poster

Medvěd (TV film)

 • anglický

  Bear, The

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1961, 34 min

Režie:

Martin Frič

Scénář:

Anton Pavlovič Čechov (divadelní hra)

Kamera:

Jan Roth
 • Big Bear
  *****

  ,, Já ji musím zastřelit už z principu! '' --- Jak to, že jsem tohle dneska viděl poprvé? Čechov je klasika, ale nevím jak by to dopadlo v podání jiné trojice. Tady toto to je prostě klenot. Jestliže paní Stella hrála ženu s velkým Ž co má šťávu s velkým Š, pak Werich je WERICH. Pan Záhorský zde sice jen sekunduje, ale i tak vydatně. Moc jsem se bavil. Skláním se před excelentními hereckými výkony hlavně Jana Wericha. Z těch 34 minut je každá sekunda vyplněná dokonale. 5 nábojů do Smith & Wessona!(31.12.2015)

 • raroh
  ****

  Kdyby Werichovu postavu hrál Pivec, tak za 5.(26.4.2011)

 • D.Moore
  *****

  Krásně zlý Jan Werich, krásně zlá Stella Zázvorková, krásně přestřelkové dialogy... Krásné.(17.9.2011)

 • golfista
  *****

  Mikrokomedie s hereckými výkony, na které se nezapomíná ! Představa Jana Wericha jak si namlouvá vdovu Stellu Zázvorkovou a v pozadí jim sekunduje Bohuš Záhorský jako komorník - zážitek jako z celovečerního filmu.(6.2.2003)

 • triatlet
  *****

  "Pane odejděte! Počkejte, kam jdete? Pojďte sem, vy jesetere jeden." Stella Zázvorková s Janem Werichem se navzájem výborně doplňovali. "Já jsem zlej. Hrozně zlej." Výborné, vtipné.(25.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace