Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (CinemArt)

lebrond

Osobně jsem fanoušek těchto filmů, které mají člověka o víkendu pobavit lehce sexuálními scénami a trochou vulgarismu, ale film Sousedi v této kategorii hodnotím jako hodně nepovedený. Herecké obsazení bylo celkem dobré a vhodné k rolím, ale děj byl neúnosný a absolutně neúnosný. Prakticky jediná situace kdy jsem se opravdu zasmál byla scéna s airbagem, kdy jsem nečekal jeho aktivaci při posazení na pracovní židli. Film se dá shlédnout od začátku do konce, ale musíte mít výdrž a hodně volného času- 35% ()

Sabi63

Zac Efron v hlavní roli... Co ještě dodat. Samozřejmě vtipný film doprovázený i brutálnějšími akcemi... Ovšem, takto to v reálném životě není... ()

Flatplayer

Velké zklamání. Absolutní absence vtipu, herectví a čehokoliv jiného, co by připomínalo komedii. Ale co je na tom všem nejhorší, je scénář. Tohle by napsal Troška po ránu na záchodě. ()

hujerita

Pár výborných momentov a skvelých vtipov. Niektoré stáli za starú bačkoru, ale v pohode sa to dalo prežiť. Ako jednohubka Ok. ()

secko

Sousedské spory na druhou nebo jinak, když se studenti nastěhují do klidné čtvrti vedle začínajího manželského páru. Film nemá žádný strhující příběh ani chytré dialogy, spíše jde o za sebou jdoucí méně či více vtipné situace. Film pobavil a sednul mi do nálady proto 4 hvězdy. ()

Lyshitski

Zjednoduším, to. Od komedie očekávám především to, že bych se u ní měl bavit. U tohoto paskvilu jsem se zasmál jen jednou a to u scénky s airbagy. Za 97 minut je to dost málo a nevytrhne to ani puberťácký miláček a trhač dívčích srdcí Zac Gejfron ani všechny ty oplzlosti jako dojení místo kojení a stavění péra sílou mysli. Zápletka o ničem, humor téměř na nule. Za mně sousedských 25%. ()

Blackwolfik odpad!

Jako sry, do 45 minuty jsem se nezasmál. NE fakt tenhle humor není pro mě. Nechce se mi psát, že jsem tu blbost nedokoukal. Ale je to tak. Hrozný herecký výkony. 1/10 Hledám něco co bych mohl alespoň trochu pochválit, ale opravdu do té doby než jsem to vypl, nic nenacházím. ()

MirINDay

Abych pravdu řekl, od příběhu jsem nic zvláštního nečekal a doufal jsem, že se budu alespoň dobře bavit. Pár úsměvných scén, ale komedie? To ani náhodou. ()

putzojro

.. To není to pravé, co jsem od tohoto filmu čekal. Nevím, jestli to tak úplně nazvat jako komedie, u filmu jsem se párkrát usmál ale komedie, která jde do kin, by měla diváka upoutat! Zaplať pánbůh, že jsem si to jen stáhl a nedodíval... ()

Venum

Ale, ale posivejme se co to tu mame? Film jako takovy jaky je, je podleme prijemnou komedii, mozna moji vrstevnici spuhlasit budou, a ti starsi to budou mit za hloupou blbost ktera nema hlavu ani patu. Je fakt ze bytenhle film potreboval vic jak cca 96 minut, ale naboj tomu nechybi, je to svizne, zabavne a na konci tomu nechybi takove to "spravne" rozhodnuti, Zac efron , hrajic poprve "na zle strane" ukazuje ze je univerzalni, to same o mladsim z Francu ktery se mi neskutecne libil jak podal svuj vykon, hodnotim teda 5* s tim ze je to pro me 90% rozumi ze me tu upecete za tak vysoke hodnoceni ale ten film mi pripomina moji osobu(zabava,holky,silenstvi,panika) ()

sovel

Rogen je trapák, Efron je buzna ale film pobavil, žádná hluchá místa, dobré vtipy klidně bych přitlačil na pilu, oproti Apokalypse v H. super, přivřu oči a 4 hvězdy to snese. ()

Bednobuch

Nápad by byl zajímavý, ale rozhodně nebyl plně využitý. A chování manželksého mi příjde dost nereálné, i na Američany. Bylo to trapné a blbé. Jediný úsměv byl při titulcích, když jsem viděl ty převleky toho mimina. Nuda, blbost, trapárna. ()

JayJay5

Pro mě až na pár výjimek nezábavné, spíše trapné. Seth Rogen se snaží tvořit humor, ale mě prostě nesedí ať se snaží jak se snaží. Pro mě zbytečný film, na který rychle zapomenu. Bohužel. ()

Final odpad!

Sousedské hádky a schválnosti bývají obvykle zárukou kvality. Vždyť kdo by neznal, nebo se alespoň rád nepodíval na to, jak se dva sousedi vzájemně likvidují. Scénář na to se píše sám a na tomhle se snad ani nedá nic zkazit. Alespoň to jsem si do dneška myslel. Jenže jak se zdá, v Hollywoodu dokáží posrat i zdánlivě neposratelný nápad. Zack Efron opustil zpívající školu a dal se na pubertální vandalství. Kdyby tohle bylo to nejhorší v celém filmu, ještě by se dalo mluvit o průměrné komedii. Bohužel, Zack Efron byl to nejlepší z celého filmu a to je sám o sobě masakr. Seth Rogen sice není nejlepší komik, ale takovou hrůzu jakou předvedl tady, jsem ještě nezažil. Film začíná trapně, ale ne v tom dobrém slova smyslu. Téhle trapnosti se nezasmějete, protože překračuje hranici infantility a úchylnosti. Bez trapných scén by tenhle film mohl mít naději na obyčejný thriller. A samozřejmě, v závěru nemůže být nic jiného, než klasické Hollywoodské ponaučení, přátelství a láska vítězí. Běžte už s těmahle sračkama z osmdesátých let do hajzlu! ()

Aresko123

dve hviezdicky za to ze som sa asi dvakrat zasmiel.......Seth aj Rose boli OK ale inak film na jedno pozetie a sup do krajiny zabudnutia. Nicim vinimocne a neicim nezaujimave, taka obycajna komedia. ()

mad.dog

Svěží průměr. Klasická Rogenovka, která je jako kondom - na jedno použití. Pobaví a má švih, ale rozhodně ji nějak zvlášť nemusím znovu vidět. ()

Edwin44

Proč tak nízký hodnocení, viděl jsem daleko horší "komedie". Tahle tady aspon měla minimum nechutných scén. Dalo by se max mluvit tak o jedné (dojení), ale i to se dalo přežít. Sice ze začátku se Rogen A Byrne chování dost trapně, ale jakmile začne "válka" nepřestával jsem se bavit. Hlavní postavy jsou hodně sympatický a osobně jsem fandil oběma stranám, zejména Efronovi, protože jsem zhruba v jeho věku a dokázal jsem pochopit jeho osobní rozkol v tom nepřestávat pařit ale zároven začít řešit svoji budoucnost "dospěláka". Pro mě skvělá oddychovka. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák