře a Lego příběh zaznamenaly velký úspěch, stejně jako bláznivá akční… (více)