Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (CinemArt)

George.Camel

Tenhle film podruhé vidět vůbec nechci. Tak tak jsem jej dokoukal. Zasmát se nebylo čemu. Bolela mě hlava z té smrště dialogů o ničem. Někdy méně bývá více. A jediné, co si budu pamatovat je šikovná malá holčička, jinak vůbec nic. ()

Lula.cz

Ústřední rodičovská dvojice mi byla vcelku sympatická od začátku. Přišli mi jako nevybouření rodiče, co vlastně puberťákům od vedle trošku záviděli jejich svobodu. V rámci dobrých vztahů se sousedy se snaží držet krok se spolkem v kalbě, která ale netrvá jen jednu noc a začíná tak boj o klid a mír v ulici. Líbilo se mi, že nikdo ze zúčastněných nebyl vyloženě kladná nebo záporná postava a nedá se tedy říci, komu máte fandit víc. Jako oddychovka je tenhle film bezva, spoustě lidem ale bude připadat jejich humor přes čáru nebo nedospělý, ale o to tady jde. ()

ejay

Až moc přehnaný, mi chtěj jako amíci nabulíkovat, že když budu mít v baráku každej den pařbu, že to police zatrhne až potom, co skoro podpálim police auto i s řidičem? Jako puberťák se u toho bude mlátit smíchy o zem, ale Rogenovi už je přes 30, moh by už taky začít točit zábavu pro starší.. ()

swinevenca

Bohužel. Nečekal jsem smysluplnou zápletku, počítal jsem jen s kupou gagů a absurdních situací, tak jak to tenhle tým umí. Ale toho jedinýho, co měl film dodat, jsem se nedočkal. Situací ke smíchu tam moc nebylo (trampolínová vložka v závěrečný bitce), dialogy se vedly tak naráz, že jsem nic neroumněl, manželskej pár se k sobě hodil jako cibule do šlehačky s ananasem, prostě toho bylo až moc ubohý. Ale příště jim dám Rogenoj a spol. zase šanci. ()

maxcold

Neni to hezky hejtovat někoho, ale ja Setha Rogena prostě nemusím. Všechny filmy s ním jsou na jedno brdo. Huličský komedie cha-cha, sjedeme se jsme cool a ještě k tomu taky trapní. Dáme tam párty a trapnou "vtipnou" rvačku. To bylo to špatný. Teď to dobrý: je to vtipný. Takový správně ujetý a hlavně to je pro mladý, bez nutnosti přemýšlet. Nejspíše, aby si odpočinuli od školy. Lepší než Sextape, určitě. Zac Efron je určitě mimozemšťan. Jsem o tom přesvědčenej :) ()

blondboss

Vyzerá to tak, že z trápnych filmov hrajúcich sa na komédiu som už asi vyrástol. Opäť sa mi raz potvrdilo, že väčšina komédií so Sethom Rogenom je jednoducho zlých. Našlo sa síce pár úsmevných momentov samozrejme plytkého charakteru, avšak to je strašne málo na to, aby som dal čo i len priemerné hodnotenie, pretože som sa dosť nudil počas celého filmu. Podpriemerné. 40 % ()

maniacxl

Marnej pokus o něco,co už na začátku nemohlo mít šanci na úspěch.Nevěrohodnej scénář,debilní Zac Eaukátfron a čímdál oplzlejší humor Setha Rogena.Fakt špatná komedie,která pobaví asi jako vtip vyprávěný Jirkou Krampolem.40%. ()

dynamic_duo

Seth Rogen má osobitý styl humoru, který se mi velice zamlouvá. Ze všech jeho komedií, se mi tahle líbila nejvíce. Zac Efron zahrál roli protivného studenta skvěle. Nicméně nečekejte zádnou hlubokou pointu, ale na pobavení zaručeně stačí! 7/10 ()

Adrii

Pár nechutných scén, film s celkem jasným dějem a nic moc příběhem, ale opravdu jsem se párkrát nasmála... :D ()

miistr

Mělo to pár dobrých momentů, ale jenom pár a hlavně mě to ve výsledku ani nějak nebavilo. Pravda u komedie jsem čekal aspoň více vtipných částí nad těmi trapnými. ()

blazma

Máme tady praštěnou komedii, jejíž vtípky mi přijdou až moc trapný než aby jsem se tomu zasmál, nic méně herecké obsazení je víc než v pohodě a je to prostě velká párty mezi generacemi X a Y :D ()

Drozdo57

Bolo to asi presne také, ako som očakával. Nenáročná zábava na nenáročný večer. Otázkou iba bolo, ako veľmi trápne to bude. Vzhľadom na to, že som vyrastal na Prcičkách, tak toto bolo ešte v pohode, čo sa týka fiktívneho študentského života. S manželkou sme sa dobre bavili na niektorých strastiach mladých rodičov, ktoré boli reálnejšie, ako by človek od takéhoto filmu očakával. Do priemeru to vyťahuje ešte rozkošná Rose Byrne. Najväčšia kravina na tomto filme je, že takáto kočka by si o toho tlstého hrocha Rogena v reálnom živote asi ani bicykel neoprela. ()

MorraEddie

Komedie je to dobrá,ale já nejspíš čekal něco mnohem víc a to se mi nakonec nedostalo. Některé vtípky jako airbagy,kondom,bitka Efron - Seth byly přímo geniální,ale začátek mi přišel takový pomalejší a chvílemi jsem se i nudil. Jsou to pro mě teď takové slabší 4*,ale možná po dalším zhlédnutí změním hodnocení o stupeň výš. Seth a Rose jsou jako mladí rodiče skvělí a nevěřil bych že to řeknu,ale Efron byl v tomto filmu kurevskej frajer. ()

Matrix007

¨Pátá hvězda není za herecké obsazení. Zac Efron není můj šálek čaje...... Na druhou stranu velmi vtipná komedie s obrovským smyslem pro humor, hláškama a dobrým nápadem. Tohle se opravdu povedlo....... ()

peaceNwar

Úprimne povedané... Vtedy, keď som čakal, že sa len začne naozajstná zápletka, už začalo rozuzlenie. Síce, ehm... Asi sklamanie. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák