Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (CinemArt)

Miska2712

Výborná komédia, celý film sa niesol s úsmevom na tvári. Nedajú sa poprieť ani skvelé režisérske schopnosti a taktiež tie herecké. Som veľmi rada, že som na tento film do kina šla a neľutujem to. Určite by som si ho s nejakou partiou pozrela aj znova. Vrelo odporúčam, naozaj sa zabavíte a po skončení Vám ostane ten príjemný pocit zábavy. ()

oSiSko

Seth Rogen je herec, ktorého neznášam, Zac Efron je herec, ktorého som v živote nevidel hrať. Napriek tomu všetkému je tento film dobrý. V dnešnej dobe spraviť komédiu je jedna z najťažších úloh a táto sa podarila. Veľa veľmi podarených scén a veľa úsmevných, vyslovene trápnych veľmi málo a ak aj nejaká možno bola, tak v tomto filme sa dala prežiť. Takže ja som spokojný a určite v pohode film na nejaký večer s kamarátmi, pobaviť sa dá. 70% ()

zazka

Dovolím si povedať, že Efron sa týmto filmom zaradil medzi naozajstných hercov...Dúfam, že ho uvidím aj v ďalších snímkach... ()

MiniRecenze

No jo,Seth Rogen za celý film skoro hubu nezavře a snaží se na Vás chrlit jednu vtipnou hlášku za druhou a přizbůsobovat tomu situace.Naštěstí se mu to ve většině případů bude dařit.Ne,nebude smíchy brečet,ale dokážete se od srdce zasmát a to je u komedie dost důležitý počin.Snímek nabízí tu nejjednodušší zápletku jakou vůbec jde a vy tak můžete "vypnout " a jen vnímat gagy.Nejedná se o nijak extra podívanou,ale nejde ani o nic nedívatelného.Jednoduchost se v tomto snímku cení. ODDYCHOVKA!!! ()

misiaq

Susedia sú prestrelený pohľad na nie príliš dobré susedské vzťahy s univerzitným spolkom flákačov a párty zvierat, Rogen hrá sám seba a Efron sa snaží ukázať, že vie hrať ale nie vždy to je presvedčivé. Začínam mať pocit, že v Hollywoode už nevedia natočiť komédiu bez trávy, drog a šukačky, ide to dolu vodou. ()

david666

Pár opravdu kvalitních fórků zvedá komedii nad průměr. Jinak ale dvojice Rogen a Byrne byla už místy trapná. Ale fór s odsáváním a hlavně s airbagy nemá chybu. ()

Goumen

Oddychová lehce nadprůměrná komedie, ale válet smíchy se asi nebudete. Jako u podobných amerických komedií nechybí tráva, chlast, pár nechutnosti a překvapivě opět školní klub/bratrstvo ()

tomino28

Opravdu poslední dobou nechápu současnou hollywoodskou komediální scénu. Zároveň se ale těším na den, kdy mě opět nějaká americká komedie příjemně (nečekaně) překvapí. Neighbors to ale rozhodně nebyli a svou zábavností se sotva dotýkají průměru. ()

mucho3

Na odreagování od běžných denních starostí se to dá použít,čekal jsem poněkud víc....nicméně párkrát jsem se rozesmál pěkně od plic... ()

Atten

Tedy pardon, ale to je tak blbý, nudný a pocit trapnosti z hlavních postav vyvolávající, že se to ani dokoukat nedá. ()

Richi007

Bál jsem se, že to bude odpadní hovadina, ale ve finále to bylo celkem dobrý. Nemáte sice výbuchy smíchu, ale k nahození úsměvu po celou dobu to postačí. ()

Desmond04

V úvodních minutách jsem měl poct, že se propadnou hanbou do země. Něco tak neskutečně trapného a stupidního jsem už dlouho neviděl. Musim ale postupně uznat, že postupem času se film roztáčí do uspokojivých otáček, aby ho pak zase srazili na zem neskonale přehnané a nevtipné sexistické "vtipy". Naštěstí se objevili i scénky u kterých jsem se s chutí zasmál. Například vystřelovací airbagy nebo závěrečný fight mezi Zacem a Sethem. ()

Bernard Black

"Bud chlap a podoj mě!"Další nekompromisní nářez ve stylu Apokalypsy v Hollywoodu se sice nekoná,ale úplně špatné to taky není..prostě jen průměrná,ale svižná jednohubka o tom,že věta"dobré ráno sousede"nejen od cikána je big problém:) Oblíbenci:"kravička"Kelly a židovský dojič Mac:) ()

esmoke

Trapárna s naprosto dementní bandou amíků, bez jediného úsměvného okamžiku. Vidět Setha Rogena bez oblečení už vůbec není žádná zábava (kazí to filmy), zato Rose Byrneová pro měnu neodhalí nic (pseudo dojení se opravdu nedá počítat). 2D dabing Rozpočet: $18 miliónů. Tržby: $268,08 miliónů. ()

Ace.A.T.L.

Neni to nic, co by něčím úplně mega překvapilo, ale perfektně se to zhostilo toho, že to umí využít to vyzkoušený a divákovi to naservírovat s velkým WOW :) Seth a Rose jsou perfektní. Párty jsou špičkový a rozhodně tenhle film ničím nenudí. Věřím, že dokáže do děje vtáhnout jak teenagery, tak POteenagery. Za mě to má zatím 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

Awerin

Filmy, ve kterých je tak moc znát sexuální tématika dokážu snést, ale u tohohle filmu jsem měl chuť rozbít obrazovku. Vtipy a veškeré vulgarismy a NAPROSTO všechny věci týkající se sexu (ve filmu nazývané výhradně "šukáním") byly trapné. Kdyby to alespoň bylo vtipné, překousl bych to, dokonce by mi to tam sedělo ale bylo to nanejvýš trapné. Jediné plus je herecké obsazení, jinak film hrůza děs. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák