Rozpočet $-miliónovTržby USA $176,391Tržby Celosvetovo $3,918,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ komorná dráma, ktorá v konečnom výsledku ponúkne len slušnú depku a nič na vyše /40%/(19.3.2015)

Podle mě hodně povedený snímek. Bradley Cooper je okouzlující stejně jako Jennifer Lawrence, která tady excelovala. Celá zápletka je skvělá a výborně promyšlená. Vše do sebe krásně zapadá a člověk se nenudí.(9.7.2015)

• vesper001

Sere na jelena, zato má chutě na chotě, dítě či kotě. Dost dobře jí to myslí, takže si buďte jistí, že řezy a seky tu budou taky, poetika žádná, na to je bloncka moc chladná, zato to umí se sekerou, a tak kosí všechny, co jí s…., ale to už tu bylo, tak aby to nenudilo, už raději skončím a půjdu za lepším filmem, pokud možno i s příběhem.(29.12.2016)

Lehce nadprůměrný film, ale za mým očekáváním. Od Susanne Bier jsem zvyklí na určitý level a tohle mě trochu zklamalo. Nejvíce mě zaujala postava Rhys Ifanse s největším charismatem. Film měl pomalé tempo a ke konci dost přitvrdil na pilu, až mi to nakonec přišlo moc uspěchané a příliš snadno vyřešené.(16.12.2014)

Bradley Cooper a Jennifer Lawrence spolu evidentně hrají rádi a vždy je z toho zajímavý a kvalitní počin. Susanne Bier nezapře svoji dánskou náturu, kdybych měl hádat, jaké národnosti byl režisér tohoto snímku, dánská by byla mezi hlavními favority. Drsný příběh, napínavý děj, pěkné lokace, čeští herci jako stafáž, mně se Serena moc líbila.(19.6.2016)

• - Natáčení probíhalo i ve filmových ateliérech na Barrandově. (Lipi4)

• - Bradley Cooper a Jennifer Lawrence spolu během několika měsíců natočili hned dva snímky. Vedle tohoto projektu spolupracovali také na filmu The Silver Linings Playbook (2012). Jennifer Lawrence si pak společně s Tobym Jonesem zahrála už ve snímku Hunger Games (2012). (zajda404)

• - Natáčení probíhalo i v České republice, především v exteriérových lokacích mimo Prahu, na kterých vyrostly například dekorace dřevorubeckého tábora, amerického městečka a nádraží. Konkrétně se štáb podíval například do Nižboru na Berounsku. [Zdroj: iDNES.cz] (smeejay)