poster

Kouzlo přítomného okamžiku

 • USA

  The Spectacular Now

 • Slovensko

  Čaro prítomného okamihu

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  *****

  Rok 2013 bol veľmi bohatý na skvelé comming of age filmy a tento im tróni; naozaj skvelý, nezávislý, zrelý... navyše ma vždy osobne poteší (na to si potrpím) ak sú vo filme krásne dievčatá a dobrá hudba a tento film mal oboje a požehnane;(9.6.2014)

 • LoLaa
  ****

  Poslední dobou se s filmy typu The Perks of Being Wallflower roztrhl pytel. The Spectacular Now však za prvním jmenovaným tak trochu pokulhává. Herci mi od začátku nebyli nijak sympatičtí. Přirozenost děje i hluboké (avšak obyčejné) myšlenky to však zachránily. Dalo by se říci, že snímek sedl k mé dnešní náladě, vcelku jsem tedy spokojená. It’s fine to just live in the now. But the best part of the now is there‘s another one tomorrow.(28.12.2013)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: A24 // Počet premietajúcich kín v USA: 770 // Otvárací Víkend v USA: $197,415 //(16.12.2015)

 • Aknah
  ****

  Milé. Dospívající. Woodley je pro mě momentálně objev, protože v čem ji vidim, tam se mi líbí. Prostě přirozená - svá :) každopádně zajímavej snímek, který je pořád aktuální díky svému tématu :)(19.3.2015)

 • Davies182
  ****

  Otázka: Proč skoro všechny romanťárny posledních let prezentují šíleně zidealizované vztahy? Linie "potkají se dva lidičkové, mají se rádi, pak se něco posere (=nesnáší se), a nakonec to stejně dobře dopadne" už mě fakt nebaví. Neříkám, že se v tomhle filmu jde na zápletku jinak. Po dlouhé době se ale jedná o "příběh", který není psán jen růžovým perem, nýbrž také jako noc černou lihovkou. A právě sviňáctví a celkovou realističnost ústředního typana spousta lidí jednoduše nepřekousne, načež střílí průměrnými hodnoceními od boku... zbytečně. Zdravím Balakriele (která hodnotí filmy, i když u nich na čtvrt hodiny usne!) :).(15.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace