Zvonilka: Tajemství křídel

• USA Tinker Bell: Secret of the Wings (více)

Zvonilka: Tajemství křídel je fantastickým příběhem, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství – Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Ta se s ní na oplátku vydává na návštěvu do Zvonilčina domova. Když se o jejich pouti dozví královna Clarion a král Milori, vládci Zimních lesů, varují obě před tím, že už nikdy nesmějí zapovězenou hranici překročit, a vysvětlují jim oběť, kterou sami museli za podobný přestupek podstoupit. Zvonilka a Modrovločka ale nemohou ovlivnit přírodu. Když stroj na výrobu sněhu, který Modrovločka při svém putování po Zvonilčině domově používá, začne ohrožovat strom, jenž je zdrojem kouzelného prášku víl, jsou obě sestry nuceny sjednotit letní a zimní víly a vše napravit dříve, než bude pozdě. (oficiální text distributora)

cogi

Příběh nic moc .. originalita taky žádná a grafické zpracování je na dnešní dobu stejné jako u většiny animovaných filmů ()

Hpatrik

Vizuálně fantastická animovaná pohádka, zaměřená především na ty nejmenší, troufnu si říct, že dokáže celkem obstojně pobavit / oslovit i dospělého diváka, a vůbec bych se nebránil shlédnutí ostatních příběhů ze série Tinker Bell. Disney válí! ()

lakart

Milé, krásné a jednoduché. Proti této sérii snad nebudu nikdy nic mít. Pro zvonilku mám slabost. 100%...Doufám, že budou další díly. ()

filipes.lu

Ano, přiznávám, že jsem Zvonilku pustil jenom pro pobavení a zabití nudy. Každej občas sáhne po filmu, kterej ho absolutně nezajímá a ještě si z něj dělá srandu a aby se i utvrdil v tom, jak je to blbý a nepochopitelný. Tenhle pocit mi ale vydržel zhruba pět minut do scény se zajícem, kterýmu se moc nechtělo přejít hranici mezi teplem a zimou. Bylo to tak kurevsky roztomilý, že moje ženská část zaplesala a už jsem se neodtrhnul. Samozřejmě, že je Zvonilice pro to nejmenší publikum, ani jsem od toho nečekal žádnou příběhovou masírku s perfektním scénářem a netřelými nápady, ale nečekal jsem ani, že to dokoukám. Dokoukal a to s velice divnym pocitem. Jako by se mi o něco stáhnul genitál a povyrostly prsa. Ale čert to vem. Zvonice je bezváá a já bych pro dnešek chtěl mít taky křídla! (Nechutné, nechutné...) ()

Moiraine

Nabízí se říct, že je to typicky americký film pro děti. Pravidla se musí porušovat, aby se nakonec mohly zrušit; přátelství na život a na smrt vzniká během dvou vteřin; a při sledování mi běžela hlavou myšlenka 'kde já už jsem to viděla'. Nejvíc mě ale dostalo, když samotným vílám nedělá problém znečišťovat ten svůj už takhle nestabilní ekosystém. Možná nad tím moc přemýšlím, ale takhle povrchní pohádka si to jenom zaslouží. ()

E lan

Příjemná dětská podívaná, která žádné dcerušce nemůže uškodit a dospělého zas tak moc nenudí. Příběh je navíc docela slušný. ()

Likan7

Asi nejlepší díl série. Milá, kouzelná, zkrátka naprosto klasická Zvonilka. Děti to budou milovat, rodičům se to bude líbit. 2 kouzelný světy, barvy, atmosféra a fajn příběh. Co víc? ()

Bezda22

Je to jediná Zvonilka kterou jsem viděl. Takže nevim, jak sou ty ostatní horší nebo lepší. Ale mě se tohle líbilo a líbilo se mi to sakra hodně. Cejtil jsem se jako by mi bylo tak 7 let a bylo to super. Je to takový milý a příjemný. Ale protože neznám ostatní filmy se Zvonilkou tak dám prozatim 4 hvězdy. Vim, že horší rozhodně nedám, ale o lepšim se dá uvažovat vždycky ne? ()

papadoce

Keď to porovnám s päťkou, čo je jediná časť, ktorú som doteraz videl, tak to bol menej pútavý príbeh, slabé ľahko zabudnuteľné piesne. Snáď to zaujme moje deti. Snáď. ()

MrMir

Celá série je jednou z nejelpších fantasy pohádek pro nejmenší diváky. Naprosto dokonale zacíleno - stopáž, animace, postavy, děj, zápletky, bezkonfiktnost. ()

tartan

Prvá kompletne rodinná návšteva kina. A nikto tentokrát nezaspal ;-) Vďaka svojim deťom poznám túto sériu viac ako dobre. Pri všetkom tom, čo sa na malého diváka dnes valí z kín a Tv obrazoviek, je táto séria filmov rozhodne to najlepšie, čo svojim deťom môžte absolútne bez obáv pustiť. ()

KaZbunda

Zvonilka je v naší rodince oblíbena již pár let a proto tohle byl první film, kde jsme šli do kina v kompletní sestavě i s nejmladší(3 roky). Všem se líbilo a čtvrtý díl si pořád udržuje kvalitu. Doporučujem. ()

pekas

Asi se dá souhlasit s názory, že tento a první díl jsou nejpovedenější. Nádherná a nekonfliktní pohádka, která se kupodivu líbí i mnoha dospělým, včetně mě. 90% ()

Renie42

Jako kdybych se vrátila do dětských let, příběhy o Zvonilce se mi moc líbí. A zdá se mi, že díl od dílu je to lepší. Užila jsem si tento příběh. ()

jafuska

Tyhle pohádky o Zvonilce mám moc ráda, a nevadí, že je to spíše pro děti, když ono je to tak hezky natočené, postavičky super, hudba taktéž, tady fakt nemám co vytknout. ()

Mykhaluu

Trochu jsem se bál, že to bude příliš slizské, ale nakonec docela fajn pohádka. Začneme na třech hvězdičkách a uvidíme, jak se to bude tříbit... Něco mi říká, že jsem neviděl Tajemství křídel naposledy... :) Revize: Ano, jistě, nemýlil jsem se, po několikerém shlédnutí dávám radostné **** a musím říct, že s piráty to je ještě zábavnější!:) ()