poster

Kouzlo přítomného okamžiku

 • USA

  The Spectacular Now

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Popluh
  *****

  Nikterak převratná a originální teenage dramedy, kterou ale táhnou přesně vybraní herci pronášející občas i ty násilněji naroubované pravdy (o kterých ale není třeba pochybovat) naprosto přirozeně. Sice je to pořád celkem milé, ale když si v tom člověk najde to svoje tak to může i celkem slušně zasáhnout. Možná mírně nadhodnocuji, ale v porovnání s loňskými průměrnými a podprůměrnými teenage komediemi a hlavně v porovnání se starším Perks of Being Wallflower je to vyloženě povedený civilní film (nejen) pro teenagery.(7.1.2014)

 • playboxguest
  ***

  Kouzlo alkoholového oparu, aneb jak jsem prošel školu pod parou a naučil svojí holku chlastat. Romantic edition.(26.3.2015)

 • Handle
  **

  Na film jsem se velmi těšil, ale nakonec velké zklamání, jelikož mě film opravdu dost nudil. Bylo to v podstatě o ničem, čekal jsem drama o dospívání jako loňské The Perks of Being a Wallflower, ale snímek bohužel vážně nic moc neřekl. 50%.(3.2.2014)

 • LoLaa
  ****

  Poslední dobou se s filmy typu The Perks of Being Wallflower roztrhl pytel. The Spectacular Now však za prvním jmenovaným tak trochu pokulhává. Herci mi od začátku nebyli nijak sympatičtí. Přirozenost děje i hluboké (avšak obyčejné) myšlenky to však zachránily. Dalo by se říci, že snímek sedl k mé dnešní náladě, vcelku jsem tedy spokojená. It’s fine to just live in the now. But the best part of the now is there‘s another one tomorrow.(28.12.2013)

 • Shakers
  ***

  Miles Teller začínal ako ten týpek ktorého ste poznali z nejakej ožran party, ale poslednú dobu otočil list a začal baliť namiesto sexi kočiek s pivom v ruke, obyčajne slečny/študentky/panny z Divirgencie. A je to celkom obyčajný film. Medzi hlavnými hrdinami sa to nesie raz na vyššej a raz na nižšej vlne, ale ani raz ta vlna nebola tak veľká, že by si zaslúžil film vyššie hodnotenie. Ale inak sympatický film. 75% - 3*(14.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace