Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (CinemArt)

Armageddon

Tak som sa na to tešil a dopadlo výrazne pod moje očakávania. Mužské postavy ako tak ušli ale Rose Byrne do takýchto filmov aspoň podľa mňa nepatrí. Nejde jej to, ale vôbec! ()

TommyDiamond

Zac Efron už nezpívá v muzikálech na střední, teď už má dovoleno zakládat bratrské spolky na vysoké, kalit až do rána a nasírat své nové sousedy. Za to hrdí rodiče malého dítěte Seth Rogen (ošklivý skřet) a Rose Byrne jsou zde starousedlíky a chtějí své nové sousedy z bratrstva pro jejich hlučnost vyštvat ze čtvrti. Pravdou je, že jim spíše závidí jejich mládí a to, že i když se snaží, už dávno nejsou cool jako oni.... Sousedi mě moc nezklamali, protože jsem tušil, že to bude píčovina. Příběhově je tento snímek hodně slabý a komedie u které se ani nezasměju je taky na nic. U mě mají sousedi jednu hvězdu ()

sWONDER

Úsmevná komédia pre viac generacií, kde si každý niečo nájde. Ja som sa bavil a vyskytli sa aj dosť dobré momenty. Napriek tomu že Sousedi príliš neprekvapili, jedná sa viac menej o podarený úlet. Rogen, Efron, Franco v poho, Byrne už až tak ne. 65% ()

dj_kure

Tak tyvole, zase Rogen a zase sračka! Bál jsem se toho jako Hitler účtu za plyn a ....................... zase oprávněně. Jakože story docela slušný, ale postavy klasicky Rogenovsky trapný bez špetky humoru nebo alespoň náznaku. Takže milí kamarádi, příště si vaše doporučení na komedie s nálepkou "prdel k posrání" strčte do pochvy, já si radši vyberu sám! Nazdar bazar, joooo a abych nezapomněl, dávám dvě *, jedna za Zaca, že to zvládl natočit zfetlej a druhá za sebe, že jsem to zvládl dokoukat.... ()

vetsinezobri

Z 586 fórů se povedlo tak 5. Je to strašně přežvaněný a herecky ubohý. Franco umí možná tak imitovat de Nira, ale jinak je to ochotník, a Byrne se na tuhle roli příšerně nehodí. ()

playboy_05

Dalsi tuctova blbost, kterou jeste vice devalvuje naprosto amatersky cesky dabing. Film je nudny a nezajimavy a v pameti dlouho nezustane, nastesti. ()

john.h

Příjemná komedie na oddech. Rogen a parta kolem něj ale natočila už lepší komedie. Každopádně mi to bylo asi blíž než jiným divákům, protože se nacházím přesně na pomezí mladého party blázna a člověka, který už by měl pomalu zakládat rodinu - stejně jako hlavní hrdinoví. Cameo Waltera Whitea pobavilo. ()

JimDeNiro

Trošku hrubozrnná komedie, od které jsem nic nečekal, ale příjemně mne potěšila. I když nemusím Setha Rogena, tak tady mi moc nevadil a Zac Efron, no bez komentáře. Jako takhle celkovou scénáristickou stránku asi nehodnotit, ale pobavilo a myslím, že to je nejdůležitější. 75% ()

misar3

Dlouho jsem takhle špatnou komedii neviděl, ale možná jsem vyrostl už z takových těch přihlouplých vtípků, které v partě kámošů mohou být zábavné. V tomhle snímku je to ale smutné... Z eRkové komedie se dalo vytřískat sakra víc než jen mnoha nadávek a podivně trapně nevtipných gagů... Zajímavý nápad s Airbagy. ()

Shitonit

p.í.č.o.v.i.n.a......nebetyčný žvásty o ničem, takovej bohapustej blábol plnej slovního balastu. nějak mě to minulo a naštěstí ani moc neranilo. Díky za to, že moje prdel nemusí bydlet v americe . ()

boo-boo

Aspoň trošku keby to niekto bol zamotal, popretáčal, vyhrotil, čokoľvek....vzniklo by niečo iné než len séria viac i menej podarených gagov pospájaná primitívnym dejom. Jednorazová (a nutno dodať šialená) zábava, akurát si neviem predstaviť, prečo by som to pozeral znova. Rozhodne nie klasika. ()

jadran90

Zítra to roztočíme, drahoušku, made in USA. Na začátku jsem si říkal, že by Rose mohla ukázat prsa. V půlce filmu jsem svého přání litoval. Když už jsme u prsou, tak jako jediná mě rozesmála ta část s airbagy. Chápu, že z hrozných dialogů je řada čirá improvizace, ovšem Apokalypsa v Hollywoodu měla vyšší úroveň. Vyloženě sympatickou postavu aby člověk pohledal, Rogena nemám rád a Rose mám naopak rád příliš, abych ji odpustil další přešlap. Proto jsem snížil hodnocení. ()

beso74

Ak sa vám do susedstva prisťahovala v rámci sociálneho projektu nejaká menej početná asi tak 10 členná rómska rodina, ktorá doposiaľ bývala kdesi v osade na okraji Slovenského raja, nie je to nič oproti tomu, keď sa k vám nasťahuje nejaké to kultivované americké univerzitné bratstvo. Aspoň tak sa nám to snaží nahovoriť režisér Nicholas Stoller a banda nespratníkov pod vedením nafetovaného Zacka Efrona. Nanešťastie zabudli, že mali natočiť komédiu a že divák by sa veľmi rád aj zasmial a namiesto toho ponúkli skupinku nadržaných poloidiotov ( v tom lepšom prípade), ktorí sú trápnejší ako výkony slovenských hokejistov na MS 2016. ()

Misulka93

Možná mi jen nevyhovuje tenhle styl "humoru"... ale pro mě to byl naprostý propadák.. kromě hezkého těla Zaca Efrona a obsazení Rose Byrne do hlavní role nemám co hodnotit... Jedna hvězda je pro mě pro tento film maximum... ()

Daginka

Strašná sračka. :-/ Připomíná mi to ty příšerný "pokračování" Prciček z kolejního spolku, atd. Tam to velmi drze sázelo na stále dobře prodejnou značku American Pie. A byl to totální propadák a škoda času. Stejně jako tenhle snímek. Divím se, že se Seth Rogen propůjčil něčemu takhle stupidnímu a pofidérnímu. 15%. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák